До уваги платників податків!

ДКСУ.jpg

Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області звертає увагу платників податків органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету на те, що у  зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

У зв’язку зі зміною порядку відкриття рахунків з 02.07.2018 рахунки  для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (банк – Казначейство України (ЕАП), код банку 899998).

В другій декаді червня реквізити рахунків будуть розміщені на Веб-сторінках Головних управлінь Державної казначейської служби України та доведені до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету. Датою початку здійснення операцій за зазначеними рахунками, які відкриваються,  визначено 02.07.2018 року.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань