КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 23.01.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

1D0C6481-A591-4B4A-8224-410403E629A8

Номер рішення

Протокол № 63

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

25.01.2019

13:39

Останні зміни

25.01.2019

13:41

Дата прийняття

23.01.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                               Депутатська кімната

                                                                                         10.00

                    Голова комісії  -                      Жуха Л.І.

                    Заступник голови комісії -     Бузько Ю.І.

                    Секретар  комісії -                   Бугайчук В.В.

                    Члени комісії:                          Левченко А.Г.,   

                                                                      Сміренський І.В.

 

Відсутні: Маляренко О.С., Наумова Т.І.

 

На засідання комісії запрошені:

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу

Амбарніков М.П. – начальник управління капітального будівництва

Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу

Панас Б.Р. – головний редактор газети «Чорноморський маяк»

Мешканці будинку по вул.Парусна, 18

ІТ – 3, ЗМІ

                        

Порядок денний:                                                     

                                                                                                

 1. Про бюджет м. Чорноморська Одеської області  на 2019 рік (проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області).
 2. Додатково. Про ухилення від виконання рекомендації комісії, протокол                 від 15.01.2019 року № 62, щодо обстеження стану безпеки експлуатації житлового будинку за адресою: м.Чорноморськ, вул. Парусна 18 (забудовники ТОВ "Стройтехснаб", ТОВ "СТС-Інвест").
 3. Додатково. Про  проект рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції» щодо процедури оприлюднення проекту рішення.
 4. Додатково.   Про звернення мешканців селища Олександрівка від 23.01.2019 року № 994 щодо виділення коштів на реконструкцію Олександрівського Будинку культури.
 5. Додатково.   Про депутатське звернення Бузька Ю.І. від 23.01.2019 року щодо виділення матеріальної допомоги Шевчуку С.Б. у розмірі 10 000 грн.
 6. Додатково.   Про депутатський запит Бузька Ю.І. від 23.01.2019 року щодо внесення змін та доповнень до Регламенту міської ради Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання.
 7.  Додатково.   Про роботу газети «Чорноморський маяк».

 

Пропозиції до порядку денного:

 

Пропозиція № 1  члена   постійної  комісії  Левченка А.Г. про включення до

порядку денного  додаткового  питання:

 

1.1. Про ухилення від виконання рекомендації комісії, протокол від 15.01.2019 року № 62, щодо обстеження стану безпеки експлуатації житлового будинку за адресою: м.Чорноморськ, вул. Парусна 18 (забудовники ТОВ "Стройтехснаб", ТОВ "СТС-Інвест").

 

         Пропозиція № 2 постійної  комісії  про включення до  порядку денного  додаткового  питання:

2.1.Повторно. Про  проект рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції» щодо процедури оприлюднення проекту рішення.

2.2.Про роботу газети «Чорноморський маяк».

 

Пропозиція № 3 голови постійної  комісії Жухи Л.І.  про включення до

порядку денного  додаткового  питання:

 

3.1.Про звернення мешканців селища Олександрівка від 23.01.2019 року № 994 щодо виділення коштів на реконструкцію Олександрівського Будинку культури.

 

           Пропозиція № 4 заступника голови постійної  комісії Бузька Ю.І. про включення до  порядку денного  додаткових  питань:

 

4.1.Про депутатське звернення Бузька Ю.І. від 23.01.2019 року щодо виділення матеріальної допомоги Шевчуку С.Б. у розмірі 10 000 грн.

4.2.Про депутатський запит Бузька Ю.І. від 23.01.2019 року щодо внесення змін та доповнень до Регламенту міської ради Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання.

 

Голосування за включення  кожного питання до порядку денного засідання комісії                   від 23.01.2019  року проводитиметься окремо по кожному пункту.

 

Слухали: 1 . Про бюджет м. Чорноморська Одеської області  на 2019 рік (проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області)

                 Інформація Жухи Л.І., Яковенко О.М.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню сесії Чорноморської міської ради Одеської області підтримати проект рішення «Про бюджет м. Чорноморська Одеської області  на 2019 рік» (додається).

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію  в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 2. Додатково. Про ухилення від виконання рекомендації комісії, протокол      від 15.01.2019 року № 62, щодо обстеження стану безпеки експлуатації житлового будинку за адресою: м.Чорноморськ, вул. Парусна 18 (забудовники ТОВ "Стройтехснаб",                      ТОВ "СТС-Інвест").

                 Інформація Левченка А.Г., Бугайчука В.В.

Вирішили: Повторно рекомендувати голові  міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради (Хмельнюку В.Я.) в строк до 24.01.2019 року провести обстеження житлового будинку за адресою:  м. Чорноморськ, вул. Парусна 18 (забудовники ТОВ "Стройтехснаб", ТОВ "СТС-Інвест") щодо можливості його безпечної експлуатації. Надати протокол та акт обстеження на чергове пленарне засідання сесії Чорноморської міської ради, яке відбудеться 25.01.2019 року. Покласти відповідальність за виконання рекомендацій на профільного заступника міського голови Биченка С.Я. 

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію  в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

 

Слухали: 3. Додатково. Про  проект рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції» щодо процедури оприлюднення проекту рішення.

Вирішили: Підтримати та направити звернення до міського голови Хмельнюка В.Я. щодо негайного оприлюднення проекту рішення «Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання та обрання їх голів у новій редакції» (додається).

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 4. Додатково. Про звернення мешканців селища Олександрівка                                  від 23.01.2019 року № 994 щодо виділення коштів на реконструкцію Олександрівського Будинку культури.

Вирішили: Інформацію, викладену у зверненні мешканців селища Олександрівка                                  від 23.01.2019 року № 994 щодо виділення коштів на реконструкцію Олександрівського Будинку культури, взяти до відома.

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рекомендацію в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

 

Слухали: 5. Додатково. Про депутатське звернення Бузька Ю.І. від 23.01.2019 року щодо виділення матеріальної допомоги Шевчуку С.Б. у розмірі 10 000 грн (додається).

                 Інформація Бузька Ю.І.

Вирішили: Рекомендувати виконавчим органам Чорноморської міської  ради Одеської області вжити відповідні заходи щодо надання матеріальної допомоги Шевчуку С.Б. у розмірі  10 000 грн.

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рішення в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 6. Додатково.   Про депутатський запит Бузька Ю.І. від 23.01.2019 року щодо внесення змін та доповнень до Регламенту міської ради Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання (додається).

              Інформація Бузька Ю.І.

Вирішили: Підтримати депутатський запит Бузька Ю.І. від 23.01.2019 року щодо внесення змін та доповнень до Регламенту Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання, а саме внести зміни наступного змісту: «Відкрите поіменне голосування здійснюється депутатами ради шляхом використання програми поіменного електронного голосування» та рекомендувати міському голові Хмельнюку В.Я. включити депутатський запит до порядку денного пленарного засідання сесії міської ради    25.01.2019 року.

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рішення в цілому:  за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Слухали: 7. Додатково.   Про роботу газети «Чорноморський маяк».

                Виступили Бузько Ю.І., Сміренський І.В., Левченко А.Г.,Бугайчук В.В.,

                Панас Б.Р.

Вирішили: 1. Рекомендувати управлінню державної реєстрації прав та правового забезпечення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області підготувати проект рішення «Про скасування рішень Чорноморської міської ради Одеської області від  12.04.2016 року № 75-VII «Про  реформування друкованого засобу масової інформації газети «Чорноморський маяк» та редакції газети «Чорноморський маяк», засновником якої є Чорноморська міська рада» та від 30.08.2018 року № 348-VII «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від  12.04.2016 року № 75-VII «Про  реформування друкованого засобу масової інформації газети «Чорноморський маяк» та редакції газети «Чорноморський маяк», засновником якої є Чорноморська міська рада».

2. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області провести відповідні заходи щодо організації конкурсу з виставлення права оренди на приміщення за адресою: Одеська область,            м. Чорноморськ, проспект Миру, 8., в якому  розміщується  редакція газети «Чорноморський маяк».

         3.   Головному редактору газети «Чорноморський маяк» надати інформацію:

-  щодо осіб, які увійшли до складу засновників газети «Чорноморський маяк» після її роздержавлення відповідно до чинного законодавства;

- щодо рахунків та сум, які оплатив депутат Червачов С.М. за публікації про свою депутатську діяльність в газеті «Чорноморський маяк» за 2018 рік.

Результати голосування за включення питання до порядку денного та за рішення в цілому:  за – 4 , проти – 1,  утримались – 0

 

Голова комісії                                                                                     Л.І. Жуха

Секретар комісії                                                                          В.В. Бугайчук

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань