КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження Міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Чорноморську Одеської області на 2018-2023 роки

Тип документу

Проекти рішень міської ради

Ідентифікаційний номер

E296C483-9CC3-4E46-996A-843794917099

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

16.01.2018

16:25

Останні зміни

16.01.2018

16:27

Дата прийняття

16.01.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних хвороб», Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від    28.09.2010 року № 425 «Про затвердження Порядку проведення заходів, необхідних для скорочення чисельності тварин, які становлять небезпеку», враховуючи рекомендації постійних комісій з фінансово-економічних питань, бюджету інвестицій та комунальної власності та з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою,

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 

  1. Затвердити Міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Чорноморську Одеської області на 2018-2023 pоки (додається).
  2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області забезпечити фінансування даної програми протягом 2018-2023 років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійні комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, з фінансово-економічних питань, бюджету інвестицій та комунальної власності,   заступників міського голови Пічахчі Л.В., Крука Ю.Ю.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Рішення міської ради

303 вiд 16.02.2018

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань