Відбулась тридцять шоста сесія Чорноморської міської ради Одеської області

123.jpg

            24 березня о 10.00 відбулась  тридцять шоста  сесія  Чорноморської  міської   ради Одеської області. Депутати розглянути та затвердили  такі рішення:

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
  2. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року   № 39-VIІ.
  3. Про звільнення орендарів від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської   міської ради Одеської   області на період дії протиепідемічних  заходів (запровадження карантину).
  4. Про закріплення на праві оперативного управління за управлінням капітального будівництва  Чорноморської   міської   ради Одеської області об'єкта незавершеного будівництва "Мостовий перехід через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ", як об'єкт незавершеного будівництва комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області.

            Крім того, депутати протокольно вирішили розглянути  питання затвердження нових почесних громадян в 2020 році після завершення карантину.

           Користуючись нагодую, щиро дякуємо мешканцям міста, які поставились з порозумінням до вжитих карантинних заходів під час проведення даної сесії.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань