Свято квітів і дарів природи

 

Традиційно в першу суботу вересня в Іллічівську пройшло Свято квітів і дарів природи. Це свято одне з найяскравіших подій в культурному житті нашого міста. 

До цього дня була проведена велика підготовча робота, в результаті якої в Приморського парку  була упорядкована територія, з’явились нові куточки відпочинку та об’єкти благоустрою. Активну участь у підготовці взяли підприємства міста усіх форм власності, школи та позашкільні заклади.

Урочисте відкриття свята відбулось о 10.00 з привітання Іллічівського міського голови Хмельнюка В.Я. та депутата Одеської обласної ради Рафаєвича М.З.

За традицією Свято квітів і дарів природи об’єдналось ще з одним святом – Днем фізичної культури і спорту. Тому, крім творчих колективів зі сцени іллічівців та  гостей міста привітали спортсмени - бодібілдери, а біля Приморських сходів пройшли змагання з «народного жиму» та станової тяги.

Усі, хто цього дня побував на святі, змогли ознайомитися з прекрасними виставками, подивитися цікавий концерт, відвідати ярмарок та об'єкти святкової торгівлі.

 

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань