Інформація управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області про роботу за березень 2021 року

peredacha.jpg

Відділ комунальної власності:

1.  Підготовлені наступні проєкти рішень:

1).  «Про включення об’єктів комунальної власності  до  Переліку  другого  типу».

2). «Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеського району  Одеської  області» - в новій редакції.

3). «Про закріплення новозбудованого об’єкту - артезіанської свердловини та бювету, розташованих за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 4-Б  на праві господарського відання за комунальним підприємством «Чорноморськводоканал» Чорноморської   міської ради  Одеського району Одеської області, як об'єкт комунальної власності Чорноморської територіальної  громади  в  особі   Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області».

2. Спеціалістами відділу спільно із балансоутримувачами здійснено вихід та візуальне обстеження  2 об’єктів, що перебувають в оренді.

3. Стосовно оренди нерухомого майна:

КП – фірма «Райдуга»: 

Нові об’єкти: відповідно до отриманої  інформації від балансоутримувача про включення об’єктів до Переліку першого типу – розміщені 15 інформаційних повідомлень про вільні приміщення, що можуть бути передані в оренду, з яких:

  • відбувся 1 аукціон (підписано та розміщено в ЕТС електронний протокол, триває процедура підписання договору оренди); 
  • розміщено в ЕТС  оголошення про проведення  другого аукціону з оренди майна ( триває процедура отримання заяв на участь в аукціоні);

Продовження договорів оренди без аукціону (з відділом культури) розміщено відповідні повідомлення в ЕТС, укладено  5 договорів  оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності,  в новій редакції.

КП «МУЖКГ»:

Нові об’єкти: відділом надана консультація,  триває збір необхідної інформації (у т.ч. щодо технічних характеристик), яку готує балансоутримувач  по 14 об’єктам (вільних приміщень, що можуть бути передані в оренду), з метою  розміщення  відповідних повідомлень в ЕТС.

Проводиться робота по продовженню договорів оренди:

-в ЕТС розміщена інформація

-відбувся 1 аукціон (підписано та розміщено в ЕТС електронний протокол, триває процедура підписання договору оренди).

Відділ освіти:

З метою приведення орендних відносин у відповідність до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 04.09.2020 № 607-VII, триває процедура передачі укладених договорів оренди за актом прийому-передачі.

КНП «Чорноморська лікарня»:

  • розміщено в ЕТС інформацію про об’єкт нерухомості, розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 6 (триває процедура отримання заяв);
  • розміщена в ЕТС  інформація на продовження 1  договору оренди за аукціоном (триває процедура).

Примітка: інформація щодо об’єктів оренди  розміщується в ЕТС  орендодавцем (УКВ та ЗВ) згідно з даними, що надаються балансоутримувачами або сумісно / поступово балансоутримувачем та орендодавцем.

4. Станом на 31.03.2021р. укладено 69  договорів з розміщення зовнішньої реклами,  згідно яких до місцевого бюджету за березень місяць  надійшло 98,7 тис. грн., та з початку року  майже 234,8 тис. грн.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань