Проблема теплопостачання в 13 мікрорайоні

b2ap3_large_radiator-250558_1280.jpg

До міського голови м. Чорноморська звернулися ОСББ та ОК 13 мікрорайону  з листом щодо ситуації, яка загрожує життю та здоров’ю його мешканців.

Так, станом на 18 листопада 2020 року теплопостачання в житлові будинки  даного мікрорайону не здійснюється, не зважаючи на своєчасну оплату (за даними ОСББ та ОК 13 мікрорайону). Послуги з надання теплопостачання жителям даного мікрорайону здійснює ТОВ «Калоре», яке є єдиним постачальником теплової енергії у 13 мікрорайоні м. Чорноморська та зловживає своїм монопольним становищем на ринку.

Виконавчими органами Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області були оперативно подані заяви до органів національної поліції та прокуратури про вжиття заходів реагування та сприяння відновленню законних прав мешканців 13 мікрорайону м. Чорноморська на отримання послуг з теплопостачання. Також,  був направлений лист Голові Південного міжобласного територіального відділення АМКУ з проханням прийняти рішення, яким зобов’язати ТОВ «Калоре» розпочати опалювальний сезон.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань