АПАРАТНА НАРАДА

1.jpeg

6 грудня апаратна нарада розпочалась з привітання з Днем Збройних Сил України та Днем волонтера, який відзначався напередодні.

Міський голова Василь Гуляєв разом із секретарем Чорноморської міської ради Оленою Шолар вручили працівникам Першого відділу Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (з дислокацією в м. Чорноморську), учасникам АТО/ООС та членам громадських організацій Почесні грамоти виконавчого комітету Чорноморської міської ради, Подяки міського голови та інші відзнаки. До привітання та найкращих побажань приєдналися всі керівники виконавчих органів та їх структурних підрозділів.

Після урочистої частини  учасники наради заслухали звіти директора КНП «Чорноморська лікарня» Сергія Солтика, начальника фінансового управління Ольги Яковенко, начальника відділу освіти Наталії Вороненко та начальника КП «МУЖКГ» Сергія Мизи. За їхньою інформацією, в зазначених галузях ситуація стабільна, заклади працюють в штатному режимі, затверджені плани виконуються, роботи ведуться згідно з графіками.

Були також розглянуті питання щодо проведення ремонтних робіт на території сіл та селища Чорноморської територіальної громади, благоустрою та використання енергоресурсів у м. Чорноморськ.

Одним із найважливіших питань, на якому зосередив свою увагу міський голова, було питання про хід вакцинації. Місто Чорноморськ, за інформацією головного лікаря, знаходиться на другому місці після м. Одеса щодо кількості провакцинованих.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань