На Раді морського порту Чорноморськ озвучили рекордні показники вантажообігу та розглянули деякі пропозиції щодо розвитку портової інфраструктури

1.jpg

В Адміністрації морського порту Чорноморськ відбулось засідання Ради морського порту Чорноморськ, у якому взяли участь: начальник Чорноморської філії ДП «АМПУ», голова Ради порту Вячеслав Волошин, заступник міського голови Олександр Ясніцький,  представники портових операторів, профспілкові лідери тощо.

З інформацією щодо загальних показників фінансово-господарської діяльності Адміністрації  морського порту Чорноморськ за 9 місяців 2019 року виступив Вячеслав Волошин:

«В акваторії Чорноморського порту з 2016 року спостерігається стала тенденція збільшення вантажообігу. Так, у 2016 році перевантажено 18 848 тис. тонн експортно-імпортних вантажів, у 2017-му – 21 088 тис. тонн, а у 2018 році – 21 535 тис. тонн.  Враховуючи те, що за 9 місяців поточного року вже перевантажено 18 809 тис. тонн, прогнозний обсяг вантажообігу у 2019 році складе 23 900 тис. тонн.  Планується, що це буде рекордний показник вантажообігу за всю історію порту. Попередній такий показник був у 1985 році – понад 19 млн 800 тис. тонн вантажів».

Керівник подякував всім портовим операторам за позитивні результати вантажопереробки та висловив оптимістичний прогноз щодо подальшої результативної співпраці.

«Сьогодні порт Чорноморськ динамічно розвивається – збільшується вантажообіг, реалізуються інвестиційні проекти, з портовими операторами підписані договори про взаємодію. Тому ми очікуємо ще бурхливішого зростання вантажопереробки приватних стивідорів та гідних показників роботи державного портового оператора – як мінімум на тому ж рівні, без зниження динаміки», – зазначив керівник.

Вячеслав Волошин також озвучив позитивні фінансові результати роботи порту та наголосив на тому, що цих показників вдалося досягнути спільними зусиллями як портових операторів, так і Адміністрації морського порту Чорноморськ:

«Ми завжди готові до конструктивного діалогу та намагаємось максимально сприяти розвитку вашого бізнесу задля створення нових робочих місць, припливу інвестицій в країну і збільшення податкових надходжень до державного бюджету і соціальних фондів всіх рівнів», – наголосив Вячеслав Волошин.

На нараді була представлена презентація проекту розвитку ТОВ «Транс-Сервіс» й розглянуто пропозицію щодо внесення цього проекту до Плану розвитку морського порту Чорноморськ.

Заступник начальника філії з операційної діяльності Вячеслав Газун надав інформацію щодо стану проведення ремонту понтонної переправи (гідротехнічної споруди ГТС-3108). За словами керівника, роботи ведуться з випередженням графіка та 19 жовтня, згідно з умовами договору, плавучий причал переправи через Сухий лиман займе своє звичне місце.

На нараді також розглянули питання щодо змін та доповнень до Обов’язкових постанов та Зводу звичаїв по морському порту Чорноморськ, обговорили інформацію щодо оголошення прохідних осадок біля причалів порту та заходи з підготовки й безпечного проведення осінньо-зимового періоду 2019-2020 р.р., у тому числі і за напрямками безпеки мореплавства та зимової навігації.

Крім того, у ході засідання учасники прийняли до членів Ради порту ТОВ «Старк Шиппинг», ТОВ «Фрам Шиппінг Едженсі», ТОВ «Чорноморська Стивідорна Компанія», а також Регіональну філію «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця», з правом дорадчого голосу їх представників.

Прес-центр Адміністрації морського порту Чорноморськ

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань