КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.06.2017 року № 249/42-VII "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0050 га із загальної площі земельної ділянки 0,7312 га, наданої в оренду приватному акціонерному товариству "ІСРЗ", на яку поширюється право сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське"

Тип документу

Проекти рішень міської ради

Ідентифікаційний номер

0EE88648-5FF0-4D40-A860-45290CF8A1CE

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління комунальної власності та земельних відносин

Відповідальна особа

Маляренко О.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Комунальне майно .

Перше оприлюднення

04.08.2017

15:23

Останні зміни

04.08.2017

15:23

Дата прийняття

04.08.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

14 липня 2017 року до Чорноморської міської ради Одеської області надійшло клопотання приватного акціонерного товариства "ІСРЗ" про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.06.2017 року № 249/42-VII   "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0050 га із загальної площі земельної ділянки 0,7312 га, наданої в оренду приватному акціонерному товариству "ІСРЗ", на яку  поширюється право сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське" стосовно внесення змін до пункту 1 рішення, а саме: замінити слово "затвердити" словом "погодити".

            Враховуючи рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою про задоволення клопотання заявника, на підставі статей 12, 186 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 

  1. Внести зміни до пункту 1 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 16.06.2017 року № 249/42-VII "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,0050 га із загальної площі земельної ділянки 0,7312 га, наданої в оренду приватному акціонерному товариству "ІСРЗ", на яку  поширюється право сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху, за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське", виклавши його в наступній редакції:

"1. Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху із земель, наданих в оренду приватному акціонерному товариству "ІСРЗ", без змін умов договору оренди земельної ділянки  від 11 вересня 2015 року, номер запису про інше речове право на нерухоме майно  від 15.10.2015 року № 11656251, реєстраційний номер об’єкту нерухомого майна 737602951108, для розміщення та експлуатації виробничих приміщень за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське".

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Биченка С.Я.

 

 

Міський голова                                                                                     В.Я.Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань