КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою VII скликання від 14.02.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

91BDDBC1-0984-4BE0-BFD7-B0EF5FEBC5C3

Номер рішення

Протокол № 51

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Благоустрій .

Перше оприлюднення

20.02.2019

15:12

Останні зміни

20.02.2019

15:42

Дата прийняття

20.02.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ   Депутатська кімната                                                                                                       15-00

 

Присутні:

 

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії,

Лисиця О.П., заступник голови постійної комісії

Гуляєв Д.В., секретар постійної комісії

Члени комісії:

 

Відсутній

Дудніков М.Ю., Мартинов Г.О., Опря М.В.

 

Гончаренко О.В.

 

У роботі комісії взяли участь:

Пічахчі Л.В. – заступник міського голови

Демченко О.Ю. – депутат міської ради

Бугайчук В.В. – депутат міської ради

Дашківська В.В. – депутат міської ради

Крючкова Н.Я. – депутат міської ради

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРП та ПР

Липач О.О. – начальник відділу ДАБК

Мацюк А.В. – заступник начальника УАМ

Ткач О.М. – головний спеціаліст УАМ

Маляренко О.С. – начальник УКВ та ЗВ

Степаненко Н.В. –  заступник начальника УКВ та ЗВ

Кушніренко Н.В. – начальник організаційного відділу

Бондаренко В.Г. – директор КП «Чорноморськводоканал»

Прокоф’єв О.В. – головний інженер КП «Чорноморськводоканал»

04868

Мешканці міста, запрошені на засідання.

Результати голосування про початок роботи постійної комісії: за – 6 (одностайно).

Порядок денний:

1.Про виконання рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 24.01.2019 року, протокол № 49, щодо перенесення розгляду питання «Про колективне звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул. Парусній, 20 від 24.01.2019 року № 996» на наступне засідання постійної комісії із запрошенням компаній ТОВ «Білдінг Групп», ТОВ «Колора», начальника Чорноморського РЕМ.

2.Заява гр. Семенюка Д.А. від 24.01.2019 року № 1000 щодо будівництва невідомими особами місць для зберігання транспортних засобів, продаж яких здійснюється забудовником житлового будинку ТОВ «БІЛДІНГ ГРУПП», біля багатоквартирного житлового будинку   за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 20.

3.Про виконання рішення  Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 345/56-VII  «Про припинення дії договору оренди землі площею 8,97 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон з товариством з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЕЛІТКОМСЕРВІС».

4.Колективне звернення мешканців будинку № 11 (1 під’їзд) по вул. Олександрійській  від 28.01.2019 року № 1007 щодо законності початку будівництва нового магазину  та літнього павільйону кафе «Папа Кота» в торці будинку.

5.Додатково  На виконання рекомендації постійної комісії від 24.01.2019 року, протокол № 49, лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 23.01.2019 року № 995 щодо розміщення ФОП Стамотакі В.П. стаціонарної тимчасової споруди – торгового кіоску площею 10 кв.м біля існуючого магазину на земельній ділянці, частина якої знаходиться у приватній власності замовника за адресою: м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-Б (в районі ринку «Ранковий»).

6.Лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 12.02.2019 року № 1058 щодо розміщення стаціонарних тимчасових споруд на місцях, які не передбачені комплексною схемою розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, а саме:

6.1.ФОП Корабльова Т.В. – на розміщення СТС – торгового павільйону площею 30 м² на земельній ділянці, яка знаходиться в користуванні ТОВ БФ «Моноліт» за адресою: м.Чорноморськ, вул.Парусна, 1-А (9 мкр. міста);

6.2.ФОП Нецеля І.М. – на розміщення СТС – торгового павільйону площею 30 м² на земельній ділянці, яка знаходиться в користуванні ТОВ БФ «Моноліт» за адресою: м.Чорноморськ, вул.Паркова, 50 (9 мкр. міста).

7.Звернення громадської організації «ГТ «Надія» від 29.01.2019 року № 1010 щодо вирішення питання в погодженні та затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Парусна,15-Н, у зв’язку з тим, що через вказану земельну ділянку проходить трубопровід, який перебуває на балансі КП «Чорноморськводоканал».

8.Звернення гр. Григорова Д.С. від 06.02.2019 року № 1046  щодо вирішення питання в погодженні та затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0887 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарчих будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                           вул. Набережна, 1-А.

9.Звернення мешканців м. Чорноморська, с. Малодолинське, вул. Миру, 1 від 06.02.2019 року №1045  щодо розв’язання спору між власниками квартир багатоквартирного будинку та виїзду на місце.

10.Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області «Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику Чорноморського міського  голови Пічахчі Л.В.».

11.Додатково Депутатське звернення депутата Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання Мизи С.В. від 14.02.2019 року № 962-ЗВ щодо повторного розгляду постійною комісією питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення у власність земельних ділянок для будівництва господарських будівель і споруд по вул. Транспортній, 16 м. Чорноморська.

12.Про земельні правовідносини.

 

Результати голосування   щодо  прийняття   порядку денного  з   12  питань за основу та в цілому:   за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 1.Про виконання рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 24.01.2019 року, протокол № 49, щодо перенесення розгляду питання «Про колективне звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул. Парусній, 20 від 24.01.2019 року № 996» на наступне засідання постійної комісії із запрошенням компаній ТОВ «Білдінг Групп», ТОВ «Калора», начальника Чорноморського РЕМ.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Виступили: Мартинов Г.О., Липач О.О., Дудніков М.Ю., Бондаренко В.Г., Опря М.В.

Вирішили: 1.Рекомендувати мешканцям багатоквартирного будинку по вул.Парусній, 20 спільно з юридичним відділом управління державної реєстрації прав та правового забезпечення опрацювати питання створення ОСМД.

2. На наступне засідання постійної комісії запросити представників компаній ТОВ «Білдінг Групп», ТОВ «Калора», начальника Чорноморського РЕМ.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

Друге питання порядку денного «Заява гр. Семенюка Д.А. від 24.01.2019 року № 1000 щодо будівництва невідомими особами місць для зберігання транспортних засобів, продаж яких здійснюється забудовником житлового будинку ТОВ «БІЛДІНГ ГРУПП», біля багатоквартирного житлового будинку   за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 20» розглянути на наступному засіданні постійної комісії та запросити на засідання представників компаній ТОВ «Білдінг Групп», ТОВ «Калора».

 

Надійшла пропозиція голови постійної комісії другим пунктом  порядку денного розглянути питання 4, а саме: «Колективне звернення мешканців будинку № 11 (1 під’їзд) по вул. Олександрійській  від 28.01.2019 року № 1007 щодо законності початку будівництва нового магазину  та літнього павільйону кафе «Папа Кота» в торці будинку» за проханням депутата міської ради Бугайчук В.В.

 

Слухали: 2.Колективне звернення мешканців будинку № 11 (1 під’їзд) по вул. Олександрійській  від 28.01.2019 року № 1007 щодо законності початку будівництва нового магазину  та літнього павільйону кафе «Папа Кота» в торці будинку.

Інформація Липач О.О.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Бугайчук В.В., Дудніков М.Ю.

Вирішили: 1.Рекомендувати начальнику відділу ДАБК (Липач О.О.) на наступне засідання постійної комісії надати інформацію про проведення перевірки законності будівництва.

2.Рекомендувати відділу торгівлі управління економічного розвитку і торгівлі виконкому спільно з начальником Чорноморського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області направити звернення в Чорноморське відділення поліції Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області з рекомендацією  провести заміри рівня звуку (шум) в кафе «Папа Кота», що розташовано за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул.Олександрійська, 11, під час вечірніх заходів (після 23.00).

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

Слухали: 3.Про виконання рішення  Чорноморської міської ради Одеської області від 08.06.2018 року № 345/56-VII  «Про припинення дії договору оренди землі площею 8,97 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, 14 мікрорайон з товариством з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЕЛІТКОМСЕРВІС».

Інформація Охотнікова В.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Дудніков М.Ю.

Вирішили: Рекомендувати начальнику юридичного відділу УДРП та ПЗ (Охотніков В.В.) доопрацювати питання та на наступному засіданні постійної комісії доповісти по факту виконаних заходів.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

Слухали: 5.Додатково  На виконання рекомендації постійної комісії від 24.01.2019 року, протокол № 49, лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 23.01.2019 року № 995 щодо розміщення ФОП Стамотакі В.П. стаціонарної тимчасової споруди – торгового кіоску площею 10 кв.м біля існуючого магазину на земельній ділянці, частина якої знаходиться у приватній власності замовника за адресою: м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-Б (в районі ринку «Ранковий»).

Інформація Ткач О.М.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

Слухали: 6.Лист управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 12.02.2019 року № 1058 щодо розміщення стаціонарних тимчасових споруд на місцях, які не передбачені комплексною схемою розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, а саме:

6.1.ФОП Корабльова Т.В. – на розміщення СТС – торгового павільйону площею 30 м² на земельній ділянці, яка знаходиться в користуванні ТОВ БФ «Моноліт» за адресою: м.Чорноморськ, вул.Парусна, 1-А (9 мкр. міста);

6.2.ФОП Нецеля І.М. – на розміщення СТС – торгового павільйону площею 30 м² на земельній ділянці, яка знаходиться в користуванні ТОВ БФ «Моноліт» за адресою: м.Чорноморськ, вул.Паркова, 50 (9 мкр. міста).

Інформація Ткач О.М.

Виступили: Мартинов Г.О., Маляренко О.С., Охотніков В.В., Дудніков М.Ю.

Вирішили: Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування міськвиконкому відмовити у розміщенні СТС ФОП Корабльовій Т.В. і ФОП Нецеля І.М. у зв’язку з недоцільністю. 

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 7.Звернення громадської організації «ГТ «Надія» від 29.01.2019 року № 1010 щодо вирішення питання в погодженні та затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна,15-Н, у зв’язку з тим, що через вказану земельну ділянку проходить трубопровід, який перебуває на балансі КП «Чорноморськводоканал».

Інформація Прокоф’єва О.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Степаненко Н.В., Кришмар Д.Ю., Маляренко О.С., Опря М.В., Бондаренко В.Г.

Вирішили: 1.Розглянути звернення після вирішення питання у судових інстанціях.

2.Рекомендувати  громадській організації «ГТ «Надія» надати геоподоснову та узгодити з  КП «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області умови відведення земельної ділянки.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 8.Звернення гр. Григорова Д.С. від 06.02.2019 року № 1046  щодо вирішення питання в погодженні та затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0887 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарчих будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Набережна, 1-А.

Інформація Маляренка О.С.

Виступила  Степаненко Н.В.

Вирішили: 1.Перенести розгляд питання на наступне засідання постійної комісії та запросити заявника.

2.Рекомендувати начальнику управління комунальної власності та земельних відносин (Маляренко О.С.) надати інформацію щодо питання, порушеного у зверненні Григорова Д.С.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Вирішили: Перенести розгляд питання на наступне засідання постійної комісії, запросити начальника відділу ДАБК (Липач О.О.) та заявника.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 9.Звернення мешканців м. Чорноморська, с. Малодолинське, вул. Миру, 1 від 06.02.2019 року №1045 щодо розв’язання спору між власниками квартир багатоквартирного будинку та виїзду на місце.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 10.Проект рішення Чорноморської міської ради Одеської області «Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику Чорноморського міського  голови Пічахчі Л.В.».

Інформація Маляренка О.С.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В., Мартинов Г.О., Охотніков В.В., Дудніков М.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд питання.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 11.Додатково Депутатське звернення депутата Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання Мизи С.В. від 14.02.2019 року № 962-ЗВ щодо повторного розгляду постійною комісією питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення у власність земельних ділянок для будівництва господарських будівель і споруд по вул. Транспортній, 16 м. Чорноморська.

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Виступив Маляренко О.С.

Надійшла пропозиція голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. розглянути пункти  переліку земельних питань з 12.4.3 по  12.4.12 включно.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

Заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. покинув засідання з поважної причини.

 

Слухали: 12.4.3 Про відмову Боринській І.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Г у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

12.4.4 Про відмову Бузіні А.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-В у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

12.4.5 Про відмову Гладкову В.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-К у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

12.4.6 Про відмову Долинській А.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-И у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

12.4.7 Про відмову Заіці Т.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0241 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-А у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

12.4.8 Про відмову Крец І.Л. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Д у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

12.4.9 Про відмову Крутій В.Ф. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,025 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Б у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

12.4.10 Про відмову Мягченко С.А. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Ж у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

12.4.11 Про відмову Харко Т.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-М у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

12.4.12 Про відмову Шульгіній С.М. у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Л у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Пічахчі Л.В., Мацюк А.В., Мартинов Г.О., Опря М.В.

Вирішили: 1. Відкласти розгляд питань до більш детального опрацювання.

2.Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради (Мацюк А.В.) проробити питання корегування детального плану території в районі вул. Транспортної, 16 щодо можливості усунення протиріччя при розташуванні старої житлової забудови у виробничій зоні міста.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

До  початку  обговорення   пунктів 12.1.1, 12.3.5, 12.3.7, 12.3.11 переліку земельних питань  із  заявою  виступив  член постійної  комісії  Дудніков М.Ю.

Слухали  Дуднікова М.Ю., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів  переліку земельних питань, оскільки він є співвласником, зазначених у пунктах 12.1.1., 12.3.5, 12.3.7 підприємств.

    Дудніков М.Ю.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питань:

12.1.1 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4197 га цільове призначення якої змінюється з "для будівництва об’єкту транспортної інфраструктури (автостоянка)" на "для розташування багатоквартирного жилого будинку", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 4-С.

12.3.5 Про надання дозволу на продаж товариству з обмеженою відповідальністю "БЛАСКОНТ" земельної  ділянки площею 0,0440 га під існуючою будівлею готелю за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 22-Р та проведення її експертної грошової оцінки.

12.3.7 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0256 га Дуднікову М.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 6-С під існуючою будівлею станції технічного обслуговування автомашин та припинення договору оренди землі з Гуцол Н.Л. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

12.3.11 Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." передачі в суборенду земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції Ксенієво приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів без зміни умов договору оренди земельної ділянки.

Взято до відома

 

До  початку  обговорення   пункту 12.2.5 переліку земельних питань  із  заявою  виступив  голова постійної  комісії  Кришмар Д.Ю.

Слухали  Кришмар Д.Ю., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів  переліку земельних питань, оскільки він є заступником начальника підприємства.

    Кришмар Д.Ю.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

12.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 1,1000 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за                       адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона для виробничих потреб комунального підприємства.

Взято до відома

 

До  початку  обговорення   пункту 12.3.11 переліку земельних питань  із  заявою  виступив  член постійної  комісії  Опря М.В.

Слухали  Опря М.В., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів  переліку земельних питань, оскільки він є керівником ділянки в ПрАТ «ІСРЗ».

    Опря М.В.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

12.3.11 Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." передачі в суборенду земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції Ксенієво приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів без зміни умов договору оренди земельної ділянки.

Взято до відома

 

Слухали: 12.Про земельні правовідносини.

Інформація Степаненко Н.В.

12.1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 12.1.1 Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4197 га цільове призначення якої змінюється з "для будівництва об’єкту транспортної інфраструктури (автостоянка)" на "для розташування багатоквартирного жилого будинку", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 4-С.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4197 га цільове призначення якої змінюється з "для будівництва об’єкту транспортної інфраструктури (автостоянка)" на "для розташування багатоквартирного жилого будинку", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 4-С».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.2 Про надання Бамілер Г.І., Буровій С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га в оренду строком на 10 років для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Шмідта, 115.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Бамілер Г.І., Буровій С.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га в оренду строком на 10 років для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Шмідта, 115».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.3 Про надання Костенко Л.Д., Костенку Ю.П., Костенку І.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Приморська, 31-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Маляренко О.С.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.4 Про надання фізичній особі-підприємцю Крамаренко С.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0181 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 11-В для реконструкції з розширенням торговельного кіоску під продовольчий магазин за подальшою передачею в оренду строком на 10 років у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Маляренко О.С.

Вирішили: Відкласти розгляд до вирішення питання у содових інстанціях.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Надійшла пропозиція голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. розглянути пункти 12.4.23 – 12.4.24 та 12.3.19 переліку земельних питань.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.23 повторно Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,3922 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 15-А, 15-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б".

12.4.24 повторно Про відмову об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1907 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - товариством з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018".

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Демченко О.Ю., Мартинов Г.О., Охотніков В.В., Маляренко О.С.

Вирішили: Відкласти розгляд питань до наступного засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Заступник голови постійної комісії Лисиця О.П. долучився до роботи.

Слухали: 12.3.19 повторно Про продаж приватному акціонерному товариству "ІЛЛІЧІВСЬКЗОВНІШТРАНС" земельної ділянки площею 28,2400 га для розміщення виробничої бази за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 7 за ціною 58 501 984,00 грн. з розстроченням платежу строком на 5 років (рекомендація земельної комісії на 1 рік), вартість 1 кв. м. – 207,16 (Двісті сім грн. 16 коп.).

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Маляренко О.С., представники ПрАТ «Іллічівськзовніштранс», Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Дудніков М.Ю.

Вирішили: 1. Відкласти розгляд питання до наступного засідання постійної комісії.

2.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області (Маляренко О.С.) підготувати техніко-економічне порівняння щодо оренди землі та надати зведення за 3 роки з продажу земельних ділянок.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.5 повторно Про надання Якушенкову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0322 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 74.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю., Степаненко Н.В., Охотніков В.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Якушенкову А.С. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0322 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Центральна, 74» за умови узгодження виділення земельної ділянки вздовж лінії електропередачі.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:  12.1.6 повторно Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4937 га, цільове призначення якої змінюється, з "під існуючими об’єктами нерухомого майна по перевантаженню зрідженого газу" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 5.

12.1.7 повторно  Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                   площею 3,2160 га, цільове призначення якої змінюється з "під відомчою технологічною автомобільною дорогою" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с.Бурлача Балка,                              вул. Чорноморська дорога, 5.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю., Охотніков В.В.

Вирішили: 1.Відкласти розгляд питань до наступного засідання постійної комісії та запросити представників ТОВ «МІЛАН-ТРЕЙД» і управління архітектури та містобудування виконавчого комітету міської ради.

2.Рекомендувати юридичному відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення (Охотніков В.В.) надати юридичний висновок щодо необхідності розроблення детального плану території в цьому випадку.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали:  12.1.8 повторно Про надання Редьковій Г.С., Редькову М.П., Смірновій О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0061 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0038 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                     сел. Олександрівка, вул. Центральна, 13/27.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Дашківська В.В., Дудніков М.Ю.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Редьковій Г.С., Редькову М.П., Смірновій О.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0061 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0,0038 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                     сел. Олександрівка, вул. Центральна, 13/27» за умови забезпечення проходу між будівлями.

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Слухали: 12.1.9 повторно Про надання Трояновій О.Г., Сергеєву В.М., Сергєєву Д.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки                       площею 0,0248 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7-Ж під існуючим магазином.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Трояновій О.Г., Сергеєву В.М., Сергєєву Д.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  площею 0,0248 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 7-Ж під існуючим магазином».

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

12.2.Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

 

Голова постійної комісії Кришмар Д.Ю. покинув засідання з поважної причини.

Далі веде засідання заступник голови постійної комісії Лисиця О.П.

 

Слухали: 12.2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду гаражному товариству "ВЕТЕРАН" земельної ділянки площею 0,2950 га, цільове призначення якої змінюється з «під гаражним товариством «Ветеран» на «для будівництва індивідуальних гаражів», за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Хантадзе, 7.

Інформація Степаненко Н.В.

Рішення відкладено до повернення голови постійної комісії.

 

Слухали: 12.2.2 Про затвердження Бойку А.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)                           площею 0,0848 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                вул. Набережна, 5-Г для подальшої передачі у власність.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Бойку А.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0848 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Набережна, 5-Г для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1190 га Книшу В.В., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 26.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,1190 га Книшу В.В., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)",  за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 26».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0155 га Ковтуновій Є.У., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 14.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0155 га Ковтуновій Є.У., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Приморська, 14».

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Голова постійної комісії Кришмар Д.Ю. долучився до роботи. Постійна комісія повернулася до розгляну пункту 12.2.1 переліку земельних питань.

 

Слухали: 12.2.1 Повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду гаражному товариству "ВЕТЕРАН" земельної ділянки площею 0,2950 га, цільове призначення якої змінюється з «під гаражним товариством «Ветеран» на «для будівництва індивідуальних гаражів», за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Хантадзе, 7.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Лисиця О.П., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду гаражному товариству "ВЕТЕРАН" земельної ділянки площею 0,2950 га, цільове призначення якої змінюється з «під гаражним товариством «Ветеран» на «для будівництва індивідуальних гаражів», за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Хантадзе, 7».

Результати голосування: за – 5, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали: 12.2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 1,1000 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона для виробничих потреб комунального підприємства.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 1,1000 га комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, промислова зона для виробничих потреб комунального підприємства».

Результати голосування: за – 6 (одностайно).

 

Секретар постійної комісії Гуляєв Д.В. покинув засідання з поважної причини.

 

Слухали: Про обрання виконуючого обов’язки секретаря постійної комісії.

Вирішили: Виконуючим обов’язки секретаря постійної комісії обрати члена комісії                  Опря М.В.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0920 га Прохоренковій М.В., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Одеська, 28.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0920 га Прохоренковій М.В., цільове призначення якої змінюється з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Одеська, 28».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.7 Про затвердження Росинській У.М., Волощуку І.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0470 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 48/1 для подальшої передачі у спільну сумісну власність.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Дашковська В.В., Маляренко О.С., Кришмар Д.Ю.

Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Росинській У.М., Волощуку І.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0470 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Перемоги, 48/1 для подальшої передачі у спільну сумісну власність».

2.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин (Маляренко О.С.) провести робочу нараду зі спеціалістами-землевпорядниками та членами постійної комісії щодо оформлення землевпорядної документації. На нараду запросити заступника начальника управління архітектури та містобудування виконкому міської ради Мацюк А.В.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.8 Про затвердження Стасишин Д.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0667 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 213 для подальшої передачі у власність.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Стасишин Д.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0667 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Степова, 213 для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали:  12.2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0042 га у власність Тітову Ю.Г. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 9 будинок № 14 для індивідуального дачного будівництва.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Дудніков М.Ю., Охотніков В.В., Мартинов Г.О., Маляренко О.С.

Вирішили: Відмовити до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0077 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для реконструкції існуючого магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Т.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Маляренко О.С.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0077 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду для реконструкції існуючого магазину за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 28-Т».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0190 га Шубіній Л.Б., цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для розташування будівлі магазину", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 84.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Дашковська В.В., Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 0,0190 га Шубіній Л.Б., цільове призначення якої змінюється з "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" на "для розташування будівлі магазину", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна, 84».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Надійшла пропозиція голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. розглянути разом пункти з 12.2.12 по 12.2.18 включно.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.12 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га у власність Гапоненко М.М. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 для індивідуального дачного будівництва.

12.2.13 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046 га у власність Дімітрієвій Л.Ф. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                          вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3 будинок № 20-Б.

12.2.14 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність Єригановій Л.Г. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                             вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 8.

2.15 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0122 га у спільну сумісну власність Ткачуку С.В., Ткачук О.І. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ,                      с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 8-А.

12.2.16 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0066 га у власність Трубіцину А.А. для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                             вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 3.

12.2.17 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0408 га у власність Птіциній Н.Б. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 16 для індивідуального дачного будівництва.

12.2.18 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га у власність Скорій В.І. за адресою: Одеська  область,                           м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок                   № 2-В для індивідуального дачного будівництва.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відмовити до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.2.19 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки    площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ "ІСРЗ".

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти до наступного засідання постійної комісії.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

12.3. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали:  12.3.1 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,1300 га товариству з обмеженою відповідальністю "АВТО-ЛІДЕР ТРАНС" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 3 для будівництва та експлуатації існуючої адміністративної будівлі строком на 25 років та припинення договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ПОРТОВОГО ТА ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,1300 га товариству з обмеженою відповідальністю "АВТО-ЛІДЕР ТРАНС" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 3 для будівництва та експлуатації існуючої адміністративної будівлі строком на 25 років та припинення договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю "УПРАВЛІННЯ ПОРТОВОГО ТА ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.2 Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,3000 га для експлуатації існуючої автозаправочної станції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 1-а строком на 10 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,3000 га для експлуатації існуючої автозаправочної станції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 1-а строком на 10 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.3 Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,4000 га для експлуатації існуючої автозаправочної станції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Шевченка, 8 строком   на 10 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення підприємству з іноземними інвестиціями "АМІК УКРАЇНА" договору оренди землі площею 0,4000 га для експлуатації існуючої автозаправочної станції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Шевченка, 8 строком   на 10 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.4 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "БЛАЗ" договору оренди землі площею 0,8040 га під існуючими об’єктами нерухомості (станція                            технічного обслуговування автомобілів) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 1 строком на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "БЛАЗ" договору оренди землі площею 0,8040 га під існуючими об’єктами нерухомості (станція технічного обслуговування автомобілів) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Перемоги, 1 строком на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.3.5 Про надання дозволу на продаж товариству з обмеженою відповідальністю "БЛАСКОНТ" земельної  ділянки площею 0,0440 га під існуючою будівлею готелю за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 22-Р та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Мартинов Г.О.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання дозволу на продаж товариству з обмеженою відповідальністю "БЛАСКОНТ" земельної  ділянки площею 0,0440 га під існуючою будівлею готелю за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 22-Р та проведення її експертної грошової оцінки».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.6 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Дубовій М.М. договору оренди землі   площею 0,0025 га для розміщення торговельного павільйону по продажу квіткової продукції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 34-А строком на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Дубовій М.М. договору оренди землі   площею 0,0025 га для розміщення торговельного павільйону по продажу квіткової продукції за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Едуарда Савінова, 34-А строком на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.7 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0256 га Дуднікову М.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 6-С під існуючою будівлею станції технічного обслуговування автомашин та припинення договору оренди землі з Гуцол Н.Л. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 0,0256 га Дуднікову М.Ю. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 6-С під існуючою будівлею станції технічного обслуговування автомашин та припинення договору оренди землі з Гуцол Н.Л. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

 

Слухали:  12.3.8 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0076 га Жмихову В.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 16-Г під існуючим магазином-баром та припинення договору оренди землі з Жмиховим О.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0076 га Жмихову В.О. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 16-Г під існуючим магазином-баром та припинення договору оренди землі з Жмиховим О.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості строком на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.9 Про поновлення Зубрицькому В.М. договору оренди землі площею 0,0123 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 21-А строком на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Зубрицькому В.М. договору оренди землі площею 0,0123 га під існуючим магазином за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 21-А строком на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.10 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0115 га Клімбищуку С.Є. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 3-Д для розміщення існуючого торговельного павільйону строком на 15 років та припинення договору оренди землі з  Захаровою О.Б., Клімбищуком С.Є. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0115 га Клімбищуку С.Є. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Торгова, 3-Д для розміщення існуючого торговельного павільйону строком на 15 років та припинення договору оренди землі з  Захаровою О.Б., Клімбищуком С.Є. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

До  початку  обговорення   пункту 12.3.11 переліку земельних питань  із  заявою  виступив  заступник голови постійної  комісії  Лисиця О.П.

Слухали  Лисицю О.П., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів  переліку земельних питань, оскільки він є керівником ділянки в ПрАТ «ІСРЗ».

            Лисиця О.П.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

12.3.11 Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." передачі в суборенду земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції Ксенієво приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів без зміни умов договору оренди земельної ділянки.

Взято до відома

 

Слухали:  12.3.11 Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." передачі в суборенду земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції Ксенієво приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів без зміни умов договору оренди земельної ділянки.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ І.Т.Т." передачі в суборенду земельної ділянки площею 13,4075 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, с. Малодолинське, район станції Ксенієво приватному акціонерному товариству "ІСРЗ" для розташування майданчика для складування і транспортування контейнерів без зміни умов договору оренди земельної ділянки».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.12 Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0456 га обслуговуючому кооперативу "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "НОМЕР ОДИН" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9 для розташування Бізнес-центру та про розірвання договору оренди землі з Липач Б.І. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.13 Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Мартиновій Л.В. земельної  ділянки площею 0,0300 га для розташування Дизайн-центру за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Маляренко О.С., Охотніков В.В., Мартинов Г.О., Лисиця О.П., Дудніков М.Ю., Опря М.В.

Вирішили: Відмовити у зв’язку з недоцільністю продажу землі.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.14 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Мельничуку С.М. договору оренди землі площею 0,0140 га для реконструкції торговельного павільйону за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 43-Ч строком на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення фізичній особі-підприємцю Мельничуку С.М. договору оренди землі площею 0,0140 га для реконструкції торговельного павільйону за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 43-Ч строком на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.15 Про поновлення Микиччак М.М. договору оренди землі площею 0,0049 га  під існуючою житловою прибудовою до квартири № 1 за адресою: Одеська область,                        м. Чорноморськ, проспект Миру, 39-А строком  на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Микиччак М.М. договору оренди землі площею 0,0049 га  під існуючою житловою прибудовою до квартири № 1 за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 39-А строком  на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.16 Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Мироняк В.Б. земельної  ділянки площею 0,0171 га під існуючим магазином-баром за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 1-А та проведення її експертної грошової оцінки.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Маляренко О.С., Мартинов Г.О.

Вирішили: 1.Відкласти розгляд питання до виїзду на місце.

2.Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування міськвиконкому (Мацюк А.В.) надати роз’яснення щодо розташування червоної лінії.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.3.17 Про поновлення Орловій Т.М. договору оренди землі площею 0,0096 га для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі кафе-бару за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 8-К строком  на 15 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Орловій Т.М. договору оренди землі площею 0,0096 га для обслуговування та експлуатації існуючої будівлі кафе-бару за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 8-К строком  на 15 років».

Результати голосування: за – 4, проти – 0, утримався – 1.

 

Слухали:  12.3.18 Про поновлення Ткачу В.В. договору оренди землі площею 0,0112 га під існуючим прибудованим приміщенням за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Данченка, 7/64-Н строком на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Ткачу В.В. договору оренди землі площею 0,0112 га під існуючим прибудованим приміщенням за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Данченка, 7/64-Н строком на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

12.4. Про відмову:

 

Слухали:  12. 4.1 Про відмову Божику С.О. у задоволенні клопотань про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та орієнтовною площею 0,1 га для ведення садівництва на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданих заяв вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Божику С.О. у задоволенні клопотань про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та орієнтовною площею 0,1 га для ведення садівництва на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданих заяв вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.4.2 Про відмову Гончаруку Ю.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0334 га у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 101-А у зв’язку з невідповідністю вимогам статті 116 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Гончаруку Ю.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0334 га у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 101-А у зв’язку з невідповідністю вимогам статті 116 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Надійшла пропозиція голови постійної комісії Кришмаря Д.Ю. розглянути разом пункти з 12.4.13 по 12.4.17 включно.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали:  12.4.13 Про відмову Захарову А.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.14 Про відмову Захарову Ю.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.15 Про відмову Захаровій В.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.16 Про відмову Захаровій О.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.17 Про відмову Скляру О.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити наступні проекти рішень:

      12.4.13 Про відмову Захарову А.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.14 Про відмову Захарову Ю.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.15 Про відмову Захаровій В.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.16 Про відмову Захаровій О.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

12.4.17 Про відмову Скляру О.Ю. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 12 Земельного кодексу України, зокрема: розташування зазначеної у графічних матеріалах земельної ділянки за межами Чорноморської міської ради Одеської області.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.18 Про відмову Ноженку С.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0094 га для будівництва та обслуговування житлових будинків та споруд за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, ділянка № 13 для подальшої передачі у власність до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Ноженку С.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0094 га для будівництва та обслуговування житлових будинків та споруд за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 1, ділянка № 13 для подальшої передачі у власність до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.19 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на земельній ділянці площею 0,3344 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 100 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ІП ТЕРМІНАЛ" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту на земельній ділянці площею 0,3344 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 80-Ж у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 100 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.20 Про відмову акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту площею 0,0100 га та укладання договору земельного сервітуту: для будівництва та подальшої експлуатації об’єктів передачі електричної енергії (трансформаторна підстанція) на земельній ділянці площею 0,9250 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 4-А для будівництва та обслуговування торговельного центру у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 100 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Маляренко О.С., Охотніков В.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до більш детального вивчення.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.21 Про відмову Пилипчуку Ю.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Пилипчуку Ю.І. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 12.4.22 Про відмову Платосюку А.Ф. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Хантадзе, 5, гаражне товариство "Портовик-1", ряд 12, гараж № 17 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, зокрема: відсутність погодження гаражного товариства "Портовик-1" про вилучення частини земельної ділянки, яка перебуває в оренді.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Платосюку А.Ф. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, провулок Хантадзе, 5, гаражне товариство "Портовик-1", ряд 12, гараж № 17 у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, зокрема: відсутність погодження гаражного товариства "Портовик-1" про вилучення частини земельної ділянки, яка перебуває в оренді».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

12.5. Про внесення змін до рішень Чорноморської міської ради Одеської області:

 

Слухали: 12.5.1 Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 року № 386/102-VII "Про поновлення фізичній особі-підприємцю              Брежнєву А.В. договору оренди землі площею 0,0027 га за адресою: Одеська область,                    м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-А", а саме: читати по тексту рішення "адреса земельної ділянки: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-М".

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 року № 386/102-VII "Про поновлення фізичній особі-підприємцю Брежнєву А.В. договору оренди землі площею 0,0027 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-А", а саме: читати по тексту рішення "адреса земельної ділянки: Одеська область,  м. Чорноморськ, проспект Миру, 32-М"».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

 

 

Голова постійної комісії                                                                                        Д.Ю.Кришмар

 

 

 

Заступник голови постійної комісії                                                                      О.П.Лисиця

 

 

 

Секретар постійної комісії                                                                                    Д.В.Гуляєв

 

 

 

ВО секретаря постійної комісії                                                                             М.В.Опря

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань