КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ Бурлачобалківської сільскої адміністрації Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідального за оприлюднення публічної інформації"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

BA92EFB1-0404-4DD3-AF13-304D913401B7

Номер рішення

№24

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

І.І. Мартиненко

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.08.2019

15:41

Останні зміни

28.08.2019

15:44

Дата прийняття

16.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року № 271 «Про набори даних , які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі », з метою належної реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечення розміщення та оновлення публічної інформації,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Призначити, Мартиненко Ірину Іванівну, головного бухгалтера Бурлачобалківської сільської адміністрації, відповідальною  особою з питань доступу  до публічної інформації та оприлюдненню і оновленню інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних по фінансовим і загальним питанням.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Бурлачобалківської

сільської адміністрації                                                                    В.П. Жорін

Ознайомлений:                                                                         І.І. Мартиненко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань