«Кава з мером»: лідери учнівського самоврядування зустрілися з міським головою Чорноморська

DSC_1344.JPG

4 грудня пройшов захід, присвячений Дню місцевого самоврядування в Україні, в якому взяли участь мер нашого мiста та лідери учнiвського самоврядування шкіл.

«Ті, хто нe в пeрший раз зустрічались з Валeрієм Яковичeм, знають, що наш мeр є цікавою й нeзаурядною людиною. І учасники  бесiди залишились з приємними враженнями», - кажуть представники «Школи лідерів».

На зустрічі лідери запитували міського голову про гострі проблеми нашого міста. Також Валерій Якович поділився спогадами про своє життя та розповів, як він отримав таку відповідальну посаду. Звісно, було не настільки багато часу, щоб повністю розглянути всі питання, що цікавлять, але при їх розгляданні мер вдачливо доповняв відповіді своїми прикладами з життя та цитатами з улюблених книг.

Зустріч була неординарною, юнi лiдери змогли попити чай або каву з мером нашого міста. Прийом був дуже теплий, та протягом всієї  зустрічі відчувалася приємна та спокійна атмосфера, все проходило у невимушеній обстановці. За словами учасників, хвилювання перед зустріччю зникли після ії початку.

«Мені дуже сподобалась зустріч, мер відповів на більшість питань та зміг по можливості розгорнуто пояснити нам суть обговорюваних тем. Хочеться наголосити, що зустріч була дуже теплою, більш сімейною, ніж офіційной. Була затишна атмосфера» - кажуть діти.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань