КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання Хрустальовій С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0027 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 15

Тип документу

Проекти рішень міської ради

Ідентифікаційний номер

5DE97D86-D9FB-4BA8-9DA3-9ECA69628A0E

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління комунальної власності та земельних відносин

Відповідальна особа

Маляренко О.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Комунальне майно .

Перше оприлюднення

22.01.2018

15:32

Останні зміни

22.01.2018

15:32

Дата прийняття

22.01.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

10 січня 2018 року до Чорноморської міської ради Одеської області надійшла заява Хрустальової С.В. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0027 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 15 з подальшою передачею у власність.

Згідно з наданими технічними матеріалами і документами, що підтверджують розмір земельної ділянки, та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою про задоволення клопотання заявника, на підставі статей 12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 

  1. Надати Хрустальовій Світлані Венедиктівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0027 га для                        будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                 вул. Хантадзе, 13-В, гараж № 15  для подальшої передачі у власність.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Биченка С.Я.

                                                            

 

Міський голова                                                                                            В.Я.Хмельнюк

Рішення міської ради

308/72 вiд 16.02.2018

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань