Привітання з Днем працівників морського і річкового флоту України

mer.jpeg

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом  - Днем працівників морського і річкового флоту України.  Славні морські традиції та найкращі  риси характеру зароджуються  на флоті, роками міцніють і примножуються. Шляхетність, відважність, безстрашність, трудова доблесть, взаємовиручка і морське братство – поняття, які характеризують людей цієї професії. 

Наше місто має розвинену морську інфраструктуру. Торговельний порт "Чорноморськ" та «Чорноморський морський рибний порт» є одними з основних морських транспортних артерій України. Також, почесне місце в морській галузі займає Судноремонтний завод, який  здійснює модернізацію та будівництво плавзасобів. Своєю невтомною працею наші земляки здобували і здобувають славу не тільки місту Чорноморську, а й всій нашій країні.

Робота на флоті та в порту дуже нелегка, вимагає самовідданої служби морю, своїй праці. Важко переоцінити важливість роботи людей, які присвячують цьому все своє життя, адже саме завдяки працівникам морського і річкового флоту забезпечується оптимальне функціонування морського транспорту в Україні.

У цей святковий день бажаю всім працівникам морського флоту, вашим рідним і близьким мирного неба над головою, сімейного благополуччя, міцного здоров'я та попутного вітру кораблю вашого щастя.

 

Міський  голова                                                          В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань