КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 15.01.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

B577FAE7-E0B3-46B8-A84D-D8BC11FE0028

Номер рішення

Протокол № 62

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

21.01.2019

15:22

Останні зміни

21.01.2019

15:22

Дата прийняття

15.01.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                   Депутатська кімната                                                                                         10.00

Присутні:  Голова комісії  -                      Жуха Л.І.

                    Заступник голови комісії -     Бузько Ю.І.

                    Секретар  комісії -                   Бугайчук В.В.

                    Члени комісії:                          Маляренко О.С., Левченко А.Г.,   

                                                                      Сміренський І.В.

 

Відсутня:                                                     Наумова Т.І.

 

 

У засіданні  комісії взяли участь:

Чумель Н.І. – заступник міського голови

Биченко С.Я. – заступник міського голови

Пічахчі Л.В. – заступник міського голови

Крючкова Н.Я. - депутат міської ради

Гапоненко Д.М. – депутат міської ради

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Скрипниченко Д.В. – начальник управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Кушнір В.Г. – начальник відділу освіти

Амбарніков М.П. – начальник управління капітального будівництва

Малий М.В. – начальник відділу взаємодії з правоохонними органами, органами ДСНС та оборонної роботи

Гєнчева Н.Є. -  начальник відділу економіки управління економічного розвитку та торгівлі

Бондаренко В.Г. - директор комунального підприємства “Чорноморськводоканал”

Левченко В.М. – головний бухгалтер комунального підприємства “Чорноморськводоканал”

Прокоф’єв  О.В. – головний інженер комунального підприємства “Чорноморськводоканал”

Чайка О.О. – директор комунального підприємства-фірми “Райдуга”

Волошко К.П. – член виконавчого комітету міської ради, голова спілки ветеранів міста

Коршунов О.С. – голова громадської організації «Ветерани АТО міста Чорноморська»

Канарʼян П.Р. – голова громадського формування “Поліція громадської безпеки”

Станіславська А.М. – мешканка будинку по вул.Парусна,18 та мешканці цього будинку

Мешканці міста  згідно зі списком реєстрації осіб, присутніх на засіданні, що додається

ЗМІ, Інформаційний ресурс “04868 com.ua”

ІТ – 3,  газета “Чорноморський маяк”   

                        

Перелік питань, які розглядались на засіданні комісії:                                                     

                                                                                                

1. Про лист депутата Чегаринської К.В. щодо включення до порядку денного комісії питання  «Про зміни до персонального складу постійних комісій Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання, а саме: вивести зі складу постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку та ввести до складу постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та у справах   молоді».

 

 

2. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про внесення доповнень та змін  до Положення  про управління державної реєстрації прав та правового забезпечення виконавчого комітету Чорноморської міської ради».

3. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про роботу виконавчих органів ради щодо процедури оприлюднення на сайті проектів рішень Чорноморської міської ради».

4. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про надання міським головою Хмельнюком В.Я. інформації щодо роботи виконавчих органів ради та щодо роботи з депутатськими фракціями, представленими у раді, на засіданні комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності».

5.  Додатково. Про звернення представників громадської організації «Ветерани АТО міста   Чорноморська» щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік.

6. Додатково. Про звернення  працівників освітянської галузі міста Чорноморська щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік.

7. Про звернення  педагогічного колективу Чорноморської гімназії № 1 щодо виділення коштів у розмірі 20 млн. гривень на продовження будівництва нового корпусу гімназії.

8. Додатково. Про звернення голови спілки ветеранів міста Чорноморська  щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік.

9. Додатково. Про звернення мешканців будинку по вул.Парусній,18 щодо  стану будинку, у якому вони мешкають.

10. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про повторний розгляд проекту рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області (код ЄДРПОУ 32927653) на отримання банківського кредиту».

11.  Додатково. Про надання на розгляд постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності інформації комунального підприємства  «Чорноморськводоканал» щодо регістрів бухгалтерського  обліку, зворотньо-сальдових відомостей у розрізі субрахунків  та аналітичного обліку у відповідності до облікової політики підприємства   за 2018 рік (поквартально та за рік) за рахунками: 361, 631, 685, 68, 661, 311, 301, 37, 371, 372, 701, 702,703, рахунком 9 класу (у відповідності до облікової політики 901, 902, 903,92,93,95, 95, 23, 28).

12. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про повторний розгляд проекту рішення «Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 07.04.2017 року № 210-VII ″Про надання дозволу на отримання у 2017-2018  роках комунальним підприємством ″Чорноморськтеплоенерго″ Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах″   (лист директора КП «Чорноморськтеплоенерго» від 15.01.2019 року № 973).

13. Додатково. Про лист  громадської організації «Сіті СПОРТ ІВЕНТ» щодо можливості надання приміщення або виділення коштів на придбання чи оренду приміщення для занять воркаутом у зимовий період для молоді міста.

14. Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2019 рік (проект рішення сесії Чорноморської   міської  ради  Одеської області).

15. Повторно. Про   затвердження   Стратегії   економічного     та    соціального  розвитку  міста Чорноморська Одеської області  до 2025 року  (проект рішення сесії Чорноморської   міської  ради  Одеської області).                                                                                                     

16. Повторно. Про    внесення   змін   та    доповнень    до    рішення   Чорноморської міської  ради Одеської області від 12.09.2014 року № 536-VI «Про   постійну  комісію     з    питань    реалізації     державної регуляторної    політики     на   території   Чорноморської міської ради Одеської області» (проект рішення сесії Чорноморської міської ради Одеської області).

17. Про лист депутата Левченка А.Г. щодо включення до порядку денного комісії питання «Про надання інформації про наявність вакансій в апараті виконавчого комітету Чорноморської міської ради у 2018 році та інформація про залучення спеціалістів за цивільно-правовими договорами для надання послуг (виконання робіт) у 2018 році».

18. Додатково.  Про  проект рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції».  

 19. Додатково. Про надання дозволу комунальному підприємству "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області (код ЄДРПОУ 32927653) на отримання банківського кредиту» (проект рішення сесії Чорноморської   міської  ради  Одеської області).                            

20. Повторно. Про  бюджет міста Чорноморська на 2019 рік (проект  рішення сесії Чорноморської міської  ради  Одеської області).                            

21.Додатково. Про інформацію директора комунального підприємства-фірми «Райдуга» щодо компенсування витрат на утримання громадських організацій (лист директора комунального підприємства-фірми «Райдуга» від 14.01.2019 року № 972)

 

 

Пропозиції щодо порядку денного:

 

 

Пропозиція № 1  члена   постійної  комісії  Левченка А.Г. про включення до

порядку денного  додаткових  питань :

 

 

 1.   Про внесення доповнень  та змін до  Положення  про управління державної

реєстрації прав та правового забезпечення.

 1. Про надання на розгляд постійної комісії з фінансово-економічних питань,

бюджету, інвестицій та комунальної власності інформації комунального підприємства  «Чорноморськводоканал» щодо регістрів бухгалтерського  обліку, зворотньо-сальдових відомостей у розрізі субрахунків  та аналітичного обліку у відповідності до облікової політики підприємства   за 2018 рік (поквартально та за рік) за рахунками: 361, 631, 685, 68, 661, 311, 301, 37, 371, 372, 701, 702,703, рахунком 9 класу (у відповідності до облікової політики 901, 902, 903,92,93,95, 95, 23, 28).

 

 

Пропозиція № 2  секретаря    постійної  комісії  Бугайчука В.В.   про включення до порядку денного  додаткових питань:

 

 

       2.1. Про роботу виконавчих органів ради щодо процедури оприлюднення на сайті проектів рішень міської ради.

       2.2. Про надання міським головою Хмельнюком В.Я. інформації щодо роботи виконавчих органів ради та щодо роботи з депутатськими фракціями, представленими у раді, комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності.

       2.3. Про звернення мешканців будинку по вул.Парусній,18 щодо  стану будинку, у якому вони мешкають.

 

 

Пропозиція № 3  заступника голови   постійної  комісії  Бузька Ю.І. та секретаря

постійної  комісії  Бугайчука В.В.  про включення до порядку

денного  додаткового питання:

 

       3.1. Про  проект рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції» (лист додається).           

 

 

Пропозиція № 4 голови постійної комісії Жухи Л.І. про включення

до порядку денного додаткових питань:

 

    4.1. Про звернення  працівників освітянської галузі міста щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік (звернення додається).

    4.2. Про звернення представників громадської організації «Ветерани АТО міста Чорноморська» щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік (звернення додається).

    4.3. Про звернення голови спілки ветеранів міста Чорноморська  щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік (звернення додається).

    4.4. Про звернення педагогічного колективу ЗОШ № 3 щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік (звернення додається).

    4.5. Про повторний розгляд проекту рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області (код ЄДРПОУ 32927653) на отримання банківського кредиту» (лист директора КП «Чорноморськводоканал» від 15.01.2019 року № 981).

    4.6.Про повторний розгляд проекту рішення « Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 07.04.2017 року № 210-VII ″Про надання дозволу на отримання у 2017-2018  роках комунальним підприємством ″Чорноморськтеплоенерго″ Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів) в банківських установах″   (лист директора КП «Чорноморськтеплоенерго» від 15.01.2019 року № 973).

     4.7. Про інформацію директора комунального підприємства-фірми «Райдуга» щодо компенсування витрат на утримання громадських організацій (лист директора комунального підприємства-фірми «Райдуга» від 14.01.2019 року № 972).

 

 

Пропозиція № 5  члена   постійної  комісії  Маляренка О.С. про включення до

порядку денного  додаткового питання:

 

 1. Про лист  громадської організації «Сіті СПОРТ ІВЕНТ» щодо можливості надання

приміщення або виділення коштів на придбання чи оренду приміщення для занять воркаутом у зимовий період для молоді міста.

 

Голосування за включення  кожного питання до порядку денного засідання комісії                   від 15.01.2019  року проводитись окремо по кожному пункту.

 

Слухали: 1. Про лист депутата Чегаринської К.В. щодо включення до порядку денного комісії питання  «Про зміни до персонального складу постійних комісій Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання», а саме: вивести зі складу постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку та ввести  до складу постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та у справах   молоді.

                Інформація Бузька Ю.І.

Вирішили: Включити до порядку денного питання «Про зміни до складу постійних комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання»  та підтримати пропозицію депутата  Чегаринської К.В.

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного:  за – 6 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 2. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про внесення доповнень та змін  до Положення  про управління державної реєстрації прав та правового забезпечення виконавчого комітету Чорноморської міської ради».

                  Інформація Левченка А.Г.

Пропозиція на голосування не ставилась

 

Слухали: 3. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про роботу виконавчих органів ради щодо процедури оприлюднення на сайті проектів рішень міської ради».

                  Інформація Бугайчука В.В.

Пропозиція на голосування не ставилась

 

Слухали: 4. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про надання міським головою Хмельнюком В.Я. інформації щодо роботи виконавчих органів ради та щодо роботи з депутатськими фракціями, представленими у раді, на засіданні комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності».

                  Інформація Бугайчука В.В.

Пропозиція на голосування не ставилась

 

Слухали: 5.  Додатково. Про звернення представників громадської організації «Ветерани АТО міста   Чорноморська» щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік.

                Інформація Коршунова О.С.

Вирішили: Інформацію, викладену у зверненні представників громадської організації «Ветерани АТО міста   Чорноморська» щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік, взяти до відома (звернення додається).

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 6 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 6. Додатково. Про звернення  працівників освітянської галузі міста Чорноморська щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік.

                 Інформація Кушніра В.Г.

Вирішили: Інформацію, викладену у зверненні працівників освітянської галузі міста Чорноморська щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік, взяти до відома (звернення додається).

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 6 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 7. Про звернення  педагогічного колективу Чорноморської гімназії № 1 щодо виділення коштів у розмірі 20 млн. гривень на продовження будівництва нового корпусу гімназії.

                Інформація Жухи Л.І.

Вирішили: Інформацію, викладену у зверненні педагогічного колективу Чорноморської гімназії № 1 щодо виділення коштів у розмірі 20 млн. гривень на продовження будівництва нового корпусу гімназії, взяти до відома  (звернення додається).

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 6 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 8. Додатково. Про звернення голови спілки ветеранів міста Чорноморська  щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік.

                Інформація Волошка К.П.

Вирішили: Інформацію, викладену у зверненні голови спілки ветеранів міста Чорноморська  щодо прийняття бюджету м. Чорноморська на 2019 рік, взяти до відома (звернення додається).

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 6 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 9. Додатково. Про звернення мешканців будинку по вул.Парусній,18 щодо  стану будинку, у якому вони мешкають.

                Інформація Бугайчука В.В.

               Виступили Левченко А.Г., мешканці будинку по вул. Парусній, 18

Вирішили: 1. Рекомендувати постійній комісії  з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою (Кришмар Д.Ю.) провести виїзне засідання за адресою: вул. Парусна, 18  спільно з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Биченком С.Я., Пічахчі Л.В.,  представниками комунальних підприємств та комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради (Хмельнюк В.Я.).

2. Рекомендувати постійній комісії  з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою (Кришмар Д.Ю.) надати висновки спільного виїзного  засідання  на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради (Хмельнюк В.Я.) у термін до 18 січня 2019 року.

3. Рекомендувати виконавчим органам ради здійснити усі необхідні заходи, передбачені

чинним законодавством щодо усунення недоліків, які виявлені у будинку за адресою:                   вул. Парусна, 18, до 09 лютого 2019 року.

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 6 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 10. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про повторний розгляд проекту рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області (код ЄДРПОУ 32927653) на отримання банківського кредиту» (лист директора КП «Чорноморськводоканал» від 15.01.2019 року № 981).

             Інформація Жухи Л.І.

            Виступив Левченко А.Г.

Вирішили: Включити до порядку денного  питання «Про повторний розгляд проекту рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області (код ЄДРПОУ 32927653) на отримання банківського кредиту»

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного:  за – 6 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 11.  Додатково. Про надання на розгляд постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності інформації комунального підприємства  «Чорноморськводоканал» щодо регістрів бухгалтерського  обліку, зворотньо-сальдових відомостей у розрізі субрахунків  та аналітичного обліку у відповідності до облікової політики підприємства   за 2018 рік (поквартально та за рік) за рахунками: 361, 631, 685, 68, 661, 311, 301, 37, 371, 372, 701, 702,703, рахунком 9 класу (у відповідності до облікової політики 901, 902, 903,92,93,95, 95, 23, 28).

                 Інформація  Левченка А.Г.

                Виступили Бондаренко В.Г., Пічахчі Л.В., Маляренко О.С., Сміренський І.В.

Вирішили: 1. Рекомендувати  комунальному підприємству «Чорноморськводоканал» надати на розгляд постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності інформацію щодо регістрів бухгалтерського  обліку, зворотньо-сальдових відомостей у розрізі субрахунків  та аналітичного обліку у відповідності до облікової політики підприємства   за 2018 рік (поквартально та за рік) за рахунками: 361, 631, 685, 68, 661, 311, 301, 37, 371, 372, 701, 702,703, рахунком 9 класу (у відповідності до облікової політики 901, 902, 903,92,93,95, 95, 23, 28).

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 3 , проти – 0,  утримались – 0, не голосували – 3

Рекомендація не підтримана

 

Вирішили: 2. Рекомендувати включити до плану роботи постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестиції та комунальної власності на місяць                             лютий 2019 року питання «Звіт про роботу комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області.

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 3 , проти – 0,  утримались – 0, не голосували – 3

Рекомендація не підтримана

 

Член комісії Сміренський І.В. покинув засідання комісії з поважних обставин

У засіданні комісії приймають участь 5 депутатів

 

Слухали: 12. Додатково. Про включення до порядку денного питання «Про повторний розгляд проекту рішення «Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 07.04.2017 року № 210-VII ″Про надання дозволу на отримання у 2017-2018  роках комунальним підприємством ″Чорноморськтеплоенерго″ Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах″   (лист директора КП «Чорноморськтеплоенерго» від 15.01.2019 року № 973).

               Інформація Жухи Л.І.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення «Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 07.04.2017 року № 210-VII ″Про надання дозволу на отримання у 2017-2018  роках комунальним підприємством ″Чорноморськтеплоенерго″ Чорноморської міської ради Одеської області кредитів (овердрафтів)  в банківських установах″.

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

Слухали: 13. Додатково. Про лист  громадської організації «Сіті СПОРТ ІВЕНТ» щодо можливості надання приміщення або виділення коштів на придбання чи оренду приміщення для занять воркаутом у зимовий період для молоді міста.

                Інформація Маляренка О.С.

Вирішили: Рекомендувати начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Фурсовій С.П.) Чорноморської міської ради Одеської області вивчити питання по суті та надати інформацію на наступне  засідання комісії.

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

         До  початку  обговорення   питання   15  порядку  денного  надана заява  голови  комісії з фінансово-економічних   питань,  бюджету, інвестицій  та  комунальної  власності  Жухи Л. І., в якій повідомлено, що це питання стосується також його особистих інтересів як директора Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету, що свідчить  про ознаки потенційного конфлікту інтересів. Усвідомлюючи той факт, що неучасть у прийнятті зазначеного вище рішення призведе до втрати правомочності колегіального органу, Жуха Л.І. прийматиме участь у голосуванні  під зовнішнім контролем (заява додається).

 

Слухали: 14. Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2019 рік (проект рішення сесії Чорноморської   міської  ради  Одеської області).

               Інформація Яковенко О.М.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області  підтримати проект рішення «Про  Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2019 рік».

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 15. Повторно. Про   затвердження   Стратегії   економічного     та    соціального 

розвитку  міста Чорноморська Одеської області  до 2025 року  (проект рішення сесії Чорноморської   міської  ради  Одеської області).                                                                                                      

                Інформація Гєнчевої  Н.Є.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області  підтримати проект рішення «Про   затвердження   Стратегії   економічного     та    соціального  розвитку    міста Чорноморська Одеської області  до 2025 року».

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 3 , проти – 0,  утримались – 2

Рекомендація не підтримана

 

Слухали: 16. Повторно. Про    внесення   змін   та    доповнень    до    рішення   Чорноморської міської  ради Одеської області від 12.09.2014 року № 536-VI «Про   постійну  комісію     з    питань    реалізації     державної регуляторної    політики     на   території   Чорноморської міської ради Одеської області» (проект рішення сесії Чорноморської міської ради Одеської області)

               Інформація Гєнчевої  Н.Є.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області  підтримати проект рішення «Про    внесення   змін   та    доповнень    до    рішення   Чорноморської міської  ради Одеської області від 12.09.2014 року № 536-VI «Про   постійну  комісію     з    питань    реалізації     державної регуляторної    політики     на   території   Чорноморської міської ради Одеської області» .

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 17. Про лист депутата Левченка А.Г. щодо включення до порядку денного комісії питання «Про надання інформації про наявність вакансій в апараті виконавчого комітету Чорноморської міської ради у 2018 році та інформація про залучення спеціалістів за цивільно-правовими договорами для надання послуг (виконання робіт) у 2018 році».

                 Інформація Левченка А.Г.

Вирішили:  Взяти інформацію до відома.

 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Голова комісії Жуха Л.І. запропонував зробити перерву у роботі комісії до 13.00

 

У 13.00 продовжилось засідання комісії

 

Слухали: Повторно. 9. Про звернення мешканців будинку по вул.Парусній,18 щодо  стану будинку, у якому вони мешкають.

                Інформація Бугайчука В.В.

               Виступили Биченко С.Я., мешканці будинку по вул. Парусній, 18

Вирішили: 1. Рекомендувати постійній комісій  з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою (Кришмар Д.Ю.) провести виїзне засідання за адресою: вул. Парусна, 18  спільно з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Биченком С.Я., Пічахчі Л.В.,  представниками комунальних підприємств та комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради (Хмельнюк В.Я.).

2. Рекомендувати постійній комісій  з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою (Кришмар Д.Ю.) надати висновки спільного виїзного  засідання  на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради (Хмельнюк В.Я.) у термін до 18 січня 2019 року.

3. Рекомендувати виконавчим органам ради здійснити усі необхідні заходи, передбачені чинним законодавством щодо усунення недоліків, які виявлені у будинку за адресою:                   вул. Парусна, 18, до 09 лютого 2019 року.

 

Рекомендація повторно на голосування не ставилась.

 

Слухали: 18. Додатково.  Про  проект рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції».   

                 Інформація Бугайчука В.В., Бузька В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області  підтримати проект рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції» та оприлюднити проект рішення на сайті міської ради (проект додається до листа Бузька Ю.І.).

 

Результати голосування за включення до порядку денного та за  рекомендацію в цілому:                          за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: Повторно. 4. Про надання міським головою Хмельнюком В.Я. інформації щодо роботи виконавчих органів ради та щодо роботи з депутатськими фракціями, представленими у раді на засіданні комісії з фінансово-економічних питань, бюджету. Інвестицій та комунальної власності.

                  Інформація Бугайчука В.В.

                  Виступив Скрипниченко Д.В.

Рекомендація  на голосування не ставилась

 

Слухали: 19. Додатково. Про надання дозволу комунальному підприємству "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області (код ЄДРПОУ 32927653) на отримання банківського кредиту»

             Інформація Бондаренко В.Г., Левченка А.Г.

            Виступив Левченко А.Г.

Рекомендація на голосування не ставилась

 

Слухали: 20.  Про  бюджет міста Чорноморська на 2019 рік (проект  рішення сесії  Чорноморської міської  ради  Одеської області).

                 Інформація Яковенко О.М.

                Виступив Левченко А.Г., Бугайчук В.В., Бузько Ю.І., Чумель Н.І.,

                Скрипниченко Д.В., Кушнір В.Г.

 

         Пропозиція члена комісії Левченка А.Г. проводити обговорення та голосування проекту рішення “Про  бюджет міста Чорноморська на 2019 рік” проводити постатейно.

 

Слухали: 20.1. Про текстову частини проекту рішення «Про  бюджет міста Чорноморська на 2019 рік».

              Інформація Левченка А.Г.

             Виступив Скрипниченко Д.В., Кушнір В.Г., Чумель Н.І.

 • Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради затвердити текстову частину проекту рішення «Про  бюджет міста Чорноморська                                   на 2019 рік», враховуючи додаткові пункти, а саме:

          34. Заборонити комунальним підприємствам, головним розпорядникам коштів та розпорядникам коштів нижчого рівня, бюджетним установам та організаціям укладати договори на консультаційні, юридичні, колекторські послуги, інформаційні послуги з висвітлення діяльності, рекламні послуги, послуги органів масової інформації  без попереднього погодження суттєвих умов таких договорів, у тому числі кошторису, з постійною комісією з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності.

           35. Зобов’язати головних та розпорядників коштів нижчого рівня погоджувати напрямки витрачання бюджетних коштів у межах видатків споживання з постійною депутатською комісією з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності.

            36.Щоквартально головним та розпорядникам бюджету нижчого рівня, бюджетним установам та організаціям надавати постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності прийняту в межах цього бюджету інформацію про укладені договори на виконання робіт та надання послуг по об’єктах та за адресами, прямо не передбаченими цим рішенням або відповідним рішенням постійною комісією з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, прийнятим в межах цього бюджету.

            37. Дефектні акти до договорів на виконання робіт, передбачених за рахунок коштів бюджету розвитку, визначення об’єктів, які будуть фінансуватись за рахунок бюджету розвитку,  надавати  постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності в десятиденний термін з дати їх укладання.

            38. Розміщення  замовлення,  укладення   договору,   сплата коштів, придбання товару,  послуги чи здійснення інших аналогічних операцій протягом бюджетного періоду, за якими розпорядником бюджетних коштів взято зобов'язання без відповідних бюджетних   асигнувань або  з перевищенням повноважень, встановлених Бюджетним кодексом України та цим рішенням, є недійсними. За такими операціями  не виникають бюджетні зобов'язання та не утворюється бюджетна заборгованість.

 

Результати голосування за  рекомендацію в цілому:  за – 4 , проти – 0,  утримались – 1

 

Слухали: 20.2. Про додаток 5 “Розподіл видатків бюджету міста Чорноморська  на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами/підпрограмами” до проекту рішення Про  бюджет міста Чорноморська на 2019 рік”.

Вирішили: 1. Рекомендувати фінансовому управлінню внести зміни до видатків бюджету міста Чорноморська по коду 0210150 – суми, які передбачені на інформаційні послуги перевести до резервного фонду.

 

Рекомендація на голосування не ставилась

 

Секретар комісії Бугайчук В.В. з поважних обставин залишив засідання комісії

 

У засіданні комісії приймає участь 4 депутати

 

Голова комісії поставив на голосування пропозицію про обрання члена комісії  Левченка А.Г.  тимчасово виконуючим обов’язки секретаря комісії на час відсутності  Бугайчука В.В.

 

Результати голосування:  за – 4 , проти – 0,  утримались – 0

 

Вирішили: 2. Рекомендувати фінансовому управлінню внести зміни до видатків бюджету міста Чорноморська по коду 0210180, а саме:

 • Залишити суму у розмірі 2 625 500  грн

Результати голосування:  за – 2 , проти – 0,  утримались – 2

 • Перевести суму у розмірі 90 000 грн до резервного фонду

Результати голосування:  за – 2 , проти – 0,  утримались – 2

Рекомендація не підтримана

 

Вирішили: 3. Рекомендувати фінансовому управлінню погодити видатки бюджету міста Чорноморська по коду 021793 та рекомендувати міському голові Хмельнюку В.Я. розглянути кандидатуру Канар’яна П.Р. на посаду директора комунальної установи «Муніципальна варта».

Результати голосування:  за – 4 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 21. Додатково. Про інформацію директора комунального підприємства-фірми «Райдуга» щодо компенсування витрат на утримання громадських організацій (лист директора комунального підприємства-фірми «Райдуга» від 14.01.2019 року № 972).

                 Інформація Чайки О.О.

                 Виступили Чумель Н.І., Левченко А.Г.

Вирішили: Повторно рекомендувати заступнику міського голови Чумель Н.І. підготувати Міську програму підтримки громадських організацій на території Чорноморської міської ради Одеської області та надати її на розгляд постійної комісії.

Результати голосування:  за – 4 , проти – 0,  утримались – 0

Голова комісії Жуха Л.І. запропонував продовжити засідання комісії

17.01.2019 року, о 10.00

 

Голова комісії                                                                                     Л.І. Жуха

Секретар комісії                                                                          В.В. Бугайчук

Тво секретаря комісії                                                                  А.Г. Левченко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань