Селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення

1.jpeg

Сьогодні 6 квітня Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення. В нараді взяв участь Чорноморський міський голова Василь Гуляєв та керівники профільних відділів.

На порядку денному було два питання: перше – про податок на доходи фізичних осіб як основне джерело наповнення місцевих бюджетів, друге – про стан виконання Одеською обласною державною адміністрацією та районними державними адміністраціями Одеської області Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації».

Після обговорення питань порядку денного додатково були розглянуті питання щодо ситуації із рівнем захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Одеській області та методи боротьби із поширенням цієї хвороби.

Також в ході наради Сергій Гриневецький поцікавився ходом робіт на об’єктах, які входять до програми Президента України «Велике будівництво». Це проєкт масштабної розбудови якісної інфраструктури України. В нашому місті за цією програмою відбувається реконструкція приймального відділення  КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги.

Усі рекомендації Голови Одеської обласної державної адміністрації Гриневецького Сергія Рафаїловича,  які були надані в ході селекторної наради, взяті до уваги та до виконання.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань