Презентація шкільних проектів

7.jpg

Можна бути активним творцем свого життя, а можна пливти за течією чужих планів і дій. Кожний має право робити власний вибір. Та все ж таки варто спробувати переконатись у власних можливостях, спроможності організувати власне дозвілля, показати громадськості, якою є молодь міста. Подолавши інертність і байдужість, усвідомивши відповідальність за власне життя, можна зробити його набагато цікавішим і змістовнішим.

З цією метою, 06.06.2019 року о 10-00 годині в будівлі Чорноморської міської ради Одеської області відбулось обговорення та презентація шкільних проектів, поданих на конкурс Бюджету участі 2019.

Презентацію шкільних проектів відкрила заступник голови Комісії з реалізації Бюджету участі по шкільним проектам - Кушніренко Наталя Вікторівна, яка ознайомила присутніх з регламентом виступів та детально зупинилась на розгляді кожного проекту.

Шкільний проект – документ, який визначає необхідність, доцільність та корисність здійснення у межах шкільного Бюджету участі заходів, спрямованих на розвиток інфраструктури, матеріально - технічної бази шкіл, інфраструктури міста та поліпшення якості життя мешканців Чорноморської громади.

Автори яскраво презентували свої проекти за допомогою проекційного екрану, після чого були вислухані висновки (пропозиції)  відповідальних осіб з питань доцільності (недоцільності) їх реалізації та коментарі.

Відбулось активне дискутування по кожному проекту. Всім бажаючим була надана можливість задавати запитання авторам.

На завершення презентацій автори висловили заключне слово по запропонованим ними проектам.

Котрі з проектів будуть допущені до голосування визначить Комісія з реалізації Бюджету участі по шкільним проектам, засідання якої відбудеться 13 червня 2019 року о 10-00 годині. За цей час учні мають можливість доопрацювати свої проекти, враховуючи зауваження, які були висловлені під час сьогоднішньої зустрічі.

А особисто ми маємо сподівання, що на голосування потраплять усі подані шкільні проекти. 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань