АПАРАТНЕ ЗАСІДАННЯ

1.jpeg

В понеділок 5 квітня міський голова Василь Гуляєв провів апаратне засідання, на якому було розглянуто низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності міста.

Найголовнішою сьогодні залишається тема захворюваності населення на COVID-19. На жаль, за інформацією начальника відділу охорони здоров’я Ольги Волкової, станом на 5 квітня не спостерігається тенденція щодо покращення ситуації: 149 осіб знаходяться в лікарні, з них 11 в реанімації, та 1681 хворий проходить лікування вдома. Всіх, хто того потребує, госпіталізують в міську лікарню, в якій розгорнуто 160 ліжок.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2, на території Чорноморської територіальної громади учні загальноосвітніх шкіл переведені на дистанційне навчання. Начальнику відділу освіти доручено щодня проводити моніторинг за ситуацією із захворюваністю в дошкільних навчальних закладах.

Начальник КП «МУЖКГ» Сергій Миза доповів про ситуацію в житлово-комунальному секторі. Міський голова дав доручення щодо проведення ремонту доріг, прибирання сміття, демонтажу гаражів без дозвільних документів на встановлення. Особливу увагу зосередили на продовженні опалювального сезону, адже прогнози погоди показують, що необхідної середньодобової температури для відключення опалення найближчим часом не передбачається. Рішення про припинення подачі тепла буде прийматися по ситуації, в залежності від погодних умов.

Начальник фінансового управління Ольга Яковенко надала інформацію про виконання бюджету за І квартал 2021 року. Бюджет виконано на 102,8%. На жаль, не змінюється ситуація із зниженням рівня надходжень в міський бюджет від ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Але в цілому, запланований для фінансування різних сфер життєдіяльності громади ресурс в міському бюджеті  є, що дає можливість виконувати необхідні роботи.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань