ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА 2018

IMG_7843-10-12-18-11-19.JPG

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», з метою запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення в Україні сильної, демократичної, правової держави, встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН  10 грудня 1948 року. Її перекладено принаймні 375 мовами й діалектами мов. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина. Вона мала рекомендаційний характер, містила 30 статей, зміст яких був уточнений і розвинутий через інституції міжнародних угод, регіональних та національних конституцій та законів.

Розпорядженням виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 06.12.2018 року № 354 «Про затвердження плану заходів з проведення в м.Чорноморськ Всеукраїнського тижня права» передбачено проведення протягом 10-14 грудня 2018 року ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів,  приурочених до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямованих на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права в м. Чорноморськ відбулась зустріч з керівником Чорноморського бюро правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Стемковською Ганною Ярославівною.

В ході зустрічі були розглянуті питання реалізації міжнародно-правових стандартів у сферах захисту прав людини та їх основних механізмів. Також оговорено хід реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» в м.Чорноморськ.

В закладах освіти  пройдуть тематичні заходи, виховні уроки, лекції, зустрічі за «круглим столом», правові конкурси, ігри тощо з питань реалізації і захисту прав людини для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі. Також, у бібліотеках міста організовані книжкові виставки, інформаційні полиці  про права людини та іншої літератури правового змісту.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань