Апаратна нарада

1.jpeg

14 вересня відбулась щотижнева апаратна нарада, яку провів міський голова Василь Гуляєв. На засіданні були присутні заступники міського голови, начальники структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, керівники державних установ нашого міста та  комунальних підприємств.

На початку засідання міський голова подякував профільні служби, за підготовку та проведення міського свята «Гостинна хвиля».

Начальник відділу комунального господарства по благоустрою Оксана Кілар доповіла про проведення санітарних п’ятниць в Чорноморську, а директор КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Сергій Солтик надав інформацію про роботу міської лікарні та стан вакцинації від COVID-19.

Особливу увагу Міський  голова звернув на необхідність створення всіх умов для проведення вакцинації серед населення та зауважив  на необхідність посилення контролю за дотриманням вимог щодо самоізоляції.

Керівники комунальних підприємств надали оперативну інформацію про стан справ, планові та підготовчі роботи до опалювального сезону.

#Чорноморськ #Черноморск #апаратнанарада

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань