Місто Чорноморськ приймає участь у конкурсному відборі пілотних територіальних громад в Одеській області для участі у Програмі EGAP

1.jpeg

EGAP - Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади», що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа (Україна) та Фондом Innovabridge (Швейцарія) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які допомагають вдосконалити якість урядування, покращують взаємодію влади та громадян і сприяють розвитку громад в Україні.

У межах конкурсу планується відібрати 5 територіальних громад з Одеської області, в яких буде реалізовано перший (пілотний) етап регіонального компоненту програми.

14.09.2021 року було проведено другий етап відбору в рамках конкурсу: проведення інтерв’ю з громадою.

До участі в інтерв’ю були запрошені міський голова, його заступники, керуюча справами, радник міського голови, начальники управління та відділів ЦНАП, начальник та спеціалісти відділу інформаційних технологій, начальник відділу внутрішньої політики.

В рамках інтерв’ю представники Фонду «Східна Європа» більш детально розповіли про Програму та дізнались додаткову інформацію про Чорноморську міську територіальну громаду.

Презентував громаду в своєму виступі міський голова Василь Гуляєв, який підкорив присутніх ентузіазмом, натхненням і любов’ю до Чорноморська та його мешканців, а керуюча справами – Наталя Кушніренко, як посадова особа, відповідальна за цифрову трансформацію міста – докладно розповіла про вже реалізовані проекти цифровізації та плани розвитку нашої громади в зазначеному напрямі.

За результатами інтерв’ю буде визначено перелік громад-переможців, і ми сподіваємось, що місто Чорноморськ обов’язково буде в їх числі.

#Цифрова_трансформація #Діджиталізація #EGAP #Конкурс_громад #Чорноморськ #Черноморск

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань