Засідання виконавчого комітету Чорноморської міської ради

photo_2021-01-21_11-07-24.jpg

21 січня 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Чорноморської міської ради, на якому було розглянуто два питання:

Про виділення коштів з резервного фонду з бюджету Чорноморської міської територіальної громади.

Питання архітектури та містобудування.

По першому питанню доповідала начальник фінансового управління Ольга Яковенко. Проєкт рішення виконкому був підготовлений на підставі рекомендації міської комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області про виділення коштів у розмірі двісті тисяч гривень з резервного фонду міста на проведення ремонтних робіт системи енергопостачання с/т «Судноремонтник». Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали це рішення.

Щодо другого питання, воно складалося з 14 підпунктів, об’єднаних одною тематикою – надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Перед тим, як друге питання було поставлене на голосування, заступник міського голови Олександр Васильєв озвучив коротку інформаційну довідку про те, що відсутність необхідної документації не дає можливості власникам рекламних площин сплачувати кошти в бюджет за користування землею, а це, в свою чергу, призводить до того, що місто втрачає близько півмільйона гривень на рік. Представлений виконуючим обов’язки начальника управління архітектури та містобудування Дмитром Осіпенком проєкт рішення був затверджений одноголосно.

Міський голова Василь Гуляєв наголосив, що жодної нової рекламної площини не буде встановлено, а доля тих, що вже є в наявності, буде вирішена в законному руслі – оформлення дозволів, сплата податків тощо. За слова мера, цим рішенням розпочато роботу в цьому напрямку, яка буде виконана в найкоротшій термін.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань