КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ КУ "територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Чорноморської міської ради Одеської області Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

ECEA2D80-C91A-4CAB-8435-DF163C6DC380

Номер рішення

104/1-а

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Директор КУ «ТЦСО»

Відповідальна особа

Т.К. Камишнікова

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

02.09.2019

10:14

Останні зміни

02.09.2019

10:20

Дата прийняття

15.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статі 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (далі – Постанова), та розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року № 271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі»

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеської області» (далі - Територіальний центр) у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (додаток 1).
  2. Призначити Мосягіну Ю.Ю., юрисконсульта, відповідальною за оприлюднення наборів даних, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних в розділі Територіального центру на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних згідно з вказаною Постановою.
  3. Мосягіній Ю.Ю., юрисконсульту Територіального центру, забезпечити здійснення процедури реєстрації Територіального центру на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua) до 19.08.2019 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор Територіального                                                   Т.К. Камишнікова

центру

Виконавець: Биковська О.О.

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань