Безоплатна правова допомога мешканцям м. Чорноморська: підведення підсумків за 2018 рік

pravo.jpg

Чорноморське бюро правової допомоги відкрило свої двері для громадян міста з 01 вересня 2016 року.

Впродовж роботи Бюро з січня по грудень 2018р. надано близько 700 юридичних консультацій з різних галузей права. Серед найпоширеніших питань, з якими зверталися мешканці міста були сімейні, цивільні, житлові, спадкові питання, а також питання щодо договірного права та соціального забезпечення. Окрім, надання консультацій, громадянам  надано роз'яснення з питань отримання безоплатної вторинної правової допомоги, право на яку мають вразливі категорії громадян, перелік яких передбачено частиною 1 статті 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”. З січня по грудень 2018р. до Бюро надійшло 99 письмових звернень від громадян щодо складання процесуальних документів та/або представництва їх інтересів в суді.

Також, у 2018р. співробітниками Бюро здійснено 69 виїзних прийомів громадян, в тому числі в сільській місцевості. Проведено 48 різноманітних правопросвітницьких заходів, серед яких лекції та семінари для учнів, вчителів, медпрацівників, внутрішньо переміщених осіб, осіб, які перебувають на обліках в міському центрі зайнятості та територіальному органі пробації, працівників державних органів та органів місцевого самоврядування. Загальна кількість розміщених у ЗМІ інформаційних матеріалів підготовлених працівниками Бюро становить 117 публікацій.

Нагадуємо, що триває останній етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Конкурсною комісією в Одеському регіоні розглянуто 21 кандидатуру адвокатів Одеської області, які зареєструвалися та пройшли дистанційний курс. 22 січня 2019 року відбувся другий етап конкурсу шляхом індивідуальних співбесід адвокатів з конкурсною комісією. Адвокатів оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги. Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМ України від 11.01.2012 № 8.

Чорноморське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3, прим. № 3058, кім. № 105. Телефон: 50226.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань