КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ КУ "Муніципальна Варта" Чорноморської міської ради Одеської області Про призначення відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

F04E1C29-66C0-4347-9F60-6BE3E86623C2

Номер рішення

№16 ОД

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КУ "Муніципальна варта"

Відповідальна особа

Канар'ян П.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

21.08.2019

15:07

Останні зміни

28.08.2019

11:17

Дата прийняття

14.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року № 271 « Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і Регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному «веб - порталі», з метою належної реалізації положень Закону України «Про Доступ до публічної інформації»,

 

НАКАЗУЮ:

1. Призначити Павлюк Катерину Вячеславовну, економіста КУ «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеської області, відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюдненню і оновленню інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних.

2. Контроль за виконання цього наказу залишаю за собою.

 

Директор КУ «Муніципальна варта» ЧМР                                 П.Р. Канар'ян

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань