КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 19.03.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

B3128110-3BD8-41EF-A8D6-1B05D7AAA789

Номер рішення

Протокол № 53

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

22.03.2019

10:49

Останні зміни

22.03.2019

10:51

Дата прийняття

19.03.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Депутатська кімната                                                        14-00

Присутні:

Кришмар Д.Ю., голова постійної комісії,

Члени комісії:

Гончаренко О.В., Гуляєв Д.В., Дудніков М.Ю.,                             Ковальчук В.Г., Мартинов Г.О., Опря М.В.

Відсутній Дудніков М.Ю.

На початок роботи постійної комісії присутні 5 депутатів.

Депутат Гончаренко О.В. на початок роботи постійної комісії відсутній, долучився до роботи при затвердженні порядку денного.

 

У роботі комісії взяли участь:

Лисиця О.П. – секретар міської ради

Пічахчі Л.В. – заступник міського голови

Ясніцький О.О. – заступник міського голови

Бугайчук В.В. – депутат міської ради

Левченко А.Г. – депутат міської ради

Кушніренко Н.В. – керуюча справами

Амбарніков М.П. – начальник УКБ

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Варижук І.В. –  начальник організаційного відділу

Охотніков В.В. – начальник юридичного відділу УДРП та ПР

Мацюк А.В. – заступник начальника УАМ

Тодорова Л.О. – заступник начальника відділу ДАБК

Степаненко Н.В. –  заступник начальника УКВ та ЗВ

Калініченко О.В. – керівник Чорноморського РЕМ АТ “Одесаобленерго”

Колесников І.Л. – представник компаній «Білдінг Груп» і «Калора»

ЗМІ, мешканці міста, запрошені на засідання.

Результати голосування за початок роботи комісії: за – 5 (одностайно).

 

Порядок денний:

1.Про обрання заступника голови постійної комісії та секретаря комісії.

2.Лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 04.03.2019 року № 205 (вх. від 05.03.2019 року № 1121) щодо визначення особи з числа постійної комісії, яка буде брати участь у вирішенні земельних спорів.

3.Планове питання Про  хід виконання робіт на будівництві об’єкта “Мостовий  перехід через Сухий лиман на автомобільній дорозі Одеса - Чорноморськ” та про хід виконання протизсувних заходів у прибережній зоні в районі 9-го мікрорайону та по вул. Приморській м. Чорноморська.

4.Планове питання Про ситуацію, яка склалася у місті з недобудовами (враховуючи недобудову по  вул. Парусній, 18), та шляхи вирішення проблеми.

4.1.Про виконання рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 14.02.2019 року, протокол № 51, щодо розгляду питання «Про колективне звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул. Парусній, 20 від 24.01.2019 року № 996»;

4.2.Заява гр. Семенюка Д.А. від 24.01.2019 року № 1000 щодо будівництва невідомими особами місць для зберігання транспортних засобів, продаж яких здійснюється забудовником житлового будинку ТОВ «БІЛДІНГ ГРУПП», біля багатоквартирного житлового будинку   за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 20;

4.3.Колективний лист мешканців будинку по вул. Парусній, 18 від 21.02.2019 року № 1094 щодо проблем будинку.

5.На виконання рекомендації постійної комісії від 14.02.2019 року, протокол № 51, проект рішення міської ради  Про надання дозволу на розроблення детального плану території у виробничій зоні міста за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                         вул. Транспортна, 16.

6.Звернення депутата Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання Червачова С.М. від 15.03.2019 року (вх. від 18.03.2019 року № 1142/976-ЗВ) щодо екологічного та санітарно-епідеміологічного стану території, на якій проживають мешканці вулиць Степна, Садова, Гагаріна, Щорса, провулка Степний                                         сел. Олександрівка м. Чорноморська, пов’язаного з діяльністю ДП «МТП «Чорноморськ», СП ТОВ «Трансбалктермінал».

7.Про земельні правовідносини.

 

Результати голосування   щодо  прийняття   порядку денного  з   7  питань за основу та в цілому:   за – 6 (одностайно).

Депутат Гончаренко О.В. долучився до роботи комісії.

 

Слухали: 1.Про обрання заступника голови постійної комісії та секретаря комісії.

Інформація Кришмаря Д.Ю., який запропонував обрати секретаря постійної комісії, а заступника - на наступному засіданні.

Вирішили: Секретарем постійної комісії обрати Гуляєва  Дмитра Вадимовича.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

Слухали: 2.Лист управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області від 04.03.2019 року № 205 (вх. від 05.03.2019 року № 1121) щодо визначення особи з числа постійної комісії, яка буде брати участь у вирішенні земельних спорів.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Кришмар Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області включити до складу комісії з вирішення земельних спорів (з виїздом на місце розташування земельних ділянок) членів постійної комісії, депутатів:  Мартинова Г.О., Гуляєва Д.В., Ковальчука В.Г.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

 

Слухали: 3.Планове питання Про  хід виконання робіт на будівництві об’єкта “Мостовий  перехід через Сухий лиман на автомобільній дорозі Одеса - Чорноморськ” та про хід виконання протизсувних заходів у прибережній зоні в районі 9-го мікрорайону та по                   вул. Приморській м. Чорноморська.

Інформація Амбарнікова М.П.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Гуляєв Д.В., Мартинов Г.О., Левченко А.Г., Лисиця О.П., Бугайчук В.В.

Вирішили: 1.Інформацію начальника управління капітального будівництва                      Амбарнікова М.П. взяти до відома.

2.Провести виїзне засідання постійної комісії 26 березня 2019 року о 10.00 в 9-ому мікрорайоні (на місці проведення берегоукріплювальних робіт). На дане виїзне засідання запросити членів постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності Левченка А.Г., Бугайчука В.В., начальника УКБ                                Амбарнікова М.П., автора проекту з берегоукріплювальних робіт Кузнецова В.П., представника будівельного управління механізації.

Результати голосування: за –  6 (одностайно).

Депутат Гончаренко О.В. покинув засідання з поважної причини.

 

Слухали: 4.Планове питання Про ситуацію, яка склалася у місті з недобудовами (враховуючи недобудову по  вул. Парусній, 18), та шляхи вирішення проблеми.

4.1.Про виконання рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою від 14.02.2019 року, протокол № 51, щодо розгляду питання «Про колективне звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул. Парусній, 20 від 24.01.2019 року № 996»;

4.2.Заява гр. Семенюка Д.А. від 24.01.2019 року № 1000 щодо будівництва невідомими особами місць для зберігання транспортних засобів, продаж яких здійснюється забудовником житлового будинку ТОВ «БІЛДІНГ ГРУПП», біля багатоквартирного житлового будинку   за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 20;

4.3.Колективний лист мешканців будинку по вул. Парусній, 18 від 21.02.2019 року № 1094 щодо проблем будинку.

Інформація Тодорової  Л.О.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., Яковенко О.М., Калініченко О.В.,                      Ясніцький О.О., Колесников І.Л., Ковальчук В.Г., Пічахчі Л.В., мешканці будинків 18, 20 по вул. Парусній.

Вирішили: 1.Інформацію заступника начальника ДАБК Тодорової Л.О. взяти до відома.

2.Рекомендувати заступнику міського голови Ясніцькому О.О. провести робочу нараду щодо електрифікації вул. Парусної, 18, 20.

Результати голосування: за –  5 (одностайно).

Депутат Гуляєв Д.В. покинув засідання з поважної причини.

3.Рекомендувати управлінню державної реєстрації прав та правового забезпечення Чорноморської міської ради розглянути питання щодо подання до Міністерства юстиції України листа зі скаргою на рішення державного реєстратора щодо державної реєстрації машино-місць по вул. Парусній, 20а.

4.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради  здійснити самоврядний контроль за додержанням земельного законодавства щодо використання земельної ділянки площею 0,248 га, кадастровий номер 5110800000:01:001:0006.

5.Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради на наступне засідання постійної комісії надати генеральний план розташування об'єктів по вул. Парусній, 20.

Результати голосування: за –  4 (одностайно).

 

Депутат Гуляєв Д.В. провернувся до засідання.

Слухали: 5.На виконання рекомендації постійної комісії від 14.02.2019 року, протокол № 51, проект рішення міської ради  Про надання дозволу на розроблення детального плану території у виробничій зоні міста за адресою: Одеська область,                            м. Чорноморськ,   вул. Транспортна, 16.

Інформація Мацюк А.В.

Вирішили: 1.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у виробничій зоні міста за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   вул. Транспортна, 16».

2.Рекомендувати постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності Чорноморської міської ради Одеської області підтримати даний проект рішення.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 6.Звернення депутата Чорноморської міської ради Одеської області сьомого скликання Червачова С.М. від 15.03.2019 року (вх. від 18.03.2019 року № 1142/976-ЗВ) щодо екологічного та санітарно-епідеміологічного стану території, на якій проживають мешканці вулиць Степна, Садова, Гагаріна, Щорса, провулка Степний                                         сел. Олександрівка м. Чорноморська, пов’язаного з діяльністю ДП «МТП «Чорноморськ», СП ТОВ «Трансбалктермінал».

Інформація Кришмаря Д.Ю.

Вирішили: Рекомендувати  управлінню економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради вивчити питання та доповісти комісії на черговому засіданні.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.Про земельні правовідносини.

Інформація Степаненко Н.В.

Надійшла пропозиція голови постійної комісії почати розгляд земельних питань з четвертого розділу «Про відмову».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

7.1. Про відмову:

Надійшла пропозиція голови постійної комісії розглянути пункти 7.1.1-7.1.8 разом.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.1 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га у власність Гапоненко М.М. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.2 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046 га у власність Дімітрієвій Л.Ф. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 20-Б для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.3 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність Єригановій Л.Г. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2,  будинок № 8 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.4 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0408 га у власність Птіциній Н.Б. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 16 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.5 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га у власність Скорій В.І. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 2-В для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.6 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0042 га у власність Тітову Ю.Г. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 9, будинок № 14 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.7 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0122 га у спільну сумісну власність Ткачуку С.В., Ткачук О.І. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 8-А для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.8 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0066 га у власність Трубіцину А.А. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2,              ряд 10, будинок № 3 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Бугайчук В.В., Кришмар Д.Ю., Мартинов Г.О., заявники.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити наступні проекти рішень:

      7.1.1 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га у власність Гапоненко М.М. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 10, будинок № 1/2 до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.2 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046 га у власність Дімітрієвій Л.Ф. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 3, будинок № 20-Б для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.3 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність Єригановій Л.Г. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2,  будинок № 8 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.4 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0408 га у власність Птіциній Н.Б. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 2, будинок № 16 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.5 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0068 га у власність Скорій В.І. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 7, будинок № 2-В для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.6 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0042 га у власність Тітову Ю.Г. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 9, будинок № 14 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.7 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0122 га у спільну сумісну власність Ткачуку С.В., Ткачук О.І. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                            вул. Чорноморська дорога, № 2, ряд 11, будинок № 8-А для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

7.1.8 новий проект рішення Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0066 га у власність Трубіцину А.А. за адресою: Одеська  область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, № 2,              ряд 10, будинок № 3 для індивідуального дачного будівництва до проведення громадською організацією "Дачне товариство "Клуб рибалок-аматорів" інвентаризації земель.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.9 новий проект рішення Про відмову у наданні дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Мартиновій Л.В. земельної  ділянки площею 0,0300 га для розташування Дизайн-центру за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 у зв’язку з недоцільністю продажу.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Мартиновій Л.В. земельної  ділянки площею 0,0300 га для розташування Дизайн-центру за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Лазурна, 2 у зв’язку з недоцільністю продажу».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Надійшла пропозиція голови постійної комісії розглянути пункти 7.1.10-7.1.19  разом.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.10 повторно Про відмову Боринській І.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Г у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.11 повторно Про відмову Бузіні А.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,              16-В у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.12 повторно Про відмову Гладкову В.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,                  16-К у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.13 повторно Про відмову Долинській А.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,                16-И у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.14 повторно Про відмову Заіці Т.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0241 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,            16-А у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.15 повторно Про відмову Крец І.Л. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,              16-Д у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.16 повторно Про відмову Крутій В.Ф. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,025 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Б у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.17 повторно Про відмову Мягченко С.А. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,                 16-Ж у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

7.1.18 повторно Про відмову Харко Т.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,              16-М у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.19 повторно Про відмову Шульгіній С.М. у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,             16-Л у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити наступні проекти рішень:

     7.1.10 повторно Про відмову Боринській І.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Г у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.11 повторно Про відмову Бузіні А.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,              16-В у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.12 повторно Про відмову Гладкову В.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,                  16-К у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.13 повторно Про відмову Долинській А.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,                16-И у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.14 повторно Про відмову Заіці Т.І. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0241 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,            16-А у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.15 повторно Про відмову Крец І.Л. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,              16-Д у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.16 повторно Про відмову Крутій В.Ф. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,025 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 16-Б у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.17 повторно Про відмову Мягченко С.А. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,                 16-Ж у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

7.1.18 повторно Про відмову Харко Т.В. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,              16-М у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану м. Чорноморська.

7.1.19 повторно Про відмову Шульгіній С.М. у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна,             16-Л у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України, генеральному плану  м. Чорноморська.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.20 повторно Про відмову акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту                               площею 0,0100 га та в укладанні договору земельного сервітуту: для будівництва та подальшої експлуатації об’єктів передачі електричної енергії (трансформаторна підстанція) на земельній ділянці площею 0,9250 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Віталія Шума, 4-А для будівництва та обслуговування торговельного центру у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 100 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову акціонерному товариству "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту площею 0,0100 га та в укладанні договору земельного сервітуту: для будівництва та подальшої експлуатації об’єктів передачі електричної енергії (трансформаторна підстанція) на земельній ділянці площею 0,9250 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. Віталія Шума, 4-А для будівництва та обслуговування торговельного центру у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 100 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.21 повторно Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю                      "ПАРАДАЙЗ 2018" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,3922 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 15-А, 15-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б".

Виступили:

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: 1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області фразу «у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б» замінити фразою «у зв’язку з невідповідністю генеральному плану міста Чорноморська».

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення з поправкою «Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,3922 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 15-А, 15-Б у зв’язку з невідповідністю генеральному плану міста Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.22 повторно Про відмову об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1907 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б у зв’язку з відсутністю погодження схеми земельної ділянки з суміжним землекористувачем - товариством з обмеженою відповідальністю "ПАРАДАЙЗ 2018".

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: 1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати новий проект рішення: «Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1907 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б».

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ІЛКМАРКСА 2-Б" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,1907 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, 2-Б».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Пункт 7.1.23 Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "АУРУМ" у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0,5427 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 23 для обслуговування існуючої будівлі у зв’язку з невідповідністю нормам пункту 2 статті 123 Земельного кодексу України, зокрема відсутністю письмової, засвідченої нотаріально, згоди землекористувача про вилучення земельної ділянки було знято з порядку денного за заявою підприємства (лист ТОВ «АУРУМ» від 26.02.2019 року № 1/1 (вх. від 28.02.2019 року № 1114).

 

Слухали: 7.1.24 Про відмову Бурдейній О.Ю. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Бурдейній О.Ю. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.25 Про відмову Данилову О.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Данилову О.М. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.26 Про відмову Коваленку В.Е. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Коваленку В.Е. у задоволенні клопотання про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території  Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви вимогам статті 118 Земельного кодексу України,  генеральному плану м. Чорноморська та відсутністю вільних земель, передбачених для надання громадянам за цільовими призначеннями відповідно до статті 121 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.27 Про відмову у наданні дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю                         Коломієць О.М. земельної  ділянки площею 0,0027 га за адресою: Одеська область,                     м. Чорноморськ, проспект Миру, 10/21-Н та проведення її експертної грошової оцінки у зв’язку з недоцільністю продажу.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю Коломієць О.М. земельної  ділянки площею 0,0027 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 10/21-Н та проведення її експертної грошової оцінки у зв’язку з недоцільністю продажу».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.28 Про відмову у наданні фізичній особі-підприємцю Крамаренко С.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0181 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 11-В у зв’язку з невідповідністю нормам пункту 2 статті 123 Земельного кодексу України, зокрема відсутністю письмової, засвідченої нотаріально, згоди землекористувача про вилучення земельної ділянки.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні фізичній особі-підприємцю Крамаренко С.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею              0,0181 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 11-В у зв’язку з невідповідністю нормам пункту 2 статті 123 Земельного кодексу України, зокрема відсутністю письмової, засвідченої нотаріально, згоди землекористувача про вилучення земельної ділянки».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.29 Про відмову Мартиненку Ю.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,072 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 42 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Мартиненку Ю.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,072 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,                        м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 42 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 89 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.30 Про відмову Паланському С.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0202 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                              сел. Олександрівка,  вул. Виноградна, 30/1 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 116 Земельного кодексу України.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Паланському С.В. у задоволенні клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0202 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Виноградна, 30/1 у зв’язку з невідповідністю нормам статті 116 Земельного кодексу України».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.31 Про відмову Жилінській С.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0787 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Жилінській С.Г. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0787 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 4-С у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.32 Про відмову Кравченко Л.Ю. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову Кравченко Л.Ю. у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) на території Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку з невідповідністю наданої заяви нормам статті 118 Земельного кодексу України та генеральному плану  м. Чорноморська.».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.1.33 Про відмову фізичній особі-підприємцю Соломонову О.Л. у наданні дозволу на продаж земельної  ділянки площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Б та проведення її експертної грошової оцінки під існуючою будівлею павільйону по заточці інструмента у зв’язку з недоцільністю продажу.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову фізичній особі-підприємцю Соломонову О.Л. у наданні дозволу на продаж земельної  ділянки площею 0,0020 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 11-Б та проведення її експертної грошової оцінки під існуючою будівлею павільйону по заточці інструмента у зв’язку з недоцільністю продажу».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

7.2. Про внесення змін до рішень Чорноморської міської ради Одеської області:

 

Слухали: 7.2.1 Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області                    від 30.08.2018 рок № 358/7-VII  "Про надання малому приватному підприємству "ГАВАНЬ", Гаврик І.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 0,0362 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, вул. Парусна та проведення її експертної грошової оцінки" стосовно уточнення категорії земель, за рахунок яких відводиться земельна ділянка, а саме: із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Чорноморської міської ради Одеської області.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: 1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області після слів «…а саме:» додати фразу: «для будівництва запланованого пивного бару згідно з генеральним планом міста Чорноморська…», далі по тексту. 

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення з поправкою: «Про внесення змін в рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.08.2018 рок № 358/7-VII  "Про надання малому приватному підприємству "ГАВАНЬ", Гаврик І.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 0,0362 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, вул. Парусна та проведення її експертної грошової оцінки" стосовно уточнення категорії земель, за рахунок яких відводиться земельна ділянка, а саме: для будівництва запланованого пивного бару згідно з генеральним планом міста Чорноморська із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Чорноморської міської ради Одеської області».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

7.3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічної документації:

 

Слухали: 7.3.1 повторно Про надання Костенко Л.Д., Костенку Ю.П., Костенку І.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Приморська, 31-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Костенко Л.Д., Костенку Ю.П., Костенку І.П. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, вул. Приморська, 31-А».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.2 повторно Про надання товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4937 га, цільове призначення якої змінюється, з "під існуючими об’єктами нерухомого майна по перевантаженню зрідженого газу" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область,                    м. Чорноморськ,   с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 5 (юридичний висновок юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області від 05.03.2019 року № 1123).

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Охотніков В.В., Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю.

Вирішили:

1. Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати новий проект рішення: «Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4937 га, цільове призначення якої змінюється, з "під існуючими об’єктами нерухомого майна по перевантаженню зрідженого газу" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 5 до розробки детального плану території за рахунок товариства з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД".

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4937 га, цільове призначення якої змінюється, з "під існуючими об’єктами нерухомого майна по перевантаженню зрідженого газу" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   с. Бурлача Балка, вул. Чорноморська дорога, 5 до розробки детального плану території за рахунок товариства з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД".

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.3 повторно Про надання товариству з обмеженою відповідальністю                       "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 3,2160 га, цільове призначення якої змінюється з "під відомчою технологічною автомобільною дорогою" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                               с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 5 (юридичний висновок юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області від 05.03.2019 року № 1123).

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: 1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати новий проект рішення: «Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 3,2160 га, цільове призначення якої змінюється з "під відомчою технологічною автомобільною дорогою" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 5» до розробки детального плану території за рахунок товариства з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД".

2. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у наданні товариству з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   площею 3,2160 га, цільове призначення якої змінюється з "під відомчою технологічною автомобільною дорогою" на "для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту", за адресою: Одеська область,                    м. Чорноморськ,  с. Бурлача Балка,  вул. Чорноморська дорога, 5» до розробки детального плану території за рахунок товариства з обмеженою відповідальністю "МІЛАН-ТРЕЙД".

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.4 Про надання відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0080 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                         вул. Шевченка, 8 під Чорноморською гімназією № 1.

7.3.5 Про надання відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0118 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 8 під Чорноморською гімназією № 1.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти рішень:

     7.3.4 Про надання відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0080 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 8 під Чорноморською гімназією № 1.

     7.3.5 Про надання відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0118 га в постійне користування за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 8 під Чорноморською гімназією № 1.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.6 Про надання Волинцевій І.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0355 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру, 12/4.

7.3.7 Про надання Волинцевій І.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0485 га у власність для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру, 12/4.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти рішень:

      7.3.6 Про надання Волинцевій І.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0355 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру, 12/4.

7.3.7 Про надання Волинцевій І.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0485 га у власність для ведення садівництва за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Миру, 12/4.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.8 Про надання Лозовській Н.І., Лозовському І.В., Лозовському Д.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0036 га для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Шмідта, 51-А.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Кришмар Д.Ю., Ясніцький О.О.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.9 Про надання Бобовій І.В., Пономаренко Р.С., Мінаєву М.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0155 га за адресою: Одеська область,                   м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 12-Б під існуючим магазином-баром з літнім майданчиком для подальшої передачі в оренду у зв’язку зі зміною власника об’єкту нерухомого майна.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Бобовій І.В., Пономаренко Р.С., Мінаєву М.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0155 га за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ,  вул. Олександрійська, 12-Б під існуючим магазином-баром з літнім майданчиком для подальшої передачі в оренду у зв’язку зі зміною власника об’єкту нерухомого майна».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.10 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,01 га в натурі (на місцевості) приватному підприємству "ФІРМА ВАЛЕНТИНА" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-Ф для розміщення швацької фабрики для подальшої передачі в оренду.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 1,01 га в натурі (на місцевості) приватному підприємству "ФІРМА ВАЛЕНТИНА" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 2-Ф для розміщення швацької фабрики для подальшої передачі в оренду».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.11 Про надання Кожевниковій С.М., Потапенку О.Л. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0234 га за адресою: Одеська область,                            м. Чорноморськ, вул. 1-го Травня, 13-А з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Кожевниковій С.М., Потапенку О.Л. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0234 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1-го Травня, 13-А з подальшою передачею в оренду у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.12 Про надання Манцеровій Т.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0038 га у власність для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Молодіжна, 5.

7.3.13 Про надання Манцеровій Т.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0180 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське,  вул. Молодіжна, 5.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Гуляєв Д.В., Кришмар Д.Ю., Ясніцький О.О.

Вирішили: Відкласти розгляд даних питань до виїзду на місце.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.3.14 Про надання Сичевській Г.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0351 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Сонячна, 34.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання Сичевській Г.М. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0351 га у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка,  вул. Сонячна, 34».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

7.4. Про затвердження (погодження) проекту землеустрою та технічної документації:

 

Пункт 7.4.1 повторно Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років виробничо-комерційній фірмі "КВАРЦ" земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з "для розташування комплексу по зберіганню і перевантаженню контейнерів, генеральних і інших вантажів" на                         "для будівництва та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства", за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                    с. Малодолинське, в районі транспортного цеху ТОВ "ІСРЗ" (юридичний висновок юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення Чорноморської міської ради Одеської області від 15.03.2019 року № 1139) було знято з порядку денного за заявою заявника (лист ВКФ «КВАРЦ»  від 19.03.2019 року № 1148).

 

Слухали: 7.4.2 Про затвердження Кондратьєву М.В., Бахтіяровій Ю.О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1727 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 67 для подальшої передачі у спільну сумісну власність.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Кондратьєву М.В., Бахтіяровій Ю.О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1727 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Миру, 67 для подальшої передачі у спільну сумісну власність».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.4.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3389 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                 с. Малодолинське, вул. Заводська, 1-3 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3389 га для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для подальшої передачі в оренду за адресою: Одеська область,                 м. Чорноморськ, с. Малодолинське, вул. Заводська, 1-3 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.4.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОПАРКІНГ" земельної ділянки площею 0,0787 га в оренду строком на 49 років за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                  вул. Олександрійська, 4-С для будівництва об’єкту транспортної інфраструктури (автостоянка).

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Опря М.В., Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю., Ковальчук В.Г., Охотніков В.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до вирішення питання у судовому порядку.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.4.5 Про затвердження Трандафір О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)                         площею 0,0700 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                     сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А для подальшої передачі у власність. Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про затвердження Трандафір О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,0700 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, провулок Зелений, 11-А для подальшої передачі у власність».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

7.5. Про правовідносини з орендарями, користувачами земельних ділянок:

 

Слухали: 7.5.1 повторно Про надання дозволу на продаж фізичній особі-підприємцю                   Мироняк В.Б. земельної  ділянки площею 0,0171 га під існуючим магазином-баром за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка, вул. Приморська, 1-А та проведення її експертної грошової оцінки (лист первинної організації ветеранів с.Бурлача Балка від 18.03.2019 року № 1146 щодо прийняття позитивного рішення з даного питання).

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Кришмар Д.Ю., Лисиця О.П.

Вирішили: Відкласти розгляд даного питання до наступного засідання комісії та запросити заявника.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.2 повторно Про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0456 га обслуговуючому кооперативу "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "НОМЕР ОДИН" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9 для розташування Бізнес-центру та про розірвання договору оренди землі з Липач Б.І. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до вивчення листа відділу ДАБК від                              11.03.2019 року № 01-10/85 (вх. від 12.03.2019 року № 1128) про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,0456 га обслуговуючому кооперативу "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "НОМЕР ОДИН" за адресою: Одеська область,                                    м. Чорноморськ, вул. Парусна, 9 для розташування Бізнес-центру та про розірвання договору оренди землі з Липач Б.І. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.3 Про розгляд заяви ТОВ «ІН-ГРУП 2016» щодо надання дозволу на продаж земельної ділянки площею 0,0180 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                       вул. 1 Травня, 3-В для експлуатації існуючого кафе-магазину.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про надання ТОВ «ІН-ГРУП 2016» дозволу на продаж земельної ділянки площею 0,0180 га за адресою: Одеська область,                                        м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня, 3-В для експлуатації існуючого кафе-магазину» на підставі листа відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи виконавчого комітету Чорноморської міської ради  від 19.03.2019 року № 1147.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.4 Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0037 га Комарову С.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Л під існуючою будівлею комп’ютерного клубу та припинення договору оренди землі з Комаровою І.Ф. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу в оренду строком на 5 років земельної ділянки площею 0,0037 га Комарову С.В. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру, 15-Л під існуючою будівлею комп’ютерного клубу та припинення договору оренди землі з Комаровою І.Ф. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.5 Про передачу земельної ділянки площею 0,4700 га Лапоухову С.Ф. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 18-А під існуючим автозаправочним комплексом в оренду строком на 10 років та припинення права оренди товариству з обмеженою відповідальністю "БАРС" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу земельної ділянки площею 0,4700 га Лапоухову С.Ф. за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Промислова, 18-А під існуючим автозаправочним комплексом в оренду строком на 10 років та припинення права оренди товариству з обмеженою відповідальністю "БАРС" у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.6 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Лебедєвій В.В. договору оренди землі площею 0,0147 га під існуючим кафе-магазином за адресою: Одеська область,  м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Залізнична, 11-М строком на 10 років.

7.5.7 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Лебедєвій В.В. договору оренди землі площею 0,0174 га під існуючим кафе-магазином за адресою: Одеська область,                             м. Чорноморськ, вул. Данченка, 12/58-Н строком на 10 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проекти рішень:

      7.5.6 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Лебедєвій В.В. договору оренди землі площею 0,0147 га під існуючим кафе-магазином за адресою: Одеська область,                                м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Залізнична, 11-М строком на 10 років.

7.5.7 Про поновлення фізичній особі-підприємцю Лебедєвій В.В. договору оренди землі площею 0,0174 га під існуючим кафе-магазином за адресою: Одеська область,                             м. Чорноморськ, вул. Данченка, 12/58-Н строком на 10 років.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.8 Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "СОГОС ШИППІНГ КОМПАНІ" договору оренди землі площею 0,1750 га для розташування громадської будівлі багатофункціонального призначення за адресою: Одеська область,                 м. Чорноморськ, вул. Корабельна строком  на 10 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступив Ковальчук В.Г.

Вирішили: Відкласти розгляд питання до наступного засідання комісії та запросити заявника.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.9 Про поновлення публічному акціонерному товариству "УКРТЕЛЕКОМ" договору оренди землі площею 0,4971 га під існуючим адміністративним будинком та господарчими спорудами за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                    вул. Олександрійська, 6  строком на 10 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення публічному акціонерному товариству "УКРТЕЛЕКОМ" договору оренди землі площею 0,4971 га під існуючим адміністративним будинком та господарчими спорудами за адресою: Одеська область,              м. Чорноморськ, вул. Олександрійська, 6  строком на 10 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.10 Про передачу земельної ділянки площею 0,0085 га товариству з обмеженою відповідальністю "ЧЕРНОМОРСЬКА РІВ’ЄРА" за адресою: Одеська область,                              м. Чорноморськ, вул. Паркова, 12 для розташування магазину по продажу продовольчих товарів в оренду строком на 10 років та припинення договору оренди землі з                   Андрушком А.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про передачу земельної ділянки площею 0,0085 га товариству з обмеженою відповідальністю "ЧЕРНОМОРСЬКА РІВ’ЄРА" за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Паркова, 12 для розташування магазину по продажу продовольчих товарів в оренду строком на 10 років та припинення договору оренди землі з Андрушком А.В. у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомості».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.11 Про поновлення Іваньку О.В. договору оренди землі площею 0,0050 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 6-П під існуючим магазином строком   на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Іваньку О.В. договору оренди землі площею 0,0050 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 6-П під існуючим магазином строком   на 5 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

 

До  початку  обговорення   пункту 7.5.12  із  заявою  виступив  член постійної  комісії  Опря М.В.

Слухали  Опря М.В., який   повідомив,  що   вбачає  ознаки  потенційного конфлікту інтересів  у  своїй  участі   під  час  вирішення  (обговорення)   пунктів  переліку земельних питань, оскільки він є керівником ділянки в ПрАТ «ІСРЗ».

    Опря М.В.  зазначив,  що   на   підставі  вищенаведеного,   керуючись  ст. 59-1    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції»,  він звертається до  членів  постійної комісії  з проханням приєднати дане повідомлення до протоколу засідання постійної комісії та прийняти рішення щодо його участі в голосуванні  під зовнішнім контролем з питання:

7.5.12 Про погодження публічному акціонерному товариству "ІСРЗ" передачі в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧОРНОМОРСЬКИЙ" земельної ділянки площею 0,3140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське без зміни умов договору оренди земельної ділянки.

Взято до відома

 

 

Слухали: 7.5.12 Про погодження публічному акціонерному товариству "ІСРЗ" передачі в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧОРНОМОРСЬКИЙ" земельної ділянки площею 0,3140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, с. Малодолинське без зміни умов договору оренди земельної ділянки.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: 1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області вказати цільове призначення земельної ділянки, а саме: для розміщення та експлуатації виробничих приміщень.

2.Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення з поправкою: «Про погодження публічному акціонерному товариству "ІСРЗ" передачі в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧОРНОМОРСЬКИЙ" земельної ділянки площею 0,3140 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                       сел. Олександрівка, с. Малодолинське без зміни умов договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації виробничих приміщень».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

Слухали: 7.5.13 Про поновлення Лейбіній А.С., Верезею Ю.Ю. договору оренди землі         площею 0,0686 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,                       вул. Степова, 17, кв. 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) строком на 10 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про поновлення Лейбіній А.С., Верезею Ю.Ю. договору оренди землі  площею 0,0686 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,    с. Бурлача Балка,  вул. Степова, 17, кв. 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) строком на 10 років».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.14 Про поновлення приватному підприємству "МАЯК" договору оренди землі площею 0,0040 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,                                            вул. Олександрійська,  11-М для комплексного благоустрою території строком на 5 років.

7.5.15 Про поновлення приватному підприємству "МАЯК" договору оренди землі площею 0,0231 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Олександрійська,               11-М для комплексного благоустрою території строком на 5 років.

Інформація Степаненко Н.В.

Вирішили: 1. Відкласти розгляд питання до наступного засідання постійної комісії та запросити заявника.

2.Рекомендувати управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради надати інформацію щодо розміщення на даній земельній ділянці тимчасових споруд.

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Слухали: 7.5.16 Про передачу у власність Чумель В.А. земельної  ділянки площею                        0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 33-Б для будівництва індивідуального гаражу та припинення договору оренди землі.

Інформація Степаненко Н.В.

Виступили: Мартинов Г.О., Ясніцький О.О., Ковальчук В.Г.

Вирішили: 1.Рекомендувати управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області підготувати новий проект рішення «Про відмову у задоволенні клопотання Чумель В.А. щодо передачі у власність земельної  ділянки площею 0,0024 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  проспект Миру, 33-Б для будівництва індивідуального гаражу та припинення договору оренди землі у зв’язку з невідповідністю генеральному плану м. Чорноморська».

2. Рекомендувати пленарному засіданню Чорноморської міської ради Одеської області затвердити проект рішення «Про відмову у задоволенні клопотання Чумель В.А. щодо передачі у власність земельної  ділянки площею 0,0024 га за адресою: Одеська область,                м. Чорноморськ,  проспект Миру, 33-Б для будівництва індивідуального гаражу та припинення договору оренди землі у зв’язку з невідповідністю генеральному плану                    м. Чорноморська».

Результати голосування: за – 5 (одностайно).

 

Голова постійної комісії                                                            Д.Ю. Кришмар

Секретар постійної комісії                                                             Д.В. Гуляєв

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань