КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під тимчасовими спорудами шляхом їх демонтажу та приведення земельних ділянок у попередній санітарно-екологічний стан за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність»)

Тип документу

Проекти рішень виконавчого комітету

Ідентифікаційний номер

A591DDFB-DEF2-4D65-954B-563374C23C77

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

Ткач О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

28.12.2019

11:30

Останні зміни

28.12.2019

11:33

Дата прийняття

28.12.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Управлінням архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області, в межах своїх повноважень, за участю спеціалістів управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області проведена перевірка розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території  м.Чорноморська.

Згідно з актом перевірки від 10.12.2019 року встановлені факти розміщення ТОВ «Спорт Інвест ЛТД 2018» з відхиленням від Паспортів прив’язки пересувних тимчасових споруд:

 • арени льодової ковзанки загальною площею близько 825м2,
 • тимчасової будівля для клієнтів ковзанки з касою загальною площею близько 240м2,
 • пересувного автопричепу  загальною площею близько 24.0м2,
 • тимчасового намету для зберігання спеціальної техніки льодової ковзанки загальною площею близько 24.0м2 за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20  (на території корту за СК «Юність») з порушенням чинного законодавства у сфері благоустрою.

Керуючись Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Чорноморської ради, затвердженим рішенням Чорноморської міської ради від 21.06.2012 року № 204-VI, Положенням про порядок звільнення земельних ділянок, що належать до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради та зайняті без правових підстав, затвердженим рішенням Чорноморської міської ради від 08.04.2014 року № 489-VI, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», частиною четвертою статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтями 27, 30, 33, 52, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області вирішив:

 

 1. Зобов’язати ТОВ «Спорт Інвест ЛТД 2018» (Ідентифікаційний код юридичної особи - 41900181) звільнити земельні ділянки від тимчасових споруд - арени льодової ковзанки загальною площею близько 825 м2, тимчасової будівлі для клієнтів ковзанки з касою загальною площею близько 240 м2, пересувного автопричепу  загальною площею близько 24 м2 та тимчасового намету для зберігання спеціальної техніки льодової ковзанки загальною площею близько 24 м2 за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ,  пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність»), шляхом їх демонтажу у десятиденний термін з приведенням території у попередній належний санітарно – екологічний стан.
 2. При невиконанні пункту 1 цього рішення доручити комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (Миза С.В.) у десятиденний термін звільнити земельні ділянки від тимчасових споруд - арени льодової ковзанки загальною площею близько 825 м2, тимчасової будівля для клієнтів ковзанки з касою загальною площею близько   240 м2, пересувного автопричепу  загальною площею близько 24 м2 та тимчасового намету для зберігання спеціальної техніки льодової ковзанки загальною площею близько 24 м2 за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність»), відповідно до Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що належать до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради та зайняті без правових підстав.
 3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради (Яковенко О.М.) вжити заходи щодо фінансування робіт з проведення демонтажу тимчасових споруд та звільненню земельних ділянок, що належать до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради та зайняті без правових підстав.
 4. Управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Ткач О.М.) довести до відома користувача пересувних тимчасових споруд ТОВ «Спорт Інвест ЛТД 2018» про прийняття цього рішення.
 5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Ясніцького О.О.,  Нарожного Г.О. та Яволову Н.О.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань