Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

1474621767-2317-12106.jpg

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність

Днопоглиблення акваторії 2-го басейну Чорноморського морського порту на земельній ділянці площею 537,7057 га в районі причалу № 21 ІФ ДП "АМПУ". Проект робіт передбачає проведення днопоглиблювальних робіт по збільшенню навігаційних глибин операційної акваторії причалу № 21 ІФ ДП "АМПУ" із створенням зони 250 х 38,2 м. із глибиною 12,2 м., що дозволить забезпечити підхід і швартовку біля причалу № 21 розрахункового флоту. Загальна площа днопоглиблювальних робіт 11,8 тис. м2. Загальний об'єм днопоглиблення акваторії 2-го басейну Чорноморського морського порту в районі  причалу №21 складає 25000 м3. Складування розроблених грунтів здійснюється на узгоджене морське звалище Чорноморського морського порту з наступними координатами: 46°19'28'' N та 30°46'48" Е.

Місце провадження планованої діяльності: Акваторія 2-го басейну Чорноморського морського порту на земельній ділянці площею 537,7057 га в районі причалу № 21 ІФ ДП "АМПУ" (місцезнаходження: 68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Праці, буд. 6).

_________________________________________________________________________________________________

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 1. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю "ОЛІР РЕЗОРСІЗ", ідентифікаційний код юридичної особи 39220625, місцезнаходження юридичної особи: Україна, Одеська область, м. Чорноморськ, 68000, вул. Транспортна, 45, тел. +38 (048) 705 5562.

__________________________________________________________________________________

( повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи

–підприємця, ідентифікаційний код або у разі відсутності ідентифікаційного коду, паспортні дані (серія, номер

паспорта, ким і коли виданий) фізичної особи – підприємця, місцезнаходження юридичної особи або місце

провадження діяльності фізичної особи-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону).

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Відділ оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, m.shimkus@menr.gov.ua  тел.: (044) 206-20-89, контактна особа - Шимкус Марина Олександрівна. __________________________________________________________________________________________________

( найменування уповноваженого органу, адреса, телефон та контактна особа)

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде - Дозвіл на проведення робіт (крім будівельних) на землях водного фонду, що видається Міністерством екології та природних ресурсів України з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України № 557 від 12.07.05 р. "Про затвердження Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду".

_______________________________________________________________________________________________

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний

документ, що передбачає його видачу)

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25  робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у заголовку оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться відбудуться 22 травня 2018 року об 11:00 за адресою: м. Одеса, вул. Посмітного 1, конференц-зал готелю "Аркадія Плаза".

___________________________________________________________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Відділ оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, m.shimkus@menr.gov.ua  тел.: (044) 206-20-89, контактна особа - Шимкус Марина Олександрівна.

______________________________________________________________________

(зазначити найменування органу, адресу, номер телефону та контактну особу)

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Відділ оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, m.shimkus@menr.gov.ua  тел.: (044) 206-20-89, контактна особа - Шимкус Марина Олександрівна.

___________________________________________________________________________

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля днопоглиблення акваторїї 2-го басейну Чорноморського морського порту в районі причалу № 21 ІФ ДП "АМПУ" - 99 аркушів, викопіювання з газет щодо публікації повідомлень про планову діяльність - 2 аркуша, копія листа Чорноморської міської ради Одеської області щодо розміщення повідомлення на офіційному сайті Чорноморської міської ради – 1 аркуш, копії договорів на публікацію оголошень про громадські слухання в засобах масової інформації – 5 аркушів; копія листа Чорноморської міської ради Одеської області щодо розміщення повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля на офіційному сайті Чорноморської міської ради – 1 аркуш; лист ТОВ "ОЛІР РЕЗОРСІЗ" щодо внесення плати за проведення громадського обговорення – 1 аркуш; копія листа Міністерства екології та природних ресурсів України щодо зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності – 1 аркуш.

___________________________________________________________________________________________

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

Днопоглиблювальні роботи планується виконувати поза термінами дії спеціалізованих нерестових заборон на промисел риби та інших водних біоресурсів регламентованих «Правилами промислового рибальства в басейні Чорного моря» __________________________________________________________________________

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливе щоденно крім вихідних з 05.05.2018 р.:

 • ТОВ "ОЛІР РЕЗОРСІЗ" (68000, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 45. тел. +38 (048) 796 5560, контактна особа – Мельник Михайло);
 • Чорноморська міська рада Одеської області (68000, Одеська область, м. Чорноморськ  вул. просп. Миру, буд. 33, тел.: (048) 68 600 20, контактна особа – Рябова Тетяна Юріївна).

___________________________________________________________________________

(назва підприємства, установи, організації, адреса, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІТ ПРО ОЦІНКУ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань