Позачергове засідання комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

photo_2021-01-21_11-07-21.jpg

Останні два дні мешканці, що проживають на території садового товариства «Судноремонтник», знаходяться в умовах, які могли загрожувати їх здоров’ю та життю. У зв’язку з погодними умовами 19 січня був обірваний електричний дріт, від якого живилося 240 домогосподарств. Міський голова одразу взяв ситуацію під особистий контроль, виїхав на місце аварії, адже температура повітря знижувалась. На жаль, після проведення ремонтних робіт проблема не була вирішена. Наступного дня через велике навантаження на електричні мережі відбулося займання дроту, що призвело до повного відключення товариства від електричного живлення.

Саме тому, 21 січня міський голова терміново скликав позачергове засідання комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, на якому члени комісії одноголосно підтримали пропозицію підготувати проєкт рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради щодо виділення коштів у розмірі двісті тисяч гривень з резервного фонду міста на проведення ремонтних робіт системи енергопостачання с/т «Судноремонтник». Також керівництву товариства було доручено у найкоротший термін вирішити питання щодо збільшення обсягів енергопостачання з ДТЕК «Одеські електромережі».

Міський голова наголосив, що, не дивлячись на те, що садове товариство самостійний суб’єкт господарювання, місто допомагає, тому що ситуація надзвичайна, у зв’язку з погодними умовами. Всі члени комісії погодились, що обов’язковою умовою виділення коштів має бути забезпечення встановлення обмежувального розподільчого автоматичного обладнання та контроль щодо проведеної роботи з боку спеціалістів та членів правління с/т «Судноремонтник».

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань