25 РОКІВ ДЕРЖАВНІЙ КАЗНАЧЕЙСЬКІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ!

kazna.jpg

27 квітня 1995 року була створена Державна казначейська служба України – важлива і фундаментальна інституція, яка стоїть на варті інтересів держави у фінансовій сфері, забезпечує стабільність та прозорість всього бюджетного процесу.

Становлення та розвиток казначейської служби відбувалися у складний період формування новітньої історії України. І сьогодні, у відповідальний для країни час, працівники Управління  Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області незмінно демонструють зразковий рівень компетентності, відповідальності та особистої порядності.

Колектив Управління очолює Луньова Тетяна. Більше 20 років працюють у казначейській службі головні спеціалісти Бєлік Оксана, Прасс Ольга, Лозинська Лариса, Ткач Діна.

Стійко сприймають нові виклики й успішно долають труднощі, розвиваючи Казначейство керівники структурних підрозділів Управління Басько Лариса, Корнелюк Руслана. Сумлінно опановують казначейську справу і нове поповнення: Захарчук Марія, Роздован Анна, Думік Вікторія та Кондратюк Світлана.

Колектив з максимальною відповідальністю і розумінням ставиться до своєї роботи, адже від неї залежить фінансова безпека країни. Ми продовжуємо працювати і тримати руку на пульсі реформ. Здобутки Казначейства в запроваджені централізованої моделі казначейського обслуговування видаткової частини місцевих бюджетів, розширенні функцій Системи дистанційного обслуговування клієнтів, автоматизації казначейського обслуговування бюджетів, складанні і поданні клієнтами звітності в електронному вигляді, запровадження нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та міжнародного номера банківського рахунку IBAN стали новим етапом у взаємодії органів Казначейства з клієнтами.

2020 рік ставить перед нами нові виклики, але професійна команда, яка сформувалася в органах Казначейства за 25 років, готова до роботи. Адже від кваліфікованої та злагодженої роботи наших працівників багато в чому залежить ефективна реалізація важливих завдань у фінансово-бюджетній сфері, забезпечення прозорості руху та збереження державних коштів, зміцнення бюджетної дисципліни.

Напередодні свята щиро бажаємо всій Казначейській родині здоров’я та щастя, нескінченної життєвої енергії, миру, злагоди та заслуженої шани за почесну і відповідальну працю!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань