Віртуальна платформа емоційної підтримки

11.jpg

Складна епідеміологічна ситуація в Україні та в усьому світі, спричинена розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, створила людству багато фізичних та психологічних проблем. Люди зі своїми сім’ями довгий час знаходяться в замкненому просторі, не мають можливості відвідувати будь-які заходи, спортзали, розважальні комплекси та вільно гуляти на свіжому повітрі. Все це посприяло тому, що в родинах почастішали  сварки, фізичне та психологічне насилля, а в окремих випадках – з’являються психічні розлади.  

Така ситуація призвела до того, що з’явилась потреба та необхідність у психологічній та моральній допомозі людям, які опинились наодинці не лише з пандемією коронавірусу, а й зі своїми проблемами. Саме тому Асоціація інноваційної та цифрової освіти запровадила Віртуальну платформу  емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (https://moncenter.eduhub.in.ua/).

В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн-навчання  під час  карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м. Київ.

Приєднуйтесь до проєкту та будьте здорові!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань