КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про демонтаж паркувальних барєрів, споруд на прибудинкових територіях житлового фонду на території Чорноморської міської ради

Тип документу

Проекти рішень виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

AFC2D908-4F08-4300-A6C3-36BEEBCAB291

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

03.03.2016

00:00

Останні зміни

26.08.2016

13:54

Дата прийняття

03.03.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відповідно до п.3 Державного стандарту України 3587-97 «Безпека державного руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди»на проїзній частині доріг і вулиць, залізничних переїздах, покриттях тротуарів, пішохідних і велосипедних доріжках, майданчиках відпочинку, спеціальних майданчиках для короткочасної зупинки автомобілів, поверхні розділювальних смуг і узбіч не повинно бути сторонніх предметів, що не мають відношення до їх облаштування.

Згідно п.4.14 «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпеченнячистоти та порядку в межах Іллічівської територіальної громади», затверджених рішенням Іллічівськоїміської радивід 20.07.2006р.№ 54-Vзабороняється самовільне, без погодження з державною автоінспекцією, встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, встановлення тимчасових та постійних огорож, які перешкоджають  проїзду автотранспорту.

З метою належної організації дорожнього руху на центральних та внутрішньо - квартальних проїздах
м. Чорноморськ, забезпечення безперешкодного доступу спеціальних транспортних засобів
(швидкої допомоги, пожежних машин та ін.) до приміщень житлових  та нежитлових будинків та
споруд, дотримання діючого законодавства щодокористування спільною сумісною власністю
прибудинкових територій власниками житлових та нежитлових приміщень в житлових будинках
Чорноморської територіальної громади,відповідно до ст.ст.17,30,51,52Закону України «Про місцеве
самоврядування», до ст.ст.10,16,17,20 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,

 

виконавчий комітет Чорноморської міської ради вирішив:

 

  1. КП «МУЖКГ» (начальник Миза С.В.) виконати заходи щодо демонтажупаркувальних бар’єрів, тимчасових та постійних огорож та інших споруд на прибудинкових територіях житлового фонду, що перебувають на балансі КП «МУЖКГ».
  2. Демонтовані  паркувальні бар’єри,тимчасові і постійні огорожі та інші споруди зберігати на території РБД КП «МУЖКГ» та повертати їх власникам на їх вимогу при наявності квитанції про повну сплату вартості виконаних  робіт по демонтажу, попереджати про заборону їх повторного встановлення.
  3. При виявленні фактів порушення п.4.14 «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку в межах Іллічівської територіальної громади» та повторного встановленняпаркувальних бар’єрів, тимчасових і постійних огорож та інших споруд на місці демонтованих, вживати заходів  та притягувати до відповідальності згідно з діючим законодавством.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                         В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань