КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 03.01.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

E3295B29-7878-420A-850C-C3DBE3694B30

Номер рішення

Протокол № 47

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

09.01.2019

16:12

Останні зміни

09.01.2019

16:12

Дата прийняття

03.01.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                                              14-00

 

Присутні:

 

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії,

 

Члени комісії:

Гончаренко О.В., Гуляєв Д.В., Дудніков М.Ю.,

Лисиця О.П., Мартинов Г.О., Опря М.В.

 

У роботі постійної комісії взяли участь:

Биченко С.Я. –  заступник міського голови 

Бугайчук В.В. – депутат Чорноморської міської ради

Гапоненко Д.М.  – депутат Чорноморської міської ради

Дашківська В.В. – депутат Чорноморської міської ради

Демченко О.Ю. – депутат Чорноморської міської ради

Журило С.І. – депутат Чорноморської міської ради

Зайцев В.В. – депутат Чорноморської міської ради

Крючкова Н.Я. – депутат Чорноморської міської ради

Левченко А.Г.  – депутат Чорноморської міської ради

Липач О.О. – начальник відділу ДАБК

Маляренко О.С. –  начальник УКВ та ЗВ

Степаненко Н.В. –  заступник начальника УКВ та ЗВ

Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу

Цинько В.В. – головний спеціаліст УКВ та ЗВ

Джумига Є.Ю. – головний спеціаліст УДРП та ПЗ

Алієв Е.Г. - підприємець

Змірлі Н.П. – активіст з вул. Приморської

Козакевич А.Ю. – активіст 5-го мікрорайону

Крепка В.В. – активіст з вул. Приморської

Лупаленко Є.В. – активіст з вул. Приморської

Могила Б.В. – представник ГТ «ГТ «Надія»

Стрельцов Ф.Ф. – голова ОСББ «ІЛКМАРКСА, 2-Б»

Шолар О.Ю. – представник ПрАТ «ІСРЗ», ТОВ «Кінотеатр «Нептун»

ЗМІ

Результати голосування за початок роботи постійної комісії: за - 7 (одностайно).

Порядок денний:

 1. Про обрання заступника та секретаря постійної комісії.
 2. Про організацію роботи комісії.
 3. Про план роботи постійної комісії на І півріччя 2019 року.
 4. Про лист ПрАТ «ІСРЗ»  від 27.12.2018 року № 84300-328 (вх. від 02.01.2019 року                        № 955) щодо видачі містобудівних умов та обмежень для будівництва «Перевантажувального комплексу зернових вантажів» за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське.
 5. Про лист ТОВ «КІНОТЕАТР НЕПТУН»  від 28.12.2018 року (вх. від 02.01.2019 року № 954) щодо видачі містобудівних умов та обмежень для здійснення реконструкції існуючих об’єктів нерухомості під торговельно-розважальний центр на земельній ділянці площею 0,269 га з кадастровим номером 5110800000:02:024:0085 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14; 14/1; 16-В.
 6. Про звіт заступника міського голови Биченка С.Я. (пропозиція члена постійної комісії Лисиці О.П. від 02.01.2019 року № 953).
 7. Додатково Щодо законності будівництва, яке ведеться на земельній ділянці площею 0,0256 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3/П-3.
 8. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.
 9. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.
 10. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.
 11. Додатково Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів.
 12. Про земельні правовідносини. Додатково  Про повторний розгляд переліку питань з земельних правовідносин до виїзного засідання постійної комісії  (протокол від 22.11.2018 року № 46), яка була проведена в селі Малодолинському, що складається зі 100 проектів рішень.

Результати голосування   щодо  прийняття  за основу порядку   денного  з   7  питань:  за – 7 (одностайно).

 

   Виступив голова постійної комісії Кришмар Д.Ю. з пропозицією включити додатково до порядку денного  питання, а саме: 

- додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

- додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

- додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

- додатково Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів.

Результати голосування   щодо  включення до порядку денного 4-ьох додаткових питань:                   за – 7 (одностайно).

  

   Виступив голова постійної комісії Кришмар Д.Ю. з пропозицією включити додатково до порядку денного питання: «Про повторний розгляд переліку питань з земельних правовідносин до виїзного засідання постійної комісії  (протокол від 22.11.2018 року                      № 46), яка була проведена в селі Малодолинському, що складається зі 100 проектів рішень. 

 Результати голосування   щодо  включення до порядку денного даного питання:                   за – 6, проти – 0, утримались - 1.

 

   Виступив голова постійної комісії Кришмар Д.Ю. з пропозицією включити додатково до порядку денного  питання щодо законності будівництва, яке ведеться на земельній ділянці площею 0,0256 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3/П-3.

Результати голосування   щодо  включення до порядку денного даного питання:                   за – 7 (одностайно).

Результати голосування   щодо  прийняття   в цілому порядку   денного  з   12  питань:     за – 7 (одностайно).

 

    До  початку  обговорення   питань   порядку  денного  було  повідомлено про наявність заяв від членів комісії Дуднікова М.Ю., Лисиці О.П., Опрі М.В. про те, що вони   вбачають  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів 4, 8, 9, 10 порядку денного, оскільки вони є працівниками ПрАТ «ІСРЗ».

    Було зазначено,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  вищеозначені депутати звертаються до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії.

    Взято до відома, що у процедурному порядку участь депутатів Дуднікова М.Ю., Лисиці О.П. і Опрі М.В. в голосуванні  може проводитись під зовнішнім контролем з питань:

4.Про лист ПрАТ «ІСРЗ»  від 27.12.2018 року № 84300-328 (вх. від 02.01.2019 року                        № 955) щодо видачі містобудівних умов та обмежень для будівництва «Перевантажувального комплексу зернових вантажів» за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське.

8. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

9. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

10. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

 

Слухали: 1. Про обрання заступника та секретаря постійної комісії.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Вирішили: Обрати заступником голови постійної комісії Лисицю О.П., секретарем постійної комісії Гуляєва Д.В.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 2. Про організацію роботи комісії.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Вирішили: 1.Проводити планові засідання постійної комісії двічі на місяць, а саме: в перший та третій четвер о 15.00.

2.Рекомендувати заступнику міського голови Биченку С.Я. та начальнику управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області Маляренку О.С. матеріали до порядку денного засідання постійної комісії надавати комісії не пізніше ніж у перший та третій понеділок місяця у другій половині дня.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 3. Про план роботи постійної комісії на І півріччя 2019 року.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити план роботи постійної комісії на перше півріччя 2019 року (додається).

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 4. Про лист ПрАТ «ІСРЗ»  від 27.12.2018 року № 84300-328 (вх. від 02.01.2019 року № 955) щодо видачі містобудівних умов та обмежень для будівництва «Перевантажувального комплексу зернових вантажів» за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське.

Інформація Шолар О.Ю.

Виступили: Мартинов Г.О., Дудніков М.Ю., Опря М.В., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Мацюк А.В.)  надати ПрАТ «ІСРЗ»  містобудівні умови та обмеження для будівництва «Перевантажувального комплексу зернових вантажів» за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське.

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1.

 

Слухали: 5.  Про лист ТОВ «КІНОТЕАТР НЕПТУН»  від 28.12.2018 року (вх. від 02.01.2019 року № 954) щодо видачі містобудівних умов та обмежень для здійснення реконструкції існуючих об’єктів нерухомості під торговельно-розважальний центр на земельній ділянці площею 0,269 га з кадастровим номером 5110800000:02:024:0085 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14; 14/1; 16-В.

Інформація Шолар О.Ю.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Биченко С.Я., Мартинов Г.О., Липач О.О., Гуляєв Д.В., Левченко А.Г.

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Мацюк А.В.)  надати ТОВ «КІНОТЕАТР НЕПТУН»  містобудівні умови та обмеження для здійснення реконструкції існуючих об’єктів нерухомості під торговельно-розважальний центр на земельній ділянці площею 0,269 га з кадастровим номером 5110800000:02:024:0085 за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 14; 14/1; 16-В.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 6. Про звіт заступника міського голови Биченка С.Я. (пропозиція члена постійної комісії Лисиці О.П. від 02.01.2019 року № 953).

Виступили: Кришмар Д.Ю., Бугайчук В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області заслухати звіт заступника міського голови Биченка С.Я. щодо повноважень, покладених на нього згідно з посадовою інструкцією, за період з 2015 по 2018 роки.

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1.

 

Слухали: 7. Додатково Щодо законності будівництва, яке ведеться на земельній ділянці площею 0,0256 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3/П-3.

Інформація Липач О.О.

Виступили: Мартинов Г.О., Левченко А.Г.

Вирішили: 1. Інформацію начальника відділу ДАБК Липач О.О. щодо законності будівництва, яке ведеться на земельній ділянці площею 0,0256 га (кадастровий номер 5110800000:02:011:0032) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3/П-3 взяти до відома.

2. Рекомендувати начальнику відділу ДАБК Липач О.О. підготувати повну інформацію на наступне засідання постійної комісії.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 8. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Шолар О.Ю., Журило С.І., Мартинов Г.О., Левченко А.Г., Гуляєв Д.В., Опря М.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,3780 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Винокурова, 9 для розташування залізничних колій до виробничо-технологічної бази.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 9. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Шолар О.Ю., Журило С.І., Мартинов Г.О., Левченко А.Г., Гуляєв Д.В., Опря М.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 1,8265 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 10. Додатково Про надання приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Шолар О.Ю., Журило С.І., Мартинов Г.О., Левченко А.Г., Гуляєв Д.В., Опря М.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1730 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське для розташування залізничних колій.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 11. Додатково Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Шолар О.Ю., Журило С.І., Мартинов Г.О., Левченко А.Г., Гуляєв Д.В., Опря М.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області надати товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції "Ксенієво" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

На разі обговорення пунктів 8, 9, 10, 11 порядку денного постійної комісії прийнято рішення про проведення спільного виїзного засідання постійної комісії з  питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою за участю голови Малодолинської сільської адміністрації (Ленський А.В.), начальника станції «Ксенієво», представників  ПрАТ «ІСРЗ», ТОВ «КОМПАНІЯ І.Т.Т.» та депутатів Чорноморської міської ради  Журили С.І., Гуляєва Д.В. у селі Малодолинському щодо вирішення питання забезпечення обладнання  переходу через залізничні колії в районі станції «Ксенієво» для мешканців села.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.Про земельні правовідносини.                                                         

12.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

12.1.1 Про надання громадській організації "ГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ "ЖИГУЛІ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,0876 га, цільове призначення якої змінюється з "під існуючими гаражами" на "для будівництва індивідуальних гаражів", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                            вул. Парусна, 15-Ж.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Мартинов Г.О., Крючкова Н.Я., Левченко А.Г., Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання громадській організації "ГАРАЖНИЙ КОЛЕКТИВ "ЖИГУЛІ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,0876 га, цільове призначення якої змінюється з "під існуючими гаражами" на "для будівництва індивідуальних гаражів", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 15-Ж».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1.

 

Надійшла пропозиція розглянути питання порядку денного 12.1.2 та 12.1.3 разом.

Результати голосування за надану пропозицію: за – 7 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.2 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4937 га, цільове призначення якої змінюється, з "під існуючими об’єктами нерухомого майна по перевантаженню зрідженого газу" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 5.

12.1.3 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,2160 га, цільове призначення якої змінюється з "під відомчою технологічною автомобільною дорогою" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 5.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Мартинов Г.О., Гуляєв Д.В.

Вирішили: 1. Відкласти розгляд наступних питань для більш детального вивчення, а саме:

      12.1.2 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4937 га, цільове призначення якої змінюється, з "під існуючими об’єктами нерухомого майна по перевантаженню зрідженого газу" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 5.

12.1.3 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,2160 га, цільове призначення якої змінюється з "під відомчою технологічною автомобільною дорогою" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 5.

2. Рекомендувати начальнику управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) звернутися до міжрайонного управління в Овідіопольському районі та місті Чорноморську  Головного управління Держгеокадастру в Одеській області щодо надання роз’яснення чи відповідають силоси та галереї  перевалочних вантажів  цільовому призначенню «для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту» та звернутись до управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Мацюк А.В.) щодо надання роз’яснень чи відповідає детальний план території існуючому генеральному плану міста.

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1.

 

Слухали: 12.1.4 Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків "БУДИНКИ АББО" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки площею 0,5883 га для обслуговування існуючого багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 22-Б.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків "БУДИНКИ АББО" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки площею 0,5883 га для обслуговування існуючого багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 22-Б».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.5 Про надання Сорокіну О.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0852 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Праці, 16 під будівлею магазину-павільйону.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Сорокіну О.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0852 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Праці, 16 під будівлею магазину-павільйону».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.6 Про розгляд заяви Сміренського І.В., Шевченко Ю.М. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки                     площею 0,0140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 21-Д під будівлею існуючого інтернет-кафе. 

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання дозволу Сміренському І.В., Шевченко Ю.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  площею 0,0140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 21-Д під будівлею існуючого інтернет-кафе».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.7 Про надання житлово-будівельному кооперативу  "ШАНС" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3519 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 5 під багатоквартирним будинком, належними до нього будівлями, спорудами та прибудинковою територією.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання житлово-будівельному кооперативу  "ШАНС" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3519 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 5 під багатоквартирним будинком, належними до нього будівлями, спорудами та прибудинковою територією».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.8 Про надання Пономарчуку Ф.Н. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1612 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 88 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Пономарчуку Ф.Н. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1612 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Дмитра Горбунова, 88 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.9 Про надання Андрєєвій Г.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0834 га у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 217.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Андрєєвій Г.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0834 га у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 217».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

12.2. Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 12.2.1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок фізичній особі-підприємцю Аністратенко К.В.                    площею 0,2910 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 7-А. Перевести до земель запасу Чорноморської міської ради Одеської області земельну ділянку  площею  0,1234 га, передати в оренду строком на 15 років фізичній особі-підприємцю Аністратенко К.В. земельну ділянку площею 0,1676 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 7-А під існуючою двоповерховою адміністративною будівлею.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок фізичній особі-підприємцю Аністратенко К.В. площею 0,2910 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 7-А. Перевести до земель запасу Чорноморської міської ради Одеської області земельну ділянку  площею  0,1234 га, передати в оренду строком на 15 років фізичній особі-підприємцю Аністратенко К.В. земельну ділянку площею 0,1676 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 7-А під існуючою двоповерховою адміністративною будівлею».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.2 Про затвердження Діордіці С.В., Грекул М.С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 32 для подальшої передачі у спільну сумісну власність.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Діордіці С.В., Грекул М.С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Сонячна, 32 для подальшої передачі у спільну сумісну власність».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1400 га Загоруйко Г.В., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 101.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1400 га Загоруйко Г.В., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 101».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

Слухали: 12.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0406 га у власність Кобзарю О.Ю. за адресою: Одеська  область,                                 м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 22 для індивідуального дачного будівництва.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0406 га у власність Кобзарю О.Ю. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, будинок № 22 для індивідуального дачного будівництва».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.5 Про затвердження Коваленко А.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 19 для подальшої передачі у власність.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Коваленко А.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 19 для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.6 Про затвердження Невойт Т.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)                            площею 0,1847 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 192 для подальшої передачі у власність.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Невойт Т.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,1847 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Центральна, 192 для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0620 га Просвіріній Т.Ю. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Лермонтова, 13.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Биченко С.Я., Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0620 га Просвіріній Т.Ю. у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Лермонтова, 13».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.8 Про затвердження Скорбі М.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)               площею 0,0875 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,              сел. Олександрівка, вул. Вербна, 3 для подальшої передачі в оренду строком на 49 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Скорбі М.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0875 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Вербна, 3 для подальшої передачі в оренду строком на 49 років».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.9 Про затвердження Скорик Н.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)                            площею 0,0916 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   с. Малодолинське, вул. Нова, 20 для подальшої передачі у власність.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Скорик Н.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0916 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Нова, 20 для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.10 Про затвердження Шеремету М.С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0869 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Космонавтів, 53 для подальшої передачі у власність.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Шеремету М.С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0869 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Космонавтів, 53 для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0088 га Клєцук Т.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                 м. Чорноморськ, вул. Садова, 67-А для подальшої передачі у власність без права забудови.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0088 га Клєцук Т.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Садова, 67-А для подальшої передачі у власність без права забудови».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 12.2.12 Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2094 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сухолиманська, 69 з подальшою передачею в оренду спільному підприємству у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю "ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ" та про розірвання договору оренди землі з ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2094 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Сухолиманська, 69 з подальшою передачею в оренду спільному підприємству у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю "ТРАНСБАЛКТЕРМІНАЛ" та про розірвання договору оренди землі з ЕСТРОН КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.13 Про затвердження Бондарєву Є.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0702 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 15 для подальшої передачі у власність.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Бондарєву Є.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0702 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 15 для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.14  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,4908 га ОДЕСЬКІЙ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                    вул. Паркова, 33 для будівництва та обслуговування будівлі громадських та релігійних організацій.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,4908 га ОДЕСЬКІЙ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Паркова, 33 для будівництва та обслуговування будівлі громадських та релігійних організацій».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.15 Про затвердження Орловській Н.В., Волошину С.Ю. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0843 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 57-А для подальшої передачі у спільну сумісну власність.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Орловській Н.В., Волошину С.Ю. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0843 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 57-А для подальшої передачі у спільну сумісну власність».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га Пащенко О.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 2-Д.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Левченко А.Г., Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га Пащенко О.П. у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Набережна, 2-Д для більш детального вивчення.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1302 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: 1. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у затвердженні проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1302 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13».

2. Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Мацюк А.В.) не надавати містобудівні умови та обмеження по вул. Олександрійській до завершення берегоукріплювальних робіт на підставі рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 24.11.2016 року № 434 «Про заборону розміщення нових  об'єктів   та нового  будівництва на території 5мкр., 9 мкр, вул.Парковій, вул.Приморській, вул. Пляжній, споживчого     кооперативу    «Престижний »    в м.Чорноморську Одеської області».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1.

 

Слухали: 12.2.18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0470 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: 1. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у затвердженні проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0470 га Сурманідзе К.Л., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 79/13».

2. Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Мацюк А.В.) не надавати містобудівні умови та обмеження по вул. Олександрійській до завершення берегоукріплювальних робіт на підставі рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 24.11.2016 року № 434 «Про заборону розміщення нових  об'єктів   та нового  будівництва на території 5мкр., 9 мкр, вул.Парковій, вул.Приморській, вул. Пляжній, споживчого     кооперативу    «Престижний »   в м.Чорноморську Одеської області».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1.

 

Слухали: 12.2.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0015 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для реконструкції, будівництва та експлуатації магазину по продажу лікарських трав за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5-Г.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0015 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для реконструкції, будівництва та експлуатації магазину по продажу лікарських трав за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Шкільний, 5-Г».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

12.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали: 12.3.1 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "АВТО СЕРВІС КОМПАНІЯ" договору оренди землі площею 0,0725 га для розміщення гуртожитку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Шевченка, 7 строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "АВТО СЕРВІС КОМПАНІЯ" договору оренди землі площею 0,0725 га для розміщення гуртожитку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Шевченка, 7 строком на 5 років».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.2 Про припинення приватному підприємству "ВСУ-2007" договору оренди землі   площею 0,0762 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 20-А для розташування фітнес-клубу.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про припинення приватному підприємству "ВСУ-2007" договору оренди землі   площею 0,0762 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 20-А для розташування фітнес-клубу».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.3 Про поновлення Зайцеву В.В. договору оренди землі площею 0,0008 га під існуючою житловою прибудовою до квартири № 38 за адресою: Одеська область,                      м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 15 строком на 15 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Зайцеву В.В. договору оренди землі площею 0,0008 га під існуючою житловою прибудовою до квартири № 38 за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 15 строком на 15 років».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.4 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тафлеру А.М. договору оренди землі площею 0,0057 га для розташування павільйону по ремонту взуття за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Паркова, 14-А строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Тафлеру А.М. договору оренди землі площею 0,0057 га для розташування павільйону по ремонту взуття за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Паркова, 14-А строком на 5 років».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.5 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Кандиболоцькому О.В. договору оренди землі площею 0,0155 га під будівлею магазину з аптекою та для благоустрою прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                                вул. Олександрійська, 5-А строком  на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Кандиболоцькому О.В. договору оренди землі площею 0,0155 га під будівлею магазину з аптекою та для благоустрою прилеглої території за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 5-А строком  на 5 років».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.6 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР ПЕТРОЛЕУМ" договору оренди землі площею 0,5140 га для будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                   вул. Віталія Шума, 6-Б строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "ПРЕМ’ЄР ПЕТРОЛЕУМ" договору оренди землі площею 0,5140 га для будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Віталія Шума, 6-Б строком на 1 рік».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.7  Про поновлення фізичній особі-підприємцю Корноуху М.Г. договору оренди землі  площею 0,0075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/3-Н під літній майданчик зі сходами до нежитлового вбудовано-прибудованого приміщення за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 32-Б/3-Н строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Корноуху М.Г. договору оренди землі  площею 0,0075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-Б/3-Н під літній майданчик зі сходами до нежитлового вбудовано-прибудованого приміщення за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 32-Б/3-Н строком на 5 років».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.8 Про поновлення Алієвій Бахар Ханім Мірсохбет кизи договору оренди землі площею 0,0500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 31 для створення озелененої території загального користування за адресою: Одеська область,                м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 31 строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Левченко А.Г., Алієв Е.Г., Бугайчук В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Алієвій Бахар Ханім Мірсохбет кизи договору оренди землі площею 0,0500 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 31 для створення озелененої території загального користування за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 31 строком на 1 рік».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1 .

 

Слухали: 12.3.9 Про продаж приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКЗОВНІШТРАНС" земельної ділянки площею 28,2400 га для розміщення виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 7 за ціною 58 501 984,00 грн. з розстроченням платежу строком на 5 років, вартість 1 кв. м. – 207,16 (Двісті сім грн. 16 коп.).

Інформація Маляренка О.С.

Виступив Мартинов Г.О.

Вирішили: Відкласти розгляд проекту рішення «Про продаж приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКЗОВНІШТРАНС" земельної ділянки площею 28,2400 га для розміщення виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 7 за ціною 58 501 984,00 грн. з розстроченням платежу строком на 5 років, вартість 1 кв. м. – 207,16 (Двісті сім грн. 16 коп.)» до більш детального вивчення.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.10 Про продаж Алла Владиславу земельної ділянки площею 0,0200 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3-К для реконструкції                        нежитлової підвальної будівлі під офісну будівлю за ціною 156 500,00 грн. (вартість                      1 кв. м. – 782,50 грн.).

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про продаж Алла Владиславу земельної ділянки площею 0,0200 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 3-К для реконструкції  нежитлової підвальної будівлі під офісну будівлю за ціною 156 500,00 грн. (вартість 1 кв. м. – 782,50 грн.)».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.11 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Брежнєву А.В. договору оренди землі площею 0,0027 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-А під існуючим торговельним павільйоном строком на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Брежнєву А.В. договору оренди землі площею 0,0027 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-А під існуючим торговельним павільйоном строком на 5 років».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 0, не голосував – 1.

 

Слухали: 12.3.12 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Брежнєву А.В. договору оренди землі площею 0,0040 га під існуючим торговельним павільйоном за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Данченка, 5-П строком  на 5 років.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Брежнєву А.В. договору оренди землі площею 0,0040 га під існуючим торговельним павільйоном за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Данченка, 5-П строком  на 5 років».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 0, не голосував – 1.

Слухали: 12.3.13 Про продаж фізичній особі-підприємцю Прибиловій Т.В. земельної ділянки площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9/22-Н  під існуючим прибудованим приміщенням магазину "Грааль" за ціною  25 379,64 грн. (вартість 1 кв. м. – 746,46 грн.).

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про продаж фізичній особі-підприємцю Прибиловій Т.В. земельної ділянки площею 0,0034 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 9/22-Н  під існуючим прибудованим приміщенням магазину "Грааль" за ціною  25 379,64 грн. (вартість 1 кв. м. – 746,46 грн.)».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.14 Про продаж фізичній особі-підприємцю Штембуляку О.Б. земельної ділянки  площею 0,0050 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-С під існуючим торговельним павільйоном за ціною 37 323,00 грн. (вартість 1 кв. м.                                  – 746,46 грн.).

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про продаж фізичній особі-підприємцю Штембуляку О.Б. земельної ділянки  площею 0,0050 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-С під існуючим торговельним павільйоном за ціною 37 323,00 грн. (вартість 1 кв. м. – 746,46 грн.)».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.15 Про надання дозволу на продаж Галіч Л.М. земельної  ділянки площею 0,0224 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-Б під існуючою будівлею магазину та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області відмовити у затвердженні проекту рішення «Про надання дозволу на продаж Галіч Л.М. земельної  ділянки площею 0,0224 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 27-Б під існуючою будівлею магазину та проведення її експертної грошової оцінки».

Результати голосування: за –  6, проти – 0, утримались – 1.

 

Слухали: 12.3.16 Про передачу в оренду строком на 15 років земельної ділянки площею 0,0025 га Щербі М.І. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 13 для розташування житлової прибудови до квартири № 3 та про розірвання договору оренди землі з Волохом А.М., Григоренко Л.П. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 15 років земельної ділянки площею 0,0025 га Щербі М.І. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 13 для розташування житлової прибудови до квартири № 3 та про розірвання договору оренди землі з Волохом А.М., Григоренко Л.П. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

 1. Про відмову:

 

Слухали: 12.4.1 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-ГРУП 2016" у задоволенні клопотання про надання дозволу на продаж земельної ділянки                             площею 0,0180 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 3-В для експлуатації існуючого кафе-магазину у зв’язку з розташуванням земельної ділянки у безпосередній близькості до об’єкту оборонного призначення (бомбосховище).

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ІН-ГРУП 2016" у задоволенні клопотання про надання дозволу на продаж земельної ділянки площею 0,0180 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 3-В для експлуатації існуючого кафе-магазину у зв’язку з розташуванням земельної ділянки у безпосередній близькості до об’єкту оборонного призначення (бомбосховище)».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.2 Про відмову Чернезі В.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Чернезі В.О. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.3 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,3922 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Парусна, 15-А, 15-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б".

Інформація Маляренка О.С.

Виступив Мартинов Г.О.

Вирішили: Відкласти розгляд проекту рішення «Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,3922 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Парусна, 15-А, 15-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б» для більш детального вивчення.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.4 Про відмову об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1907 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - товариством з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018".

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Відкласти розгляд проекту рішення «Про відмову об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1907 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - товариством з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018» для більш детального вивчення.

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.5 Про відмову у наданні Костенку Ю.П., Костенку І.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки                     площею 0,0400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                             вул. Приморська, 31-А у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні Костенку Ю.П., Костенку І.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 31-А у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за –  7 (одностайно).

 

Надійшла пропозиція голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. повторно розглянути перелік питань з земельних правовідносин до виїзного засідання постійної комісії  (протокол від 22.11.2018 року № 46), яка була проведена в селі Малодолинському, що складається із 100 проектів рішень, на наступному засіданні комісії 10 січня 2019 року о 15.00.

ПЛАН РОБОТИ

 

Голова постійної комісії                                                            Д.Ю. Кришмар

Секретар постійної комісії                                                             Д.В. Гуляєв

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань