Привітання міського голови з Днем захисника України!

mer.jpeg

Шановні чорноморці!

Щиро вітаю Вас із Днем захисника України - святом справжніх чоловіків, загартованих війною, армією, всіх, хто в різні часи носив і носить форму, хто в цивільному житті бере на себе відповідальність за долю суспільства, своєї сім'ї, не боїться труднощів.

Це свято має добрі і давні традиції. У наш час воно набуває особливого значення і сенсу. Для незалежної України сила і могутність її арміі є запорукою впевненості у непорушності державних кордонів та суверенітету країни.

І це неможливо без патріотизму в серці кожного громадянина, готовності в будь-яку хвилину стати на захист рубежів України. Адже поняття Вітчизна містить в собі прості, але дуже важливі для кожної людини речі - батьківська хата, родина, рідне місто.

Наше місто не залишилось осторонь, не покинуло на самоті у лиху годину своїх синів, їхні родини, коли Батьківщина покликала виконувати військовий обов’язок. Прийнята міська комплексна програма підтримки учасників бойових дій, якою передбачено більше тридцяти заходів та фінансування з міського бюджету.  Ми і далі будемо продовжувати підтримувати наших громадян цієї категорії.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання Захисник України. Бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

А також вітаю Вас зі світлим і радісним святом Покрови Пресвятої Богородиці! Божа Матір - заступниця і покровителька наших козаків. Нехай же вона своїм покровом і сьогодні захистить Україну і всіх нас від лиха, страждань і негод.

Зі святом!

Міський голова                                          В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань