Звертаємо увагу платників податків

1.jpg

Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області звертає увагу платників податків, банків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету,  що з 02.07.2018 функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998).

З 11 вересня поточного року завершено перехідний період роботи органів Казначейства у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та закритті старі рахунки для сплати податків, зборів, платежів, відкритих на балансі головних управлінь Казначейства (МФО - 828011).

Зверніть увагу, що з 11 вересня 2018 року кошти,  які сплачуються платниками на старі рахунки не зараховуються до бюджету, а повертаються платникам як нез’ясовані надходження. Це може привести до недотримання платниками термінів сплати податків, в наслідок чого будуть нараховуватися штрафні санкції органами Державної фіскальної служби України.

За період з 11 вересня по 17 жовтня 2018 року, у звязку зі сплатою податків, зборів, платежів 213 платниками на закриті рахунки бюджету,  державний та місцевий бюджет м. Чорноморську не отримав надходження на суму 1097 тис. грн.

Враховуючи зазначене, вкотре звертаємось з проханням забезпечити сплату податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків в повному обсязі.

Крім того, звертаємо увагу, що рахунки для сплати єдиного соціального внеску не змінилися.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань