КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання Заяць О.В., Заяцю О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0617 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Світла, 3/1

Тип документу

Проекти рішень міської ради

Ідентифікаційний номер

D1790BB5-5307-4F94-B59E-5E037AFCEB1F

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління комунальної власності та земельних відносин

Відповідальна особа

Маляренко О.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Комунальне майно .

Перше оприлюднення

04.08.2017

15:21

Останні зміни

04.08.2017

15:21

Дата прийняття

04.08.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

17 липня 2017 року до Чорноморської міської ради Одеської області надійшла заява Заяць О.В., Заяця О.М.  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0617 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Світла, 3/1 з подальшою передачею у спільну сумісну власність.

Згідно з наданими технічними матеріалами і документами, що підтверджують розмір земельної ділянки, та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою про задоволення клопотання заявників, на підставі статей 12, 33, 40, 89, 118, 121 Земельного кодексу України та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 

  1. Надати Заяць Олені Володимирівні, Заяцю Олександру Михайловичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0617 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Світла, 3/1 з подальшою передачею у спільну сумісну власність.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Биченка С.Я.

                                                            

 

 Міський голова                                                                                            В.Я.Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань