КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЧІП" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7320 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 23

Тип документу

Проекти рішень міської ради

Ідентифікаційний номер

127168F1-D0B3-48FC-92A1-3AB51275DAF4

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління комунальної власності та земельних відносин

Відповідальна особа

Маляренко О.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Комунальне майно .

Перше оприлюднення

04.08.2017

15:22

Останні зміни

04.08.2017

15:22

Дата прийняття

04.08.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

25 липня 2017 року до Чорноморської міської ради Одеської області надійшли клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ПОРТОВОГО ТА ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА" про скасування рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року № 230/19-VII "Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ПОРТОВОГО ТА ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7320 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Транспортна, 23" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості та товариства з обмеженою відповідальністю "ЧІП" про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7320 га в натурі                             (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 23 під існуючою промисловою базою з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна.

            Земельна ділянка площею 0,7320 га передана в оренду відкритому акціонерному товариству "ЧОРНОМОРГІДРОБУД" за договором оренди землі від 26 липня 2011 року № 511080004000122. Право власності на нерухоме майно, розташоване на земельній ділянці, зареєстровано за товариством з обмеженою відповідальністю "ЧІП".

       Враховуючи рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою про задоволення клопотання заявника, на підставі статей 12, 123, 124 Земельного кодексу України,                  статті 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України              “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "ЧІП" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7320 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область,                         м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 23  під існуючою промисловою базою з подальшою передачею в оренду.

 

 

 

 

  1. Рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 07.04.2017 року                         № 230/19-VII "Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ПОРТОВОГО ТА ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,7320 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Транспортна, 23"  вважати таким, що втратило чинність.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Биченка С.Я.

 

 

Міський голова                                                                                       В.Я.Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань