До уваги студентської молоді!

studenty.jpg

З метою соціального захисту студентської молоді Чорноморської територіальної громади протягом січня 2018 р. триває прийом документів на отримання соціальної виплати студентської молоді для компенсації проїзду автомобільним транспортом загального користування до місця навчання.

Документи, необхідні для отримання адресної соціальної виплати:

 1. Заява на імя міського голови;
 2. Довідка з навчального закладу із зазначенням терміну навчання;
 3. 3авірена копія паспорту;
 4. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
 5. Довідка про склад сім’ї ( із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, дати народження, родинних стосунків членів сім’ї);
 6. Довідка про доходи кожного члена сім’ї за останні  пів року (довідки  про заробітну плату, довідка про отримання стипендії або її відсутність із зазначенням інших нарахувань, довідка про соціальні виплати через управління соціальної політики, довідка з пенсійного фонду, довідка про отримання аліментів або їх відсутність, довідка-підтвердження статуту одинокої матері).

Зверніть увагу!

Адресна соціальна виплата  студентської молоді Чорноморської територіальної  громади для   компенсації  проїзду  автомобільним транспортом    загального  користування  до  місця  навчання надається при умові, якщо середньомісячний сукупний дохід одного члена сім’ї,  не перевищує півтора прожиткових мінімуми (2643 грн.), встановлених для працездатної особи згідно з Законом України про Державний бюджет на відповідний рік.

Адресна соціальна виплата для компенсації проїзду не призначається:

- у разі, коли працездатні члени сім’ї не працюють протягом 3 місяців, що передують даті звернення (крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними);

- у разі, коли особами, які входять до складу сім’ї, навмисно подано недостовірні відомості чи приховано відомості про доходи сім’ї.

Звертатись: каб. 416 виконкому                                            тел. для довідок: 2-43-03

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань