До уваги мешканців міста!

IMG_7664.jpg

         Відповідно до розпорядження міського голови 22 липня 2020 року  о 10.00 відбудеться тридцять дев’ята   сесія  Чорноморської  міської   ради Одеської області з таким рекомендованим порядком денним:

            1. Про безоплатну передачу від Чорноморської територіальної  громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області у  державну власність до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України об'єкта незавершеного будівництва "Будівництво мостового переходу через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ".

      2. Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Некрасова Юрія Петровича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків.

      3. Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Некрасову Юрію Петровичу.

         Відповідно до Постанови КМУ  від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» на період дії карантину забороняється: проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.

         У зв’язку з цим пленарне засідання сесії буде проведено   виключно   за присутністю: міського голови, депутатів міської ради, посадових осіб, участь яких необхідна для організації пленарного засідання та розгляду питань порядку денного. Крім того, на сесії можуть бути присутні представники ЗМІ, яким буде відведено місце на балконі актової зали.   

  Також зазначаємо, що   на каналі міської ради в Youtube буде здійснюватись онлайн трансляція даного пленарного засідання https://www.youtube.com/channel/UCaAqRKWCwmOeUty22e62GGg)

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань