Підведення підсумків конкурсу «Краще танцювальне відео випускників 2021 року»

1.jpeg

Нещодавно в м.Чорноморськ проводився конкурс на краще танцювальне відео випускників 2021 року. 21 липня в актовій залі виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбулося підведення підсумків і нагородження переможців даного конкурсу.  Ними стали:

І місце - 11-А клас Чорноморської гімназії №1, класний керівник Верготі Лідія Танасіївна;

ІІ місце - 11-Б клас ЗОШ №2, класний керівник Дмитришина Зоя Володимирівна;

ІІІ місце - колектив випускників ЗОШ№1 під керівництвом Брайченко Світлани.

Слід зазначити, що конкурс, започаткований ще в 2014 році Михайлом Чорним - тодішнім випускником, а сьогодні вже депутатом Чорноморської міської ради, щороку вдосконалюється і знаходить позитивні відгуки від учнів, батьків, бо завдяки ньому залишаються на згадку прекрасні моменти шкільного життя.

Цього року дещо змінилися правила оцінювання, критерії та вимоги до конкурсантів. Оцінити відео мали можливість не тільки мешканці, проголосувавши онлайн, а і професійне журі.

Як зазначив міський голова у зверненні до молоді: «Танці – це дуже красиво, а красу завжди треба підтримувати та наповнювати нею повсякденне життя».

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань