Втілення політики відкритих даних в Чорноморську – відбувається вже зараз!

Data-Bot-1024x576.jpg

08.08.2019 року Чорноморським міським головою було видано розпорядження «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб – порталі» (http://cmr.gov.ua/prozora/documents/type/RozporyadjennyaMisskogoGolovi/show/380/).

В Чорноморській міській раді визначено 22 розпорядники інформації, 20 з яких зареєструвались на Єдиному державному порталі відкритих даних (https://data.gov.ua) та визначили осіб, відповідальних за оприлюднення інформації у форматі відкритих даних. Очікуємо реєстрацію КНП «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» та відділу охорони здоров’я.

Загалом органи місцевого самоврядування Чорноморської міської ради мають оприлюднити 361 набір відкритих даних, з яких 228 вже оприлюднено.

Управління економічного розвитку та торгівлі відкрило, а відділ інформаційних технологій візуалізував карту маршрутів громадського транспорту міста Чорноморськ ( eway.in.ua/ua/cities/chornomorsk/routes), повну інформацію щодо регуляторної політики на регуляторній мапі України (https://opendata.in.ua/map).

Завдяки спеціалістам управління капітального будівництва громадянам тепер доступна повна інформація щодо квартирного обліку громадян (http://cmr.gov.ua/prozora/kvartirniy-oblk-gromadyan/).

Управління архітектури та містобудування постійно вносить геопросторові відкриті дані до містобудівного порталу Чорноморська (надані містобудівні умови та обмеження, інформацію про тимчасові споруди та рекламу міста, адресний реєстр, зонінг тощо http://cmr.gov.ua/vlada/vk/struktura/upravlnnya-arhtekturi-ta-mstobuduvannya/mstobudvniy-kadastr-testoviy-varant/).

Відділ освіти має на меті відкрити дані про педагогічних працівників закладів освіти, черги дітей у дошкільні навчальні заклади, КНП «Чорноморська лікарня» - про медичних працівників та медичне обладнання комунальних закладів охорони здоров'я.

Наразі працюємо над зручною для громадян міста візуалізацією міських довідників, інтерактивних мап: реклами міста, наданих містобудівних умов та обмежень, забруднення атмосферного повітря та видалення зелених насаджень, інформації про комунальну власність міста, даних щодо ремонту доріг. Також плануємо візуалізацію на мапі закладів охорони здоров'я, дошкільних, середніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, підприємств, установ та організацій з усією супутньою інформацією.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань