КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ Комунального підприємства "Палац спорту "Юність" Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальної особи за оприлюднення наборів даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

00765F31-AD74-42E0-90AA-D07393E28F47

Номер рішення

№54

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП «ПС «Юність»

Відповідальна особа

І.В. Ковальчук

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.08.2019

08:32

Останні зміни

28.08.2019

08:39

Дата прийняття

15.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», розпорядження голови Чорноморської міської ради від 08.08. 2019 року № 271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі»»,-

 

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити перелік наборів даних КП «ПС «Юність» Чорноморської міської ради Одеської області, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних відповідно до Додатку №1 до розпорядження міського голови від 08.08.2019р. № 271 та   постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
 2. Призначити головного бухгалтера КП «ПС «Юність» Литовських Т.М.  відповідальною особою за оприлюднення наборів даних  на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
 3. Відповідальній особі Литовських Т.М., забезпечити:
  1. 1.Реєстрацію комунального підприємства «Палац спорту «Юність» Чорноморської міської ради Одеської області на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
  2. 2.Оприлюднення та подальше оновлення публічної інформації у формі відкритих даних на інформаційній сторінці веб-сайту  Чорноморської міської влади та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних. Забезпечувати достовірність, точність та повноту даних.
  3. 3.В строк до 30.08.2019 року підготувати письмовий звіт про виконання розпорядження голови Чорноморської міської ради від 08.08. 2019 року № 271.
 4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з технічної частини КП «ПС «Юність» Проскуровського В.П.

 

Заступник директора КП «ПС «Юність»                                   І.В. Ковальчук

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань