Апаратне засідання

1.jpeg

11 січня міський голова Василь Гуляєв провів перше в 2021 році апаратне засідання, на якому були присутні заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, керівники комунальних підприємств.

На початку наради керівники структурних підрозділів доповіли, що святкові дні пройшли відносно спокійно, резонансних подій не було, комунальні служби працювали в штатному режимі. У разі зміни погодних умов підприємства готові безперебійно забезпечувати житлові будинки та соціальні об’єкти  опаленням та водопостачанням. Особливу увагу міський голова акцентував на моніторингу навантаження на електричні мережі.

Присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління  Ольги Яковенко про виконання бюджету за 2020 рік. В цілому бюджет за минулий рік виконаний на рівні 103,4%. На даному етапі ведеться підготовча робота для відкриття в найближчі дні фінансування у поточному році. 

Окремої уваги потребували питання медицини. Начальник відділу охорони здоров’я Ольга Волкова детально розповіла про ситуацію в міській лікарні щодо кількості хворих на COVID-19 (за весь період – 4136), госпіталізованих - 93. В тяжкому стані знаходиться 14 пацієнтів. Комунальне неприбуткове підприємство  «Чорноморська лікарня» забезпечене необхідною кількістю кисневих концентраторів.

Також в ході наради були порушені питання планових робіт на 2021 рік, вирішення деяких проблемних питань та опрацювання  нових проєктів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань