КАРТКА ДОКУМЕНТА

Протокол засідання постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності VІІ скликання від 29.03.2019 року

Тип документу

Протоколи засідань депутатських комісій

Ідентифікаційний номер

F6E6584A-B98C-4558-9019-D9D55F44D1EA

Номер рішення

Протокол № 70

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

01.04.2019

16:27

Останні зміни

01.04.2019

16:29

Дата прийняття

29.03.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

м. Чорноморськ                                                     Депутатська кімната                                                                                         12.00

Голова комісії  -                      Жуха Л.І.

Заступник голови комісії -     Бузько Ю.І.

Секретар  комісії -                   Бугайчук В.В.

Члени комісії:                          Левченко А.Г., Наумова Т.І.

                                                  

                                                                                                                                                                     

Відсутні: Сміренський І.В., Маляренко О.С.

 

У засіданні  комісії  взяли участь:

Лисиця О.П. – секретар міської ради

Філатова Г.В. – депутат міської ради

Мартинов Г.О. – депутат міської ради

Лубковський І.А. – заступник міського голови

Кушніренко Н.В. – керуюча справами

Яковенко О.М. – начальник фінансового управління

Варижук І.В. – начальник організаційного відділу

Охотніков В.В.  – начальник юридичного відділу

Кузар О.В. – головний лікар, голова комісії з реорганізації юридичної особи ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті МОЗ України»

Юр’єва Тетяна Андріївна – голова тендерного комітету ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті МОЗ України»

Представники трудового колективу ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті МОЗ України» ( список додається)

ЗМІ

Порядок денний:                                               

1. Про недотримання державним закладом «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров’я  України» вимог пункту 21.3 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 року № 382-VII «Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік» (п. 21.3. Головні  розпорядники бюджетних коштів та розпорядники бюджетних  коштів нижчого рівня, отримувачі бюджетних коштів до проведення закупівель  надають  постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності  перелік (титул) товарів і робіт, закупівля яких здійснюється за кошти бюджету розвитку. Інформацію про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти  надавати постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності щоквартально у терміни, визначені для надання квартальної звітності).

 

            Голосування     щодо     прийняття   за    основу     та     в    цілому     порядку  з одного питання: 

Результати голосування за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

            Слухали: 1. Про недотримання державним закладом «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров’я  України» вимог пункту 21.3 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 року № 382-VII «Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік» (п. 21.3. Головні  розпорядники бюджетних коштів та розпорядники бюджетних  коштів нижчого рівня, отримувачі бюджетних коштів до проведення закупівель  надають  постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності  перелік (титул) товарів і робіт, закупівля яких здійснюється за кошти бюджету розвитку. Інформацію про укладені договори закупівлі товарів, послуг і робіт за бюджетні кошти  надавати постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності щоквартально у терміни, визначені для надання квартальної звітності).

 

       Інформація Бузька Ю.І., Левченка А.Г. про можливі виявлені порушення, а саме:                   - розпочато процедуру проведення тендеру щодо придбання рентгендіагностичного комплексу на 2 робочих місця без надання при цьому відповідного переліку (титулу) до проведення закупівель. Чим порушено пункт 21.3 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 року № 382-VII «Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік», а саме: не надана  інформація до проведення закупівлі  постійній комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності  щодо визначення предмету закупівлі за ДК 021:2015 та характеристики обладнання. Постійною комісією з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності було погоджено придбання цифрового рентген-апарату,  тендер проводиться на закупівлю рентгендіагностичного комплексу на 2 робочих місця, який відноситься до іншого класу згідно ДК 021:2015.

-  допущено до аукціону учасника з пропозицією, яка не відповідає заявленій медико-технічній вимозі до рентгендіагностичного комплексу на 2 робочих місця, а саме: товариство з обмеженою відповідальністю «Медгарант» надала пропозицію, яка не відповідає вимогам тендерної документації у частині здатності (розміру) матриці  (2560*3072 замість мінімальної 3050*3050).

- завищено очікувану вартість рентгендіагностичного комплексу на 2 робочих місця в порівняні з ринковими цінами та іншими оголошенням з аналогічним предметом закупівлі і, як наслідок,  відсутність подальшої потреби у закупівлі даного товару з саме такою очікуванню вартістю.  

Виступили: Кузар О.В., Бугайчук В.В., Жуха Л.І., Мартинов Г.О., Філатова Г.В., Охотніков В.В., Яковенко О.М., Юр’єва Т.А.

 

Вирішили:

            1. Рекомендувати фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області не проводити фінансування за обладнання та проведення ремонту за рахунками, наданими державним закладом «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров’я  України» до усунення порушень пункту 21.3 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 року № 382-VII «Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік».

            2. Рекомендувати державному закладу «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров’я  України», як замовнику публічних торгів,  внаслідок недотримання  вимог пункту 21.3 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25.01.2019 року № 382-VII «Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік»                      та  у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі, із заявленою очікуваною вартістю 6 500 000,00 грн., рентгендіагностичного комплексу на 2 робочих місця, відмінити торги на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».

Результати голосування за – 5 , проти – 0,  утримались – 0

 

Голова комісії                                                                          Л.І. Жуха

Секретар комісії                                                                       В.В. Бугайчук

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань