Нарада з питання ремонту вулиці Транспортної

1.jpeg

Чергова зустріч міського голови Василя Гуляєва з керівниками підприємств щодо ремонту вулиці Транспортної відбулася 23 лютого. Дана проблематика з кожним днем зростає, і теоретичне бачення її вирішення вкрай терміново необхідно переводити в практичну площину. Саме про конкретні дії та можливість кожного підприємства взяти часткову участь у ремонті дороги йшла мова.

Найголовнішою проблемою сьогодні є співучасть у цьому проєкті державних підприємств – «АМПУ» та «Морський торговельний порт «Чорноморськ»,  у фінансових планах яких не передбачені такі витрати. Хоча одними із основних користувачів даної дороги є саме ці підприємства та їх клієнти, які великовантажною технікою безпосередньо руйнують дорожнє покриття.

Продовжувати експлуатувати дану дорогу не виявляється можливим через її незадовільний технічний стан, тому, якщо упродовж місяця рішення не буде знайдене, і не розпочнуться ремонтні роботи, на розгляд  виконавчого комітету буде винесене питання про встановлення дорожніх  знаків, що обмежують рух великотоннажного транспорту. Відповідний проєкт рішення міський голова доручив розробити для внесення в порядок денний виконкому, що відбудеться 25 березня.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань