26 липня відбулась щотижнева апаратна нарада, на якій були розглянуті питання щодо благоустрою міста та його санітарно-технічного стану. Особливу увагу приділено навчальним закладам, торговим об’єктам, сільським територіям.
Було обговорено також питання підготовки до відкриття приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» після реконструкції в рамках програми «Велике будівництво».
Директор КНП «Чорноморська лікарня» Сергій Солтик зазначив, що приймальне відділення лікарні готове до відкриття. Після чого доповів про стан захворюваності на території Чорноморської міської ради на КОВІД-19 і зазначив, що для вакцинування громадян в міському поліклінічному відділенні щодня будуть працювати два кабінети.




