День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2b9b15e7d28b2a5e2d3598614e490aca.jpg

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомної електростанції - людей, які ціною свого життя і здоров'я встали на боротьбу з ядерною катастрофою Чорнобиля.

Саме в цей день в 1986 році був введений в експлуатацію захисний саркофаг над зруйнованим енергоблоком атомної станції в Чорнобилі. Через 20 років Указом Президента України пам'ятна дата на честь ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи в історії людства була закріплена на державному рівні. Сьогоднішню дату прийнято вважати професійним святом усіх, хто брав участь в боротьбі з атомом, який вирвався з-під контролю людини після вибуху в квітні 1986 року.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомної електростанції  Почесними грамотами  виконавчого комітету Чорноморської міської ради нагороджені безпосередні учасники  ліквідації  жахливої аварії.

В ході зустрічі з представниками громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи були оговорені їх нагальні проблеми та подальші перспективні плани розвитку нашого міста.

Після зустрічі до пам'ятного знаку ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС були покладені квіти.

      

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань