Календарний план на травень 2018 року

Chornomorsk.jpeg
Календарний  план
 м. Чорноморськ 
ТРАВЕНЬ  2018  р.
Захід Час Місце
 проведення 
1 травня (вівторок)
День праці
1-5 травня
Дитячий турнір з тенісу «Південний регіон» Уточнюється Еліт-теніс клуб
3 травня (четвер)
Вcесвітній день свободи друку (преси)
Міський семінар для ПП шкіл та ДНЗ на тему:
 "Робота з психологічною травмою"
9:00 НВК
Обласна  спартакіада  з легкої атлетики 10:30 Стадіон "Шкільний"
3-12 травня
Виставка дитячих малюнків «Квіти перемоги» Протягом дня БДЮТ
4 травня (п'ятниця)
Міський англомовний квест "Рідний край" 13:30 Парк "Молодіжний"
4-5 травня
Міська спартакіада  «Старти надій» 14:00 ЗОШ № 6
7  травня (понеділок)
Апаратна нарада  8:30 Зал засідань 
VІІІ міський фестиваль пісні «Пам'ять поколінь» 13:00 ЗОШ №6
8  травня (вівторок)
День пам’яті та примирення  (за окремим планом)
Солдатська каша  15:00 Літня зала портклубу "Дружба" ДП «МТП "Чорноморськ»
Проведення ритуалу пам'яті "Перша хвилина Миру" та молебну за захисниками Вітчизни 22:45 Обеліск Слави
 9 травня (середа)
 День Перемоги (за окремим планом)
Проведення мітингу біля Обеліску Слави у Приморському парку 10:00 Обеліск Слави
Проведення мітингу біля пам'ятника загиблим воїнам по
вул. Олександрійській, 56 П
12:00 Пам'ятник загиблим воїнам (вул.Олександрійська,
56 П)
Турнір з екстремальних видів спорту.
Відкриття сезону-2018
12:00 Екстрим - парк
10  травня  (четвер)
Обласна  спартакіада  «Старти надій» 12:00 ЗОШ № 6
10-18 травня
Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та  Всеукраїнський відкритий турніру пам’яті Заслуженого майстра спорту СРСР Я.Г.Куценка Уточнюється КДЮСШ
11  травня  (п'ятниця)
Церемонія нагородження «Шкільний Оскар» 15:00 ЗОШ  №3
11-13 травня
Відкритий Кубок федерації  гандболу Одеської області, юнаки 2004-2005 р.н. ФІНАЛ 10:00 Стадіон "Шкільний"
11-14 травня
Чемпіонат міста зі спортивного туризму  «Травень-2018», присвячений до Дня пам’яті та примирення  Уточнюється За місцем призначення
12 травня (субота)
Аматорський  турнір з тенісу «Elite Теніс Cup»     MIX. Відкриття сезону - 2018 9:00 Еліт-теніс клуб
13 травня  (неділя)
День матері
Дитяча вистава «Володар стихій»  11:00 Театральна зала ПК
15 травня (вівторок)
Міжнародний день сім’ї
Акція "Шануємо опікунів" 14:00 Виставкова зала музею
Майстер-клас з початково-технічного моделювання, виготовлення   рухливої  іграшки   15:00 ЦНТТУМ
16 травня (середа)
Комісія у справах дітей 15.00 Зал засідань
17 травня (четвер)
День вишиванки
Майстер-клас з виготовлення різноманітних об’єктів  у техніці стрит-арт   10:00 ЦНТТУМ
Акція - Еко-клич  «Сміття, здавайся!» 10:00 ЦЕНТУМ
Гімназія № 1
18 травня (п'ятниця)
Міжнародний день музеїв
Академічний концерт гуртків «Гітара» 10:00 БДЮТ
Урочиста церемонія підняття Прапору Європейського Союзу  з нагоди Дня Європи  11:00 Біля будівлі виконкому
Міська Спартакіада серед початкових класів «Юний олімпієць» 14:00 СШ № 6
Природоохоронна акція  «До чистих джерел» 14:00 ЦЕНТУМ
Флешмоб до Дня вишиванки Протягом
дня
ЗОШ № 3
19 травня (субота)
День Європи в Україні
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «FEST MUSIC 2018», присвячений до Дня Європи в Україні, в рамках «Чорноморськ - це Європа»    10:00 КРК "Метрополіс"
19-20 травня
Першість школи  з тенісу серед дітей «Elite Tennis Club»  Уточнюється Еліт-теніс клуб
19-27 травня
Чемпіонат України з шахів серед клубних команд Уточнюється Літня зала портклубу "Дружба" ДП «МТП Чорноморськ»
20 травня (неділя)
День пам'ятi жертв політичних репресій
День банківських працівників
Покладання квітів до пам'ятного знаку - Хреста жертвам голодоморів і комуністичного терору в Україні Уточнюється Пам'ятний знак — Хрест жертвам голодомору 1932 — 1933 років в Україні
Міжнародний фестиваль-конкурс «Зорепад»  10:00 ДШМ
ім. Л.Нагаева
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «FEST MUSIC 2018», присвячений до Дня Європи в Україні, в рамках «Чорноморськ - це Європа»    10:00 Актова зала ДШМ
Спортивне свято - «Мама, папа, я – щаслива сім’я» 12:00 Малодолинський БК
21-23 травня
Підсумкова виставка творчих робіт вихованців  ЦНТТУМ за 2017-2018 н.р. 14:00 ЦНТТУМ
22 травня (вівторок)
ЗНО-ДПА 11 клас: математика 10:30 ЗОШ №6
ЗОШ №7
Майстер-клас до Дня Святої Трійці. Звичаї, прикраси, обряди 15:00 Малодолинський БК
22-23 травня
Чемпіонат України з легкоатлетичного 4-х борства, 2005 р.н. та молодше 10:00 Стадіон «Шкільний»
24 травня (четвер)
Засідання виконавчого комітету 10:00 Зал засідань
ЗНО-ДПА 11 клас: українська мова та література 10:30 ЗОШ № 4
ЗОШ № 6
ЗОШ №7
25 травня (п'ятниця)
Зустрічі з письменниками м. Чорноморськ до Дня слов'янської писемності тa культури, книжкова виставка «День слов'янської писемності тa культури» Уточнюється Олександрівський БК
25-27 травня
Відкритий Кубок федерації  гандболу Одеської області, юнаки 2006-2007 р.н. ФІНАЛ 10:00 Стадіон «Шкільний»
26 травня (субота)
Останній дзвоник 8:00 Школи міста
Свято «Вітаємо тебе, літо» 10:30 ЗОШ №3
Всеукраїнський день інформаційного співтовариства. Майстер-клас з комп’ютерних технологій 12:00 Малодолинський БК
26-27 травня
Відкрита першість міста з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 16 років та молодше.
Відкриття сезону
10:00 Майданчик  з пляжних видів спорту
27 травня (неділя)
Трійця
Концертно-розважальна програма, присвячена до Дня села Бурлача Балка 15:00 с.Бурлача Балка
28 травня (понеділок)
Святковий концерт хореографічного колективу «РитМікс»  14:00 КРК «Метрополіс»
29 травня (вівторок)
Міжнародний день миротворців ООН
Відкриття 1-ї зміни пришкільних таборів 8:00 Школи міста
30 травня (середа)
Святковий концерт зразкового вокального театру «Жар-птиця», до Дня захисту дітей «Маленькі зірочки» 17:00 КРК «Метрополіс»
31 травня (четвер)
Засідання круглого столу "Блакитний прапор" 10:00 Зал засідань 
Підняття Блакитного прапору-2018  на міському пляжі 11:00 Майданчик на Приморських сходах
Звітний концерт і випускний вечір. 17:00 Велика зала ЦКМ
Відкрита першість м. Чорноморська з гандболу серед юнаків 2007 - 2008 р.н.  пам’яті ЗТУ Оркіса В.Ю. Уточнюється Стадіон «Шкільний»
Протягом місяця кожної суботи-неділі
Турніри «ВИХІДНОГО ДНЯ» з шашок 10:00 ДЮСШ ШШ
Турніри «ВИХІДНОГО ДНЯ» з шахів 14:00 ДЮСШ ШШ
Протягом місяця кожної неділі
Пісні на свіжому повітрі

Танцювальна програма під супровід духового  оркестру
(кер. Ширба Ю.О.)
16:30

17:30
Приморський парк
Протягом місяця
Чемпіонат міста з футболу Уточнюється Ст. «Олімпік»
 «Локомотив»
ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань