Звертаємо увагу платників податків!

administration-office-1024x764.jpg

Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області звертає увагу платників податків, банків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету,  що з 02.07.2018 функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998).

10 вересня поточного року буде завершено перехідний період роботи органів Казначейства у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та закритті старі рахунки для сплати податків, зборів, платежів, відкритих на балансі головних управлінь Казначейства (МФО - 828011).

Зверніть увагу, що з 11 вересня 2018 року кошти,  які сплачуватимуться платниками на старі рахунки не будуть зараховуватися до бюджету, а будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, вкотре звертаємось з проханням забезпечити сплату податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків в повному обсязі.

Крім того, звертаємо увагу, що рахунки для сплати єдиного соціального внеску не змінилися.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань